Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrzi ga u smislu da treba preveliki napor mentalni da ulozi da bi se vratio u balans. Meni on ne izgleda ocajno na terenu, da je zbunjen, da ne zna sta mu se desava. Mislim da je prilicno svesan sta treba da radi ali to mu je iz nekog razloga pretesko u ovom trenutku.
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Hvala Delpo

      Ajde Role, nemoj praviti gluposti, samo to zelim

      Sent from my HTC, posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • NE KORISTITE JEBENI BLIC KAD SLIKATE!!! Koji retardi u pm, da im nacrtas ne bi ukapirali.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          Mrzi ga u smislu da treba preveliki napor mentalni da ulozi da bi se vratio u balans. Meni on ne izgleda ocajno na terenu, da je zbunjen, da ne zna sta mu se desava. Mislim da je prilicno svesan sta treba da radi ali to mu je iz nekog razloga pretesko u ovom trenutku.
          Ja mislim da to nije tako... Ti si sigurno gledala mnogo vise njegovih meceva nego ja ali meni on i ovakav kakav je sad deluje bolje od mnogih na turu. Pogotovo od Delpa i znam da moze da ga dobije danas.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Raspade se i Delpo

            Comment


            • Sto je najcrnje, sve i da je blic dozvoljen, totalno je useless. Profesionalni blicevi koje kacis na aparat jedva bi dobacili, i bili potpuno neefikasni. Ovi mali prdavci na telefonima ne mogu dalje od meter i po.

              Comment


              • Realno Del Potro je na smijesnom nivou za razliku od Wimbledonea/IWa/Shanghaija. Ali je i Roger danas osjetno slabiji nego u Baselu npr.
                sigpic

                Comment


                • A ne znam sta imaju uopste slikati...jbt imaju cast da gledaju tenis uzivo...i umjesto da uzivaju...oni slikaju

                  Comment


                  • Nema na netu slika, a i moraju kaciti po fbu kako su bili da gledaju atomski tenis.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da, da bi posle gledali Roleta kao 3 i po pixela na ocajnoj slici s telefona. Fail. Isto se pitam i za ljude koji provedu ceo koncert snimajuci telefonom. Oces, k...c ces posle gledati taj krs od snimka. Tuga je jos veca kad se to desava na sjajnom koncertu.

                      Comment


                      • Ja bi te koji koriste blic sve izbacio iz arene pa nek razmisle posle kada ce sledeci put da slikaju sa blicom.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Skoncentrisi se covjece

                          Comment


                          • *Koncentrisi, ne postoji rijec skoncentracija

                            Onaj poen na mrzi je bio glupo izgubljen, sad bi imao novi pritisak.
                            sigpic

                            Comment


                            • dajem shimikin avatar da Role uzima brejk u sld gemu

                              Comment


                              • Idemo Rodzer, planirao sam te za finale
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X