Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Japan MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ja mislim da kad uporedite aragon i japan moze vrlo lako da s eshvati ovo sto crni prica..u aragonu marc napravi gresku,onda pritisne,rizikuje i desi se incident,za njega manjih razmera nego za pedrosu ali ne radi se o tome sad,dok jutros napravi dva puta slicne greske,ali kaze ok,stani,smiri se..prosta stvar po meni
    MESSI 10

    Comment


    • #62
      Razbio je prejaka rec ali njih dvojica jesu razbili sve ostale,Markez je iskoristio sve svoje sanse kao sto rade pravi sampioni i najverovatnije ce biti sampion,potpuno zasluzeno,Lorenco takodje pokazuje sampionski karakter,ne predaje se cak i kada ima samo teoretske sanse,sto mi je drago,e sad,kada bi se u buducnosti jos neko ukljucio u tu borbu za titulu da ne gledam dominaciju jednog ili dva vozaca u narednih deset godina.

      Comment


      • #63
        "Realno, MM ih je razbio"
        Prvi put da se slazem s Crnim,ako se ovo "razbio" odnosi na motore
        Razbio ih je 20,nekoliko puta bio blizu da ubije sebe ili nekog drugog ali hvala Bogu prosao je bez ozbiljnih ozljeda.
        Lorenzo je bio slabije srece,u citavoj sezoni je pao 3x a to mu je upropastilo 3 utrke,tu je izgubio 50tak bodova.
        I 2006 ste okrenuli,pricate bajke da je Rossi pao jer je sampionski htio da vozi.Koliko se ja sjecam taj vikend je bio los u kvali,pao je s 4. ili 5. pozicije na pocetku utrke,digao motor i nastavio da vozi.
        E tu je trebao sampion da bude,u preostalih 20tak krugova da nadoknadi 10/15 sec za 6. poziciju koja bi mu donijela titulu.

        Comment


        • #64
          Hm, 2008, stake, lomljenje, letenje u Kini... Pamcenje zlatne ribice ili selektivno iznosenje podataka?

          Lose se secas, osvojio je pol poziciju lagano i na gumama za trku je u simulacijama trke na kvalifikacijama (sto se sasvim jasno vidi u dokumentima na motogp.com), koje su tad bile sat vremena, imao oko 3-4 desetinke prednosti nad svima ostalima... Kad se kasnije osvrnuo rekao je da mu se i u WarmUp krugu ucinilo da nesto sa gumama nije u redu, a kad je trka krenula bile su kao kamen... Losa vulkanizacija ili sta vec... Takodje, trebao je da nadoknadi oko 25 sekundi za to 6. mesto u odnosu na to gde je zavrsio trku, a samo je u izletanju sa staze i povratku izgubio daleko vise od toga. Sto opet pokazuje da je do kraj trke uspevao da drzi neki tempo vodecih vozaca... Ako cemo vec da se frljamo sa nebitnim podacima...

          Comment


          • #65


            Gur gur Moto 3 tim

            Comment


            • #66
              upravo sam cula na dnevniku da je pobedio Dani Pedrosa!!!
              sta smo onda mi gledali???

              Comment


              • #67
                Originally posted by Viv Li View Post
                upravo sam cula na dnevniku da je pobedio Dani Pedrosa!!!
                sta smo onda mi gledali???
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Damir View Post
                  "Realno, MM ih je razbio"
                  Prvi put da se slazem s Crnim,ako se ovo "razbio" odnosi na motore
                  Razbio ih je 20,nekoliko puta bio blizu da ubije sebe ili nekog drugog ali hvala Bogu prosao je bez ozbiljnih ozljeda.
                  Lorenzo je bio slabije srece,u citavoj sezoni je pao 3x a to mu je upropastilo 3 utrke,tu je izgubio 50tak bodova.
                  I 2006 ste okrenuli,pricate bajke da je Rossi pao jer je sampionski htio da vozi.Koliko se ja sjecam taj vikend je bio los u kvali,pao je s 4. ili 5. pozicije na pocetku utrke,digao motor i nastavio da vozi.
                  E tu je trebao sampion da bude,u preostalih 20tak krugova da nadoknadi 10/15 sec za 6. poziciju koja bi mu donijela titulu.
                  Lose kvalifikacije, 10/15 sec? Damire, Damire Nisi pazio na casu. Mozda Aleks Hofman zna

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                    @Rossini, da li i dalje tvrdis da ce narednesezone sve biti drugacije? moze neka opklada?
                    ..shure..
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      "Push very hard... I push very hard... Pfff, the bike was OK..."

                      Comment


                      • #71
                        Nedelja , slobodni trening

                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • #72
                          trkacka staza ili crna rupa u svemiru??
                          sta god da je...fotka je predobra

                          Comment


                          • #73
                            Srecan rodjendan Cal!!

                            sigpic

                            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                            Comment


                            • #74
                              Markez ima vise srece nego pameti.
                              Ostali vozaci se okliznu na koru od banane i odmah lome kosti.

                              Comment


                              • #75
                                Koliko je puta Rossi pao i izasao prakticno neozledjen? Koliko je puta Rossi pao i povredio se, manje ili vise? Ja pamtim Mugello 2010, Valensiju 2007. i Assen 2006... Pre toga nisam pratolio MotoGP kako treba, a i ne secam se da sam igde cuo za neki gadniji pad pre ovog u Assenu... Verovatno da ima, ali ne bih rekao vise od 2 puta sa ozbiljnijom povredom.

                                Ima nesto i u tome da znas kako da padnes i koliko smes da rizikujes i na kom delu staze, ne samo u sreci... Assen 06 i Mugello 10 su gotovo identicni highside padovi sa hladnom zadnjom gumom, Valensija je losa elektronika (nesto oko motora u svakom slucaju)... Lowside padovi, njih je u karijeri imao koliko dusa iste...

                                Comment

                                Working...
                                X