Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Naravno, svako ima svoje misljenje , ja sam protiv toga , ali ok kao sto kazes bitan je i tim sto je logicno, videcemo na primeru ferarija u 2014 .sta ce biti, kada u timu budu dva sampiona..
    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • #47
      http://www.f1fanatic.co.uk/2013/10/1...admits-alonso/

      Marked, samo za tebe...

      Comment


      • #48
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Argumentovao si. Povlačim svoj tekst što sam danas napisao. Makar za sada. Izgleda da sam se nasukao na ,,verodostojnost" F1.com.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #49
          Ma konstantno se ti intervjui svugde izvlace iz konteksta. f1fanatic vodi momak koji je zaludjenik i koji dobro zna sta nas najvise izludjuje, ne praktikuje to u tekstovima i samim tim mu je ciljna grupa sasvim drugacija...

          Comment


          • #50
            Današnja pobjeda je definitivno najzanimljivija koju je Vettel napravio. Vrhunska beskompromisna vožnja, sa savršenom taktikom boxa. Čovjek je definitivno prevazišao današnju konkurenciju.

            PS.
            Vidim da na chatu već neko vrijeme nema društva. Da li je tome krivac Vettel?

            Comment


            • #51
              Kako ne, previse je brz za nas...

              Ferrari je nekim cudom i dalje ispred Mecke... Sumnjam da ce to potrajati duze od 2 trke, narocito ako Felipe "od sad vozim samo za sebe" Massa nastavlja da pravi ovakve gluposti. Sve, sve, ali da tako iskusan vozac prekoraci brzinu u pit-lane-u... Kimi i Alonso nastavljaju da zaradjuju najvise pozicija tokom trke, praksa koja traje vec godinu i cetvrt... Ako crveni zeznu motor za sledecu godinu, stvarno ce prokockati retku priliku da se lako vrate na vrh...


              1) Red Bull - 315
              2) Ferrari - 217
              3) Mercedes - 204
              4) Lotus - 192
              5) McLaren - 69
              6) Force India - 53
              7) Sauber - 39
              8) Toro Rosso - 31
              9) Williams - 1

              Esteban drpio prve poene. Odlicna voznja, nekoliko stvarno dobrih poteza za novajliju. Sauber ce biti #7 u WCC, debelo im je