Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2013/14 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo bi trebao da bude novi logo Charlottea od sl. sezone. A tada ce promeniti ime u Charlotte Hornets ..

    Last edited by Lord Aleksoni; 22-12-13, 04:05.

    Comment


    • Oklahoma City Thunder guard Russell Westbrook had arthroscopic surgery on his right knee Friday and will be out through the All-Star break, the team announced.Au jbt...
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Jbg. U strasnu su formu bili upali, izgledali su nepobjedivo. Sad ce to ici mnogo teze za Thundere.
        sigpic

        Comment


        • Sve nesto kapiram da ce se uskoro pokrenuti bas ozbiljna debata za skracivanje sezone na 56 utakmica ili tako nesto. Stvarno ubijaju u pojam ove povrede.

          Comment


          • Nema to veze toliko sa brojem utakmica, nije ovo lupam treca sezona da se ovako igra, vec jedan dugi, dugi niz godina. Stvar je vise u samoj igri, daleko je fizicki zahtevnija nego inace (ovde ne mislim na izdrzljivost) i samim tim su i veci napori po tela i organizme igraca. Jebi ga, pogubismo nekoliko timova iz trke za visok plasman, a sezona nije ni na pola.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Meni se bukvalno place zbog svih ovih povreda.
              Nalozim se da gledam neku utakmicu i onda skontam da jedno 5 igraca ne igra...

              Lepo kaze Charles Barkley: "Sto ulazis u frku kad si slabiji Najgori NBA svih vremena". Povrede su glavni uzrok.

              Comment


              • Pa, pogledaj samo koliko su tekme na Zicbo bile osakacene. U prvoj nemas Rose-a, Deng-a na jednoj strani, ovamo nemas Lopez-a. U drugoj ti ne igra Melo, NY odma' 70% slabiji. U trecoj fali Kobiska, fali Nash i jos par igraca, ljudi cepali bez pleja celu tekmu. Ovi ostali na zapadu su sreca kompletniji, al' i to je pitanje dokle ce trajati.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Snell View Post
                  Pa, pogledaj samo koliko su tekme na Zicbo bile osakacene. U prvoj nemas Rose-a, Deng-a na jednoj strani, ovamo nemas Lopez-a. U drugoj ti ne igra Melo, NY odma' 70% slabiji. U trecoj fali Kobiska, fali Nash i jos par igraca, ljudi cepali bez pleja celu tekmu. Ovi ostali na zapadu su sreca kompletniji, al' i to je pitanje dokle ce trajati.
                  Bas sam hteo da prokomentarisem tu situaciju za Bozic. Tuga golema
                  Valjda ce biti bolje kada dodje PO...

                  EDIT: Bzvz je sto se na Istoku vec zna finale. Na Zapadu ce biti standardna ludnica.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Valjda ce biti bolje kada dodje PO...
                    A do tada smor. Mada bi zavrsnica na zapadu morala biti spektakularna i neizvesna do samog kraja. Koliko ce samo PO spremnih timova izvisiti za isti. :S

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      A do tada smor. Mada bi zavrsnica na zapadu morala biti spektakularna i neizvesna do samog kraja. Koliko ce samo PO spremnih timova izvisiti za isti. :S
                      Samo GSW da ga ne izduva i ja zadovoljan.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Samo GSW da ga ne izduva i ja zadovoljan.
                        Ma gde ce da izvise, borice se za 5. sa HOU
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Ma gde ce da izvise, borice se za 5. sa HOU
                          Ma bili su u kanalu bez Igudale, sada je sve ok.

                          Comment


                          • Imali su teske utakmice oni, dignuce se sad kad budu krenuli da igraju protiv raspada sa istoka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ma bili su u kanalu bez Igudale, sada je sve ok.
                              Imaju najbolju petorku u NBA-u, najizbalansiraniju. Bolesne sutere (Klay i Steph), mogu da spuste ispod kosa (Lee), da brane ispod kosa (Bogut), da brane spolja (Klay i Iggy) + Klay i Iggy su odlicni u oba pravca, mogu i da trce, a i da igraju halfcourt kosarku, mogu da se prilagode bilo kojoj ekipi i stilu kosarke, a imaju i Barnes-a i Speights-a na klupi. Ubedljivo najgotivnija ekipa u NBA-u.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • The Cleveland Cavaliers suspended center Andrew Bynum indefinitely Saturday for conduct detrimental to the team.
                                In addition, the Cavs will begin aggressively looking to trade Bynum, sources told ESPN.com.
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X