Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2013/14 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    A sta fali Stephensonu?
    Cekaj, hoces da mi kazes da je Lance Stephenson legitimni All-Star? Jos ga poredis sa Jo-om?
    Ne bogohuli Ljubo.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Snell View Post
      Cekaj, hoces da mi kazes da je Lance Stephenson legitimni All-Star? Jos ga poredis sa Jo-om?
      Ne bogohuli Ljubo.
      Na ovakvom Istoku sam i ja legitiman all-star.
      Verujem da nisi gledao mnogo Indianu ove sezone (jer ih ne podnosis ), ali Lance je svakako bolji od JJ-a u ovom trenutku...

      Mada all star je smejurija, nema tu sta da se diskutuje

      Comment


      • Morao je Dragic ispred Parkera(a i ja bih ga stavio ispred Lilarda) zbog razloga koje je naveo @p4p1.Nisam bas tako razocaran kao sto sam mislio da cu biti kada budem video sastave.

        Mada eto posto Brajant je rekao da nece da ucestvuje, verovatno ce Dejvis da upadne.Za Dragica ne verujem, jer vec sada ima cetiri pleja u timu Zapada.AS je u NO tako da to ide u prilog Dejvisu.

        Comment


        • Negde sam pročitao da valjda CP3 zamenjuje Kobea
          Last edited by Lord Aleksoni; 01-02-14, 00:32.

          Comment


          • Moguce je da ni CP3 nece igrati, pa bi mogli upasti i Davis i Dragic

            Comment


            • Hahaha Lillard ce pucati trojke, takmiciti se u zakucavanjima, bice u All-Star utakmici, a igrace i za #teamhill

              Onaj shooting challenge ce isto biti dosta zanimljiv, jer cemo imati dve otac-sin kombinacije - Hardaway-ovi i Curry-evi Tu su i Durant i Postar.. Najvise me razocarali sa ucesnicima u sutiranju trojki.. ocekivao sam neka druga imena

              Comment


              • Davis umesto Kobea http://www.americkisportovi.net/inde...mesto-brajanta

                Comment


                • Bas mi je drago Steta bi bila da ne bude tu na svom terenu, kad ce vec sledecih x godina na svakoj da bude.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Kakav je to igrac

                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • http://mondo.rs/a663828/Sport/Kosark...sa-Vejdom.html

                        Comment


                        • Evo vam pa se igrajte:

                          http://espn.go.com/nba/tradeMachine
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Rondo9 View Post


                            Comment


                            • Brooklyn trade-ovao Jason Terrya i Reggie Evansa za Marcusa Thorntona.

                              Takodje se spominje i trade sa Lakersima za Jordana Hilla.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mnogo dobro posluju Netsi. Da je Brook zdrav bili bi legitiman kontender...

                                Thornton jeste u kanalu, ali ako se trgne bice veliko pojacanje.

                                Comment

                                Working...
                                X