Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny View Post
    Ko je glavni sudija ?
    E nemam pojma kako se zove ovaj sudija
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      E nemam pojma kako se zove ovaj sudija
      Kakav si mi ti to admin ako ne znas ko sudi mec

      Spoiler
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Janovic je igrao iznad svojih mogucnosti. Imao je odlican plan i strasno je pogadjao. Problem za njega je sto je i Rafa bio odlican. Da je Rafa bio malo losiji Janovic bi ga dobio.

        Naravno kad se igra toliko iznad svojih mogucnosti onda mora biti i puno promasaja, a neki od Janovicevih promasaja su bili spektakularni.

        Jedino sto se Janovicu moze zamjeriti je odustajanje od plana u 11. gemu prvog seta. Umjesto da lupa BH, pa sto bude, on je poceo da forsira drop udarce.

        Cestitke Rafi, odigrao je sampionski.

        Ja ne vidim ko ga moze zaustaviti osim Novaka. Mozda da DP-u Federer ili Novak predaju, pa on udje odmoran u finale.

        Da je kojim slucajem Conga prosao umjesto Gaskea, on je mogao napravit mec.

        Citav dan je bio odlican tenis.

        Cetvorica su se borila za mjesto u Londonu. Rafa i Novak za prvo mjesto, Ferer i Berdih zele ponoviti najvece uspjehe u karijeri koje su ostavrili u Bersiju a DP konacno zeli do prvog mastersa. Forze trlja ruke.
        Last edited by NI; 01-11-13, 08:37.

        Comment


        • @Bojana
          Inace lik je isti Marshal iz HIMYM
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Možda ja ne vidim što i vi eksperti, ali meni se čini da Rafa prečesto izgleda bespomoćno na ovom turniru..
            a opet, verovatno to niko do finala ne može iskoristiti..
            e, tu se slažem sa NI.. šampionski..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Originally posted by jagodica View Post
              Možda ja ne vidim što i vi eksperti, ali meni se čini da Rafa prečesto izgleda bespomoćno na ovom turniru..
              a opet, verovatno to niko do finala ne može iskoristiti..
              e, tu se slažem sa NI.. šampionski..
              jagodice, on je izdrzao strasnu barazu Janovica a da nije trepuno. Prebrodio, dva teska servis gema na pocetku, iskoristio sansu kad se ukazala. I to sve u uslovima koji mu ne odgovaraju. Jerzijeva jedina nada je bila da njegov blic napad uspije.
              Last edited by NI; 31-10-13, 22:50.

              Comment


              • Nole pjeske popravlja H2H sa Roletom i Nadalom


                Pravda za Noleta
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Nisam videla drugog plana kod Jerzy-a sem mlati iz sve snage ,pa sta bude.Toliko losa selekcija udaraca za igraca koji pretenduje da bude vrhunski u sledecim godinama.Protiv Rafaela ,hej Rafaela Nadala on igra DS nekoliko puta sa osnovne linije a ima otvorenu bh stranu ciste lake forhende salje pod krov.Neki mora i biti spektakularan a to je sve.
                  Sto se Nadala tice, dovoljno za finale i to lagano,a koliko mu je stalo to se vidi, kao i to da se ne snalazi bas najbolje na ovom terenu, sto za isto ne mora apsolutno nista znaciti.
                  Sudija je neki Bek, Bak neko kratko ime, cini mi se.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Sudija je Dumosua ili kako vec, cini mi se
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Nisam videla drugog plana kod Jerzy-a sem mlati iz sve snage ,pa sta bude.Toliko losa selekcija udaraca za igraca koji pretenduje da bude vrhunski u sledecim godinama.Protiv Rafaela ,hej Rafaela Nadala on igra DS nekoliko puta sa osnovne linije a ima otvorenu bh stranu ciste lake forhende salje pod krov.Neki mora i biti spektakularan a to je sve.
                      To je najbolji moguci plan za njega. Zapravo jedini smisleni. Kao i Iznerov danas protiv Djokovica. Taj plan je doveo da Nadal napravi dvije duple kad servira za mec. Jerzi je izgubio servis kad je odustao od tog plana.

                      Naravno taj plan Jerzi moze sporvoditi samo jedno krace vrijeme. On je mora imati set poslije pola sata da bi imao kakve tajke sanse da ugrozi Nadala.

