Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obavezno navedite broj racuna pri ulasku u grupu. Pozeljno deviznog.
    shminka casti
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ok. Na ATP sajtu nema još uvek ništa.
      pratis lose izvore kod njih zadnjih dodje od juce popodne je izaslo na skyu da igraju prvi Nadal-Fedex/Delpo

      Comment


      • IDEMO NOLE!
        Vamos Rafa...

        Comment


        • Inace, ovo je Roletu 11. ucesce u SF od ukupno 12 ucesca na ovom turniru
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Inace, ovo je Roletu 11. ucesce u SF od ukupno 12 ucesca na ovom turniru
            Da je srece i zdravlja pa s ponedeljka da se izjednaci a dogodine i isprednjaci
            sigpic

            Comment


            • Roger zasluzeno pobedio,bravo-cestitke Fedovci
              Gledala samo set ipo,bas mi zao sto nisam mogla da odgledam do kraja mec,citam, bilo je bas uzbudljivo i neizvesno.
              Delpo nije zasluzio pobedu,pa on je vec u prvom setu vodio cini mi se 5 2 i nekako dobio taj set.Vidim u trecem vodio 3 0,tako da je Fed vise nego zasluzeno u polufinalu.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Ja nesto mislim da ce biti mnogo bolje polufinale nego da je Del Potro tamo. Po ko zna koji put je dokazao da nema kontinuitet i da ne moze da veze nekoliko dobrih turnira. Nadal bi ovakvog Del Potra pa usudjujem se reci i ponizio. Ovi uslovi mozda nisu brzi kao oni u Cincyu, ali su ok za Rogera. Moze on da probija Nadala, pod uslovom da zadrzi disciplinu.
                sigpic

                Comment


                • Sigurno da Role sa svojim spinovanim fh-ima ima vece sanse od Delpa ciji ravniji udarci nisu na ovoj podlozi previse delotvorni.Ostaje stara prica sa bh koji tesko da ce izdrzati forsiranje a noge nisu vise dovoljno brze da se izvlaci na fh. Trebace Roletu drzati koncentraciju sve vreme a bas to mu nedostaje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Upravo to, najveci problem je koncentracija, koja samo nestane na nekoliko minuta, mozda cak i 10, sto je previse za igraca tipa Nadal, on ce to brutalno kazniti.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Upravo to, najveci problem je koncentracija, koja samo nestane na nekoliko minuta, mozda cak i 10, sto je previse za igraca tipa Nadal, on ce to brutalno kazniti.
                      Nestrpljiv je ko mlada pred prvu bracnu noc
                      Svaki poen hoce da resi iz par udaraca.Cesto i kada otvori teren ponese se i gadja u igraca umesto u prazninu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bit ce tesko protiv Rafe, ali ce barem biti u stanju normalno uci u ritam. FHom ne bi trebao promasivati ovoliko kao protiv Delpa...ici ce na sigurnu varijantu top spin po BHu

                        Potreban mu je odlican servis...to je osnovna stvar

                        Comment


                        • Ono sto je jasno Federer mora prvi da ubaca 65%, to je neki minimum. Mora da igra FH po paraleli, posebno kad je namjesten ali to vuce problem Nadalove kontre, odnosno BH dijagonale. Svakako od dugih razmjena nema nista ali ne smije ni da brza. Slajs protiv Nadala nije oruzje, mozda ako bi uspio da ga drzi na BH slajsom, sto nije lako, svaku sporu loptu Nadal koristi da se okrene i FHom rjesava.
                          sigpic

                          Comment


                          • Reko li ja, svajcarsko finale... Znao je Rafael ko moze da izbaci Njoku, zato ga i poslao u polufinale, ali mu sad dolazi nikad motovisaniji Federer.

                            Odavno ga nisam vidio da onako zeli pobjedu. valjda jer je kraj godine pane zeli da "padne"

                            Comment


                            • Federerov slice servis na duce strani ide Nadalu na BH i to je fina prednost. Serva treba da ulazi i vise od 65%, preko 70% cak ako zeli neku sansu..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Slabo mu ide taj servis zadnjih sedmica, slabo ide servis generalno

                                Comment

                                Working...
                                X