Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Japan MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Rossini View Post
    ..izgleda da nista posebno nisam propustio..?
    pa bogami .. pogledaj reprize
    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • #47
      Originally posted by Rossini View Post
      ..izgleda da nista posebno nisam propustio..?
      Posebne su sve trke koje vozi Valentino Rosi

      Comment


      • #48
        Jos jedno u-ri-ni-ra-nje Spartanca po mocnim Rapsol Hondama,ovaj put u sred Japana na hondinoj stazi.
        Jorge je zvijer,jasno je to ljudima u Yamahi i Hondi.Odlazak Lorenza iz Yamahe bi bio totalna katastrofa za njih,ne vidim ko bi mogao sa ga zamijeni tamo i donese ima vise od 2 pobjede u sezoni.
        Prelazak u Hondu bi znacio totalnu dominaciju,Alex Hoffman koji radi za Sport1 je rekao da bi Lorenzo na Hondi bio nezaustavljiv.Yamahi je potrebniji tako da ocekujem da mu vise i ponude,10-15mil po sezoni.Honda ce biti nesto skromnija s finansijske strane,8-10mil,ali sa sportske puno bolja sto ce na kraju da prevagne.

        Comment


        • #49
          Sportske? A sta je sa zakletvom na vernost Yamahi do kraja karijere?

          Nemoj prizeljkivati tako nesto, proucavace zadnju viljusku na Marquezovom motoru do kraja karijere... Mislim, svakako ce, samo ovako nece imati izgovor u motoru... Koji, jos jednom se pokazalo na ovoj trci, ne stoji ni ove godine, ali ajd sad, neka bude da je Yamaha na nivou Ducatija...

          Comment


          • #50
            1. vidim da je dobra ideja bila da zaspim i jos bolja sto sam udario telefon u 2:55 i nastavio
            2. cestitke Espargaru
            3. moto3 ocaj i to bas 2 trke pre kraja
            4. Lorenzu svaka cast ali odlaze neodlozno, i kada je na najvisem nivou mm ce biti odmah iza jer su ostali smesni tako da u najboljem slucaju smanjuje na 8 u Valensiji...

            @Rossini, da li i dalje tvrdis da ce narednesezone sve biti drugacije? moze neka opklada?
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • #51
              Mnogi se zakunu na vjernost "dok ih smrti ne rastavi" pa ne bude bas tako.Ovo je cisti biznis,nema tu puno ljubavi.
              Yamaha na nivou Ducatia? Ako je sudit po rezultatima Rossija izgleda da i nisu bas toliko daleko.Mozda je to zbog toga sto Vale testira dijelova za Lorenza? A mozda Vale vozi i masinu iz 2011
              jer Lin modele za 2013 cuva za svog ljubimca Lorenza?
              Sto se zadnje viljuske tice mislim da se Mickey Mouse vise nagledao Lorenzove.Umjesto da razvali tu Hondu od pocetka do starta,zavrsi utrku s 5-10 sec prednosti on se zakaci za Lorenza i ceka posljednjih par krugova da pobijedi.
              Mislim da je smijesno s tobom diskutovati,ti si covjek koji kaze da je Marquez bolji od Lorenza a nikad nije zavrsio utrku s vecom prednoscu od 3sec ispred zdravog Lorenza a s druge strane ti je Alonso koji je upravo 3sec po krugu sporiji od Vettela bolji vozac od Nijemca.

              Kraja*
              Last edited by crni; 27-10-13, 11:34.

              Comment


              • #52
                Htedoh sad da ti ispisem ovde svasta nesto, ali nema poente...

                I jos jednom, imas opciju Edit za postove, iskoristi je... Ne ujeda...

