Announcement

Collapse
No announcement yet.

Malaysian Motorcycle Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ovog vikenda imamo dve muse puse makar su zajedno u svojoj tuzi


    ali zato kad se kornjacica raduje sreci nema kraja

    Comment


    • #47
      drama od vorm apa:rosi,aojama,espargaro....ne znam da li je presao preko delica koji je ostao od rosija ili je njemu nesto otpalo,a u povratku u boks jedva izbegao devojku koja je pala ispred motora

      bradl se vraca u australiji
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #48
        Pocinje moto 2

        Comment


        • #49
          sta se ovo desilo???
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #50
            Jujujujuju kakav rampage, nadam s da su svi ok

            Comment


            • #51
              Cika pons je izvubio kontrolu , pa su svi ostali pokusali da izbegnu bajk , nego je cak I u puno naleteo na bajk :/ jednog vozaca je neko I pregazio koliko sam skontao crvena zastava na stazi!

              Comment


              • #52
                srce mi je stalo!!! mrzim Maleziju!!! nadam se da su svi dobro...

                Comment


                • #53
                  cini mi se da su se svi digli...uf uf uf kako je strasno izgledalo

                  i zvanicno,svi su dobro
                  Last edited by denia_el; 13-10-13, 07:41.
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    maleni Pons ce mi zivot skratiti
                    jao!!! Rimski Imperator je tu!!!

                    Comment


                    • #55
                      Brzinski jedan kom OVAJ PEDROSA JE STVARNO BAKSUZ!!!!!!!!
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • #56
                        1.Dani -odlicna voznja kao covek cista 0
                        2.Markez -sve pohvale
                        3.Lorenco -voznja na samoj ivici,duel sa Markezom i cestitanje na kraju
                        4.Rosi -dao je sve od sebe,skandiranje publike i zastavaveoma emotivan trenutak

                        Comment


                        • #57
                          m3malici bas umeju da naprave haos u poslednja 3 kruga i tako iz trke u trku.proterati babe iz motogp-ja i dati ovoj deci prave motore.sve nekako i uspem da pohvatam osim vinjalesa,taj decak je sad ga vidis - sad ga ne vidis.brzinski se on provuce do borbe za pobedu,ali jednako brzo i nestane

                          m2nije da nije bilo borbe,ali posle onakvog incidenta mi je bilo tesko da se skoncentrisem na trku.moguce da sam nesto i propustila pa necu da duzim.reding mi i dalje ostaje misterija,ne zelim da verujem da je kalkulator,suvise je to kalkulacije za tako malo godina.a ako jeste,bolje bi mu bilo da jos jednom proveri tu matematiku

                          mgpsvaki put to kazem,ali kad sam ovo prezivela..spartanska princeza je bas nasla sa kim ce da se gura,nikako da naucijos da se markova zastava zavijorila i na podijumu,bio bi to jedan savrsen vikend..
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            u nekom od prethodnih postova sam vec pisao,ali ponavljam-ZABRANITI trkanje tatinim sinovima.da,znam da je nemoguce nekome zabraniti samo zato jer je neciji sin,ali..ufff,valjda sam previse besan,pa zvrljam ovde,samo da se istresem malo.jbt,covek zamalo da ubije petoro ljudi.posto iz licnog iskustva znam (rodjeni brat je nekada vozio trke) koliko je tesko I koliko kosta spremiti jednog yuga za trke,mogu samo da zaamislim koliko je tek tesko uci u vrhunski sampionat.i onda,pored gomile talentovanih klinaca,zauzme mesto neki balavac ciji tata ima tim ili stazu.i onaj sito pons mi nije jasan.ako mu je vec otac,i ako ga imalo voli,treba da mu on licno zabrani da vozi bilo sta vece od skutera..iznervirao sam se,odoh da napravim koji krug dok je jos lepo vreme..

                            Comment


                            • #59
                              LJUDI DAL STE PRIMJETILI DA JE ANA CARASSCO OSVOJILA POEN ??????
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • #60

                                Comment

                                Working...
                                X