Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Meni je apsolutni utisak Maradonina ćerka, koje se i sećam kao nikakve... znači Aguero je zbog koristi oženio.
    dobro kuha
    Genius, outrageous, the best ever! RF!

    Comment


    • Originally posted by jagodica View Post
      Jesi li čuo da je Rafa posekao prst dok je sekao hleb?
      A svi znamo da on gubi samo kad je povređen..
      Kolena su to. Ne sme da ih preoptereti
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        Izmaklo pa sta ? Kolko je trofeja samo tvom voljenom Rafici izmaklo zbog toga sto je odlucio da tankuje ?

        Mislim da su svi shvatili da mislis da Rafa tankuje svaki put kada izgubi, ne moras ponavljati u svakom postu

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          Novak sada ima mogucnost da taktizira i da bira sa koje ce pozicije u polufinale.

          Ja sam za to da izabere onu koja vodi pravo na Raficu, da ga istamburamo jos u sf, da slucajno ne umakne.
          Nema. Prvi je u grupi, može jedino Rafa njega izabrati

          Comment


          • Nodi, zove te Meca Trba da se igrate.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Nema. Prvi je u grupi, može jedino Rafa njega izabrati
              Aha, gleda se medjusobni skor, to mi je promaklo Steta
              Last edited by Navras 16950; 07-11-13, 22:25.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Originally posted by Nodi View Post
                Mislim da su svi shvatili da mislis da Rafa tankuje svaki put kada izgubi, ne moras ponavljati u svakom postu
                To ti mislis Skoro svaki Nadalov fan se ponasa tako .

                Ako ti mislis da je prvo mesto sve u teniskom svetu onda se grdno varas . Taj tvoj trofeja video nije otkad je na prvom mestu. Pa su mu kolena kriva.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nodi, zove te Meca Trba da se igrate.
                  Kako visokoumno, a Nole opet no.2 na kraju godine

                  Comment


                  • Originally posted by Bonomo View Post
                    To ti mislis Skoro svaki Nadalov fan se ponasa tako .

                    Ako ti mislis da je prvo mesto sve u teniskom svetu onda se grdno varas . Taj tvoj trofeja video nije otkad je na prvom mestu. Pa su mu kolena kriva.
                    Kraj godine na prvom mjestu je kruna sezone ako nisi znao.

                    Comment


                    • Originally posted by Nodi View Post
                      Kako visokoumno, a Nole opet no.2 na kraju godine
                      Aaa, jes vid'o kako umem ja da budem vickasta, ma kad 'oćeš... a ti samo guraj ovako... još malo...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Nodi View Post
                        Kraj godine na prvom mjestu je kruna sezone ako nisi znao.
                        Pusticu njih dvojicu to da rese na terenu . Mozes da pricas sta hoces i da ponavljas to prvo mesto na kraju godine kolko god hoces ali sta ces raditi kad mu i to izmakne ?
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by Nodi View Post
                          Kako visokoumno, a Nole opet no.2 na kraju godine
                          Zanima me samo iz kojega razloga radiš to što radiš, bez razloga provociraš.
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            Jesi li čuo da je Rafa posekao prst dok je sekao hleb?
                            A svi znamo da on gubi samo kad je povređen..
                            Jel to onaj prst sa kojim je pokazivao pecanje na mrezi

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Zanima me samo iz kojega razloga radiš to što radiš, bez razloga provociraš.
                              Zato sto mu je to jedino preostalo. Ne zna sta da radi vise posto ovaj njegov i ne igra nesto posebno ali ono na prvom je mestu pa pokusava da provocira tako . Radi reda.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by Bonomo View Post
                                Pusticu njih dvojicu to da rese na terenu . Mozes da pricas sta hoces i da ponavljas to prvo mesto na kraju godine kolko god hoces ali sta ces raditi kad mu i to izmakne ?
                                Oni su to vec rijesili i to u korist Nadala u najbitnijim mecevima ove sezone.
                                Necemo prejudicirati, sacekajmo da izmakne

                                Comment

                                Working...
                                X