                Comment


                • #53
                  Sve me ovo podseca na 2008 i 2009. Buduci sampion se odmara, a boranija koristi priliku da pobedi na kraju sezone

                  Comment


                  • #54
                    kao sto ne volimo kada se pojavi neko ko omalovazava Rossija i prica lose o njemu tako se treba suzdrzati od istih stvari prema drugim vozacima... ispade onda Rossi debelo iza "boranije"... nemojte tako
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #55
                      Pisi brate,napisao si ih 6723,mozes jos jedan
                      Crni (i jos par njih) je pogrijesio portal,za trolanje je namijenjen Index

                      Comment


                      • #56
                        Meni se sve vise cini da ce u ovoj bitci pobediti iskustvo , iako bih voleo da MM osvoji titulu , mislim da ce Lorenco opet voziti bez greske sto za novajliju nisam bas siguran , jedva cekam Valensiju .

                        Comment


                        • #57
                          Novajlija mora da bude 4. na kraju trke i titula je njegova, sta god Lorenzo uradio. Lorenzo je prosle godine pao iako je vec osvojio titulu...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            kao sto ne volimo kada se pojavi neko ko omalovazava Rossija i prica lose o njemu tako se treba suzdrzati od istih stvari prema drugim vozacima... ispade onda Rossi debelo iza "boranije"... nemojte tako
                            Pa kako Rosi vozi ove godine moze se reci da je debelo iza, sto pokazuje i tabela. I to je kritika na racun njegove voznje, ne njega kao osobe. Zasto je to tako, mozemo da diskutujemo. Ja kada nesto pisem isljkucivo se bavim onim sto vozaci pokazuju na stazi. Realno, MM ih je razbio. E sad da li je Rosi bolji od Lorenca, ili Pedrosa od Bradla, totalno je nebitno, bitno je da su svi iza MM ove godine. Da je jutros pobedio Rosi, isto bi napisao. Iskreno najvise bi voleo da je Rosi osvojio titulu, ali pitam se gde su svi bili kada je MM pobedjivao? I da ne bude da mi je MM nesto bitan, eto ako Lorenco osvoji ponovo titulu, nahvalicu i njega i vise nego Damir

                            Originally posted by Damir View Post
                            Pisi brate,napisao si ih 6723,mozes jos jedan
                            Crni (i jos par njih) je pogrijesio portal,za trolanje je namijenjen Index
                            I ovo je izjavio Aleks Hofman

                            Comment


                            • #59
                              znaci da je boranija ceo sampionat, mm je svega 13 bodova ispred boranije, na kraju sezone mozda bude i manja razlika tako da ce biti tek za nijansu ispred boranije... Preterao si malo, po tebi je mm mogao da pobedi svaku trku do kraja ali eto odmara se sampion i pusta Lorenza da nize pobede i topi prednost nema od toga nista, u boljoj je formi Lorenzo, nije odustao i bori se beskompromisno, zato i pobedjuje i ima sansu, doduse vrlo malu, ali ipak ima, da odbrani titulu... prvi bi ga Rossi savetovao da se ne igra jer se i sam opekao 2006. da je takva situacija
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                                znaci da je boranija ceo sampionat, mm je svega 13 bodova ispred boranije, na kraju sezone mozda bude i manja razlika tako da ce biti tek za nijansu ispred boranije... Preterao si malo, po tebi je mm mogao da pobedi svaku trku do kraja ali eto odmara se sampion i pusta Lorenza da nize pobede i topi prednost nema od toga nista, u boljoj je formi Lorenzo, nije odustao i bori se beskompromisno, zato i pobedjuje i ima sansu, doduse vrlo malu, ali ipak ima, da odbrani titulu... prvi bi ga Rossi savetovao da se ne igra jer se i sam opekao 2006. da je takva situacija
                                Ne odmara se bukvalno, vec svi oni ljudi oko njega savetuju ga da oladi malo, titula je titula. Verovatno znas kako se zavrsio sampionat 2006. kad je sampion hteo da zavrsi sezonu sampionski. Ali ok, ovo je interesantno kako na istu stvar gledamo totalno razlicito

                                Comment

                                Working...
                                X