Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zanemela sam od shoka i neverice..
    tolika neodgovornost i bezobrazluk od Dunlopa,Bridzstona i same Dorne,nametnuta pravila preko noci..
    ljudima koji rizikuje svoje zivote ne mogu da garantuju bezbednost i izdrzljivost!!!
    direkcija koja deli kazne kao sumanuta.. kaznjavanje Pedra,Markeza i ostalih zbog njihovih propusta!?potpuna besmislica!! vidim da se Dzarvis stvorio u roku sekunde kod direkcije da ukaze na propust Honde (nisam ni sumnjala u njega).. i direktno uticanje na shampionat,neka im ide na cast!!!
    ali kad sam videla izraze lica ljudi iz Honde i samog Markeza.. blago je reci da mi nije bilo dobro ne mogu da verujem da je ceo tim pogresio u proceni...
    vozaci su ispostavali svoj deo posla,dosli su da se trkaju i to su i uradili!!!
    posto ne moze nista da se promeni,ne preostaje mi nista drugo nego da frkcem i morogam..
    Last edited by Viv Li; 22-10-13, 00:13.

    Comment


    • Originally posted by Viv Li View Post
      zanemela sam od shoka i neverice..
      tolika neodgovornost i bezobrazluk od Dunlopa,Bridzstona i same Dorne,nametnuta pravila preko noci..
      ljudima koji rizikuje svoje zivote ne mogu da garantuju bezbednost i izdrzljivost!!!
      direkcija koja deli kazne kao sumanuta.. kaznjavanje Pedra,Markeza i ostalih zbog njihovih propusta!?potpuna besmislica!! vidim da se Dzarvis stvorio u roku sekunde kod direkcije da ukaze na propust Honde (nisam ni sumnjala u njega).. i direktno uticanje na shampionat,neka im ide na cast!!!
      ali kad sam videla izraze lica ljudi iz Honde i samog Markeza.. blago je reci da mi nije bilo dobro ne mogu da verujem da je ceo tim pogresio u proceni...
      vozaci su ispostavali svoj deo posla,dosli su da se trkaju i to su i uradili!!!
      posto ne moze nista da se promeni,ne preostaje mi nista drugo nego da frkcem i morogam..
      Dovoljno je procitati tvit Colin Edwardsa na tviteru i sve je jasno..
      sigpic

      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

      Comment


      • Originally posted by boban View Post
        Kakav si ti miner nixa,svaka ti cast
        Pises tacno ono sto 90% ljudi na ovom forumu ne zeli da cita.Treba imati inspiracije i smisljati ono sto ljude najvise nervira.Respekt za tebe.
        Hahahahaha!!! Jesi video?!
        Zovite

        Comment


        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
          Definitivno zna da pogodi u centar, u zivac zargonski receno ali tako nesto moze iskomentarisati samo provokator koji vise mrzi Rosija nego sto voli Lorenza, to se moze jasno videti jer je cilj komentara da isprovocira ljude koji su simpatizeri Doktora. Covek nije cestitao pobedu svom pulenu, da li ima potrebe za daljom pricom?
          "Valentinik Rossifumi"... genijalno osmisljeno ime,priznajem!
          A da li si ti ili bilo koji drugi Rosijev idolopoklonik,ikada ovde na forumu cestitali Lorencu i njegovim navijacima pobedu...osim sto mu se, sta god da uradi,konstantno izrugujete?!Kao da je on kriv sto je Rosi postao impotentan i sto je doslo krajnje vreme da se halapljivac vec jednom penzionise i prepusti fabricku masinu nekome ko je mladji i konkurentniji.
          U tolikom ste kolektivnom transu obozavanja Rosija da svaki komentar koji ne ide u pravcu njegovog velicanja dozivljavate kao provokaciju.
          Zovite

          Comment


          • Ya estamos en Tokio!! / We're in Tokyo!!

            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • jos da se postavi neka slika kako u klonji vrsi nuzdu i imamo sve od markeza

              Comment


              • WTF??????

                "Third place Valentino Rossi was the most positive about pit stops in every race, but even he felt a normal format is better.

                “For me it can be an option for the future. A longer race with one or two stops,” said the Italian. “It is different, more intense. You can go 100% from the beginning to the end. At the stop you relax for a second, then you go again at 100% again."

                http://www.crash.net/motogp/feature/...top_races.html
                Zovite

                Comment


                • Originally posted by dzigi79 View Post
                  jos da se postavi neka slika kako u klonji vrsi nuzdu i imamo sve od markeza
                  Nije problem , cim izadje postavljam

