Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Papi budi dobar i nemoj da se izivljavas.
    Ne valja da se admin osramoti

    Comment


    • Vidi ga sto prodaje iste fore i ovde

      Nema nista od mene, razvalices me.

      Comment


      • Ma ocajan sam u poslednje 2, 3 nedelje.
        Nesto slicno Majamiju

        Comment


        • Na kraju ce se sve svesti na Hill vs Meeks

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Na kraju ce se sve svesti na Hill vs Meeks
            Hahaha koja tuga

            Comment


            • Mrtvi Hill morao utakmicu sezone da odigra

              Make it career
              Last edited by p4p1; 24-03-14, 03:51.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Mrtvi Hill morao utakmicu sezone da odigra

                Make it career
                Kakav sam ja mag, juce ga doveo u tim

                Comment


                • Cestitam, dobio si bitku.. nastavak znas

                  Kapiram da ce ti dobro sljakati Hill jos koju tekmu, dok ne dodje red da se opet Kamanu dize vrednost, ili mocnom Sacre-u

                  Comment


                  • Sezona za zaborav.Da nisam imao slabog rivala, verovatno bih upisao sedmi uzastopni poraz.

                    Comment


                    • Ono sto si ti izveo ove godine Maricu je cista umetnost. Drugi si po ukupnom broju poena a nisi usao u PO

                      Comment


                      • Tacno cu da ispadnem u prvoj rundi PO-a ako LeBron, Felton i Gordon propuste par utakmica.

                        Comment


                        • Pogresnu kolonu gledas, sledece dve(PF i PA) su glavni razlog zasto nisam u PO, pogotovo ova druga.Dzaba meni sto idem preko 650, kada protivnik ode preko 700.

                          Bije me neki teski maler od pocetka, ne znam da li su moja prva dva pika(Gasol i Oldridz) spojili zajedno pet nedelja zajedno da su zdravi.Meni je bilo cudno koliko sam dobro prolazio sa Gasolom.Povrede glavnih igraca kada je najmanje trebalo, par otpustanja igraca nakon kojih su usledile velike promene u ekipi(povreda jednog igraca koja je progurala napred mog biveg ili trejd) i mislim kada sam igrao sa Ljubasinom da je utakmica u Atlanti bila odlozena a tu sam imao dva igraca ciji je ucinak falio za pobedu(Kerol i Vilijams koji je donosio fine poene tada).Izgubio sam i protiv Krleta tesno, a imao sam solidnu prednost pre nego sto su poceli nedeljni mecevi i izgubio sa jednocifrenom razlikom zato sto su moji igraci podbacili.Mrtvi Wada koji jedva da zalazi na fantaziju me je dobio, o cemu da pricam vise.Sto bi brat Kondicija rekao, umesale su se vestice iz Bakua.

                          Comment


                          • Pa to ti kazem, sta je to nego sreca - da protivnici imaju nedelju bas protiv tebe, iako si ti dobar. A ti ne da nisi imao srece, nego si pokazao koliko ista nekad moze da odluci u H2H takmicenju.

                            Mrtvi Warriorsi igraju samo dve utakmice ove nedelje, najmanje od svih

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Tacno cu da ispadnem u prvoj rundi PO-a ako LeBron, Felton i Gordon propuste par utakmica.
                              Budi srecan sto ovaj put neces da ispadnes od iste osobe koja te je ponizila u drugom sportu nedavno.

                              Ako si preziveo poraz od Alekse, prebrodices i ovaj od JC-a.

                              Comment


                              • Sto se kurcis ti Maricu? Nemoj da ti zalepim jedan ban

                                Aleksi svaka cast na uspehu u NFL fanataziju.

                                Comment

                                Working...
                                X