Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa objasnio je par nekih situacija

    Zasto je isao na kick servis, kako se osjeca u nekim trenucima, kako otvara teren i takoto

    proslo 7 dana ledeni

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      75.5% za Novaka. Federer je imao 75.3%

      Ocigledno smatraju da je Novak bio dobar u utorak a DP los u ponedjeljek. Novak je malo precijenjen.

      -------------------

      Rodzer zna znanje. Gubi meceve 2:1 a dobija ih 2:0. Ako Novak izgubi danas 2:0, sigurno ispada. Sa porazom od 2:1 moze i proci i ispasti a sa pobjedom sigurno prolazi.
      Kako ispada? Ako Roger sutra izgubi a Novak dobije?

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Pa objasnio je par nekih situacija

        Zasto je isao na kick servis, kako se osjeca u nekim trenucima, kako otvara teren i takoto

        proslo 7 dana ledeni
        sta je ovde rekao?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • U koliko izgubi 0-2 Novak ispada, ali ako Federer (bilo kojim rezultatom) dobije Del Potra .... treba obe stvari da se poklope, ali ja sam vise misljenja da ce jedna (ova prva - Novakov poraz od 0-2 - u koliko se desi) automatski povuci i onu drugu, jer je to i u Rodzerovom i u Del Potrovom interesu - da se ratosiljaju konkurencije ... videcemo
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Pa kao komplet sezona mu je puna oscilacija...tako da mu gubljenje servisa ne znaci puno

            Pokusava ostati pozitivan

            Comment


            • Ja ne mogu da zamislim da Djokovic veceras izgubi sa 2-0. Pa on od ove osmorice je najbolji trenutno, dobro zatim dolazi Del Potro, ali ipak poraz od 2-0, tesko.

              Comment


              • je l' on to ovde rekao fuck off?

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • ^pa sta i da jeste to rekao?

                  Comment


                  • nisam gledala, pa se pitam da li je poludeo na nekog?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Predpostavljam da je to rekao nekom iz publike ako je ikako moguce da Federer opsuje nekog iz publike .
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        je l' on to ovde rekao fuck off?

                        Bojana i ja sam primetila i bas sam se to pitala.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          nisam gledala, pa se pitam da li je poludeo na nekog?
                          Nista se posebno nije dogodilo iz publike, a i dobio je taj poen, bar mislim.

                          Comment


                          • Dobio je taj poen. Pralica je spominjao da je neko uzvikivao Novak u jednom momentu. E sad, ne secam se u kom delu meca. Ali mozda je Roger cuo nesto sto mu se nije svidelo, neku provokaciju.

                            Comment


                            • Pa sta ako bilo koji igrac ponekad opsuje nisu na caju kod Britanske kraljice

                              Comment


                              • Ja sam cuo pri kraju 2. seta (moguce da je u ovom momentu na 4:3) da je neko uzviknuo Djokovic
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X