                  Edit:
                  Colin Edwards tweeted: "Not happy with the [Marc Marquez black flag] decision. First time running this scenario & disqualified. We r not mathematicians... let us race & F off."
                  Last edited by tasa01; 22-10-13, 10:02.
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • Originally posted by nixa View Post
                    "Valentinik Rossifumi"... genijalno osmisljeno ime,priznajem!
                    A da li si ti ili bilo koji drugi Rosijev idolopoklonik,ikada ovde na forumu cestitali Lorencu i njegovim navijacima pobedu...osim sto mu se, sta god da uradi,konstantno izrugujete?!Kao da je on kriv sto je Rosi postao impotentan i sto je doslo krajnje vreme da se halapljivac vec jednom penzionise i prepusti fabricku masinu nekome ko je mladji i konkurentniji.
                    U tolikom ste kolektivnom transu obozavanja Rosija da svaki komentar koji ne ide u pravcu njegovog velicanja dozivljavate kao provokaciju.
                    sto se tice imena proguglaj malo ako ti nije jasno... Rekao sam da ti kao simpatizer Lorenza nisi istom cestitao pobedu cisto da ukazem na to da je cilj tvojih postova ovde cista provokacija, nisi tu da podrzis svog vozaca vec da omalovazis Rosija i isprovociras na svaki moguci nacin njegove simpatizere kojih je ovde mnogo, to je sve. Komentari koje ti postavljas su cisto ismevanje i ruganje i daleko su od toga da samo ne idu u pravcu njegovog velicanja...
                    posto vidim da te vecina ovde ignorise, zasluzeno, pridruzicu se, necu vise da se nastavljam, uzivaj u pisanju i saznanju da niko nece citati
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by dzigi79 View Post
                      jos da se postavi neka slika kako u klonji vrsi nuzdu i imamo sve od markeza
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                        Rekao sam da ti kao simpatizer Lorenza nisi istom cestitao pobedu...
                        Kakva glupost...nisam cestitao Lorencu pobedu?! Hahahahaha!!!!
                        Pa valjda je normalnije da ovde cestitam Rosijevim navijacima pobedu, i ako do toga ikada dodje (hipoteticki gledajuci) to cu rado uciniti.Sto se tice omalovazavanja Rosija potpuno je nepotrebno... ovo sto cini u ovoj sezoni (da ne pominjem 2 god. u dukatiju) dovoljno govori.
                        Zbog takvih kao sto si ti i tebi slicnih, na ovom forumu, koji se u stvari pretvorio u Rosijev fan klub, ili nema nikoga ko navija za nekog drugog vozaca ili ne sme da se javi. Nezdrava sredina... prilicno!
                        Prosetaj malo po drugim ozbiljnijim domacim forumima i videces koliko se sprdaju sa ovim mestom. Posebno si me nasekirao zbog toga sto neces citati moje poruke... to cu tesko preziveti! Hahahahaha!!!! Na svu srecu ima ih koji i citaju...
                        Zovite

                        Comment


                        • Originally posted by nixa View Post
                          Kakva glupost...nisam cestitao Lorencu pobedu?! Hahahahaha!!!!
                          Pa valjda je normalnije da ovde cestitam Rosijevim navijacima pobedu, i ako do toga ikada dodje (hipoteticki gledajuci) to cu rado uciniti.Sto se tice omalovazavanja Rosija potpuno je nepotrebno... ovo sto cini u ovoj sezoni (da ne pominjem 2 god. u dukatiju) dovoljno govori.
                          Zbog takvih kao sto si ti i tebi slicnih, na ovom forumu, koji se u stvari pretvorio u Rosijev fan klub, ili nema nikoga ko navija za nekog drugog vozaca ili ne sme da se javi. Nezdrava sredina... prilicno!
                          Prosetaj malo po drugim ozbiljnijim domacim forumima i videces koliko se sprdaju sa ovim mestom. Posebno si me nasekirao zbog toga sto neces citati moje poruke... to cu tesko preziveti! Hahahahaha!!!! Na svu srecu ima ih koji i citaju...
                          ti procitaj malo postove u prethodnim temama,ja ne navijam za rosija vec za marqueza,toliko o tome da nema navijaca drugih vozaca..ovde je u pitanju postovanje vozaca a ne navijanje..
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Originally posted by miha92 View Post
                            ti procitaj malo postove u prethodnim temama,ja ne navijam za rosija vec za marqueza,toliko o tome da nema navijaca drugih vozaca..ovde je u pitanju postovanje vozaca a ne navijanje..
                            Sine,kada sam imao 21g.i ja sam mislio da sve znam...
                            I kada Pedra, Lorenca i Stonera prestanete da nazivate luzerom,placipickom i papucarem pocecu i ja da postujem Rosija.Moze tako?!
                            Zovite

                            Comment


                            • Originally posted by nixa View Post
                              Sine,kada sam imao 21g.i ja sam mislio da sve znam...
                              I kada Pedra, Lorenca i Stonera prestanete da nazivate luzerom,placipickom i papucarem pocecu i ja da postujem Rosija.Moze tako?!
                              kao prvo ne volim kad me neko zove sine!
                              drugo godine nemaju veze sa tim sta znas i koliko ;)
                              i trece-velika je razlika izmedju sale i nepostovanja,ja sam jedno deset puta napisao da svi oni znaju itekako dobro da voze i da kad napisem nesto za lorenza,pedrosu...to je cista sprdnja
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Originally posted by tasa01 View Post
                                Nije problem , cim izadje postavljam

                                Edit:
                                Colin Edwards tweeted: "Not happy with the [Marc Marquez black flag] decision. First time running this scenario & disqualified. We r not mathematicians... let us race & F off."
                                od sad,pa nadalje i ubuduce .. svi po jednog matematicara da imaju u boxu!!!

                                ljudiiiiiiiii... jel mozemo bez svadje i bez vredjanja
                                Last edited by Viv Li; 22-10-13, 17:37.

                                Comment

                                Working...
                                X