Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da sam skapirao kako se racuna: prvo gledas razliku prve dve stavke koja mora da bude negativna(tipa sutira igrac 3 od 9 i vec na startu zbog toga imas -6), isti princip vazi i za bacanja, zatim dobijenom rezultatu se doda broj pogodjenih trojki, ukupan broj postignutih koseva, ukradene lopte, asistencije i blokade.Jos jedna negativna stavka su izgubljene lopte.Sada kada sam skontao, mogu reci da mi ovo uopste ne smeta.

    Comment


    • Meni smeta i za yahoo sam uvek ispred ESPN-a. Ali počela je već sezona i glupo je nekako sad kretati opet...

      Protiv sam ovakvog bodovanja ali ko ga jebe... xD
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Ja mislim da sam skapirao kako se racuna: prvo gledas razliku prve dve stavke koja mora da bude negativna(tipa sutira igrac 3 od 9 i vec na startu zbog toga imas -6), isti princip vazi i za bacanja, zatim dobijenom rezultatu se doda broj pogodjenih trojki, ukupan broj postignutih koseva, ukradene lopte, asistencije i blokade.Jos jedna negativna stavka su izgubljene lopte.Sada kada sam skontao, mogu reci da mi ovo uopste ne smeta.
        Meni je sve bilo jasno osim FG%, ne mogu nigde naci ovaj sistem bodovanja. A pretrazio ceo jbni sajt. Kad se pravila liga naisao sam jednom i sad ga ne mogu naci.

        JBg koji smo q birali jake guardove kad cemo na njih dobijati negativne poene trebali smo centre jer oni obicno imaju dobar FG% a pritom zaradjujes poene na skokove.

        Comment


        • Sad ti je jasno zasto sam prvo izabrao Marka Gasola i LaMarkusa.

          Proto, meni se cini da je to malo izbalansirano.Gledam daily liders(to ti se nalazi kod kartice Players) i ne vidim da centri imaju prednost u odnosu na bekove.

          Ja sam teska nubara za ovaj fantasy, tako da je moje misljenje irelevantno.

          Comment


          • Isaiah Thomas kida, u 9 rundu sam ga uzeo.
            sigpic

            Comment


            • Pregazi me Ljubiša ko plitak potok. Vraća mi sa kamatom za pretrpljen poraz u NFL-u
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Reise me ugazio ko bubasvabu, jbo ga LeBron i prvi pik

                Comment


                • Koji Lebron?
                  Ne bi toga igraca nikad uzeo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pomeso sam te sa Ljubom

                    Mada koji ce q kad si doveo brdo efikasnih igraca u svakoj katergoriji. Poena ko kise

                    Ko ce docekat Bryanta

                    Comment


                    • Ima aplikacija u app store za espn fantasy basketball.
                      Evo ga link.

                      Comment


                      • Kao sto i rekoh, najkorisniji igraci su mi Jennings i Martin. Jebem ti fantasy.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Snell View Post
                          Kao sto i rekoh, najkorisniji igraci su mi Jennings i Martin. Jebem ti fantasy.
                          A kako objasanjavas to sto Hawes kida? Sigurno nije vrsni strelac.

                          Samo treba znati

                          Comment


                          • Znao bi ja koga da izaberem da sam znao da ce ovakav fantazi biti. Uzeo Favorsa za procenat suta, skokove, blokade i ukradene i to kao treceg pika, i koji ce mi sad on?
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa upravo to, ja sam odmah rekao, da sam znao uzeo bih jos 10 igraca tipa Jennings i Martin, recimo Monta Ellis, Jameer itd. Tacno ti centri i ne trebaju
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Hawes se tako ne slaze sa vama

                                Comment

                                Working...
                                X