Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg255891#msg255891 date=1298682584]
    Cestitam Manda @(*6sd$% ,poslo te u zadnje vrijeme #$&+|r .

    Dale siguran sam 90% da cu i tebi sutra ujutro cestitat @(*6sd$% ,ne znam sta te moze oborit evo Fish vec break pravi.
    [/quote]

    Ma vala brate , skoro mi je i svejedno

    Mislim ne moze biti svejedno , ali i da padnem nece mi biti krivo , jer je odigran listic bez ambicija kako rekoh , a i dobio sam dosta u zadnjih 5-6 dana
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      Vala da je i meni dobit onaj listic pa ce i meni biti neko vrijeme svejedno $#^%RT .

      Sretno ti veceras za ta tri para i laku noc vam (*#^R^
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Ja sam ti svoje misljenje rekao i prije pocetka prvog para . Ako se ne nadje neko glup u Juventusu i ne dobije crveni , dobijas

        Hvala

        LN i tebi (*#^R^ (*#^R^
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          Ma dolazi,ne mogu dva crvena za redom,nisu toliki tuljani,a kuci i sa crvenim bi uzeli @(*6sd$%
          Odoh i ja,laku noc @(*6sd$%
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            cestitam manda

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              ma juventusa vise ne igram #%d* to je uklet klub $#^%RT

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                Aj,je kvota na mancester porasla,super tip je 1.7,a Manci to mora uzeti,posto igra u utorak sa Celzijem.

                Hvala,GB. ;)

                P.S.Naravno,Dale prosao,ali on ce sada biti ljut,jer nije planirao da dobije ovaj tiket(70KM). ;D
                Cestitam majstore. ;)
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Mora uzeti,Arsenal na bod dosao,ako kiksaju,dosao je na bod-dva,a protiv Celzije je velika sansa da kiksaju,i zato moraju uzeti danas da ih Arsenal nepretekne,ako kiksaju od Celzija.
                    I igrace najjaci tim.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        ma ne vredi, sta god odigrao il prepisao, uvek za jednu #%d*
                        u cetvrtak, padnem na za 1 gola na ajaxu, juce prepisem od rossonera i glupi le mans igra nereseno, i onda uvece i oklahoma
                        [img height=149 width=703]http://img01.imagecanon.com/_upload/img/15/3.png[/img]

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          a sk naravno ne prenosi mancestera, vec ih daju u snimku... krasno #%d*

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            [quote author=High_Hopes link=topic=1371.msg256012#msg256012 date=1298714485]
                            Manda predlae za tiket od 10 km?
                            [/quote]
                            Oko dva ce biti gotov,posto idem u 12 u kladzu,pa onda cu da gledam uz pice naravno.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              [quote author=manda link=topic=1371.msg256015#msg256015 date=1298715014]
                              Oko dva ce biti gotov,posto idem u 12 u kladzu,pa onda cu da gledam uz pice naravno.
                              [/quote]
                              nemoj samo puno da popijes, pa da pogresno prepises sifru $%&amp;5@$A

                              Comment

                              Working...
                              X