                      Comment


                      • Kod Jerzy-a jedino poboljsanje je % prvog servisa, on za godinu dana nista znacajnije nije popravio u svojoj igri,mentalni sklop nervoznog adolescenta mu takode nece pomoci, ono pokazivanje misica,hm.. Ne znam jednostavno prosle godine mi se cinilo da ima mnogo vise u sebi nego sto je to pokazao ove, doduse bio je i povredjen, tako da imam i jos rezervu .Ali i dalje mislim da mu je selekcija udaraca u vaznim momentima, kako NI nekada kaze "kriminalna".
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Nece Rafa izgubiti od psihopata Janovica, pa makar igrao i sa jednom nogom. Lik je pravi psiho. Sutra Rafa dobija Gaskea, ne moze ovaj da dobije Rafu cak ni u dvorani, nije mu uzeo set do sada, osim na playstation-u
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Cestitke Rafi, odigrao je sampionski. Ja ne vidim ko ga moze zaustaviti osim Novaka. Mozda da DP-u Federer ili Novak predaju, pa on udje odmoran u finale.
                            Ja ne bih otpisivao Berdiha pod uslovom da prodje Ferera a mislim da hoce.
                            Kao prvo, Nadal je u svojoj karijeri osvojio samo dva turnira u dvorani. Ove godine u Brazilu i to na sljaci, dok je na betonu trijumfovao davne 2005 u Madridu kad se ovaj MS igrao na tvrdoj podlozi.
                            Zatim, Berdih je svoja dva zadnja turnira osvojio upravo u dvorani na betonu kao i svoj jedini MS i to upravo u Parizu sto znaci da mu lezi ova podloga.
                            Takodje zadnju svoju pobedu nad Nadalom Berdih je izvojevao upravo u dvorani u Madridu 2006 godine. Taj mec ce pamti po Berdihovom ucutkavanju madriske publike sto mu Nadal nikad nije oprostio pa je vezao 14 uzastopnih pobeda.



                            Originally posted by NI View Post
                            Cetvorica su se borila za mjesto u Londonu. Rafa i Novak za prvo mjesto, Ferer i Berdih zele ponoviti najvece uspjehe u karijeri koje su ostavrili u Bersiju a DP konacno zeli do prvog mastersa. Forze trlja ruke.
                            Neverovatna koincidencija da ce u cetvrtfinalima Pariza igrati 8 igraca koji su se plasirali na zavrsni turnir u London. Ovo se sad desilo i verovatno nikad vise.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Ja ne bih otpisivao Berdiha pod uslovom da prodje Ferera a mislim da hoce.
                              Kao prvo, Nadal je u svojoj karijeri osvojio samo dva turnira u dvorani. Ove godine u Brazilu i to na sljaci, dok je na betonu trijumfovao davne 2005 u Madridu kad se ovaj MS igrao na tvrdoj podlozi.
                              Zatim, Berdih je svoja dva zadnja turnira osvojio upravo u dvorani na betonu kao i svoj jedini MS i to upravo u Parizu sto znaci da mu lezi ova podloga.
                              Takodje zadnju svoju pobedu nad Nadalom Berdih je izvojevao upravo u dvorani u Madridu 2006 godine. Taj mec ce pamti po Berdihovom ucutkavanju madriske publike sto mu Nadal nikad nije oprostio pa je vezao 14 uzastopnih pobeda.
                              Sve je to fina statistika koja ima mali znacaj.

                              Prvo, Nadal nikada nije imao igru bolje prilagodjenu dvoranskim uslovima nego ove godine. Osim toga Ndala ima motiv koji nikada ranije nije imao.

                              Drugo, Berdih ima igru da pobijedi Nadala. Iako jos nije osvojio ni jedan turnir ove godine, Berdih igra najbolje u karijeri. Bio je odlican protiv Raonica. Medjutim sve to pada u vodu jer on ima kompleks Nadala. Ove godine su igrali 4 puta u polufinalu. Nadal je slavio sva cetiri puta a Berdih nije osvojio ni set. OK, u Rimu je Nadal bio bitno bolji. Berdih ga nije mogao ugroziti. Recimo da je u Bejingu Berdih bio povrijedjen. Ali nacin na koji je izgubio u IW-u i Sinsinatiju pokazuje mentalnu blokadu.

                              Istina je da mu Pariz najvise odgovara, ali sam uvjeren da bi metane blokade opet presudilei. Naprviti ce 2-3 grube greske u kljucnom gemu pri rezultatu 4:4 ili 5:5 ili u TB.
                              Last edited by NI; 01-11-13, 07:57.

                              Comment


                              • Ali Berdih treba prvo da dobije Ferera, da niste malo pozurili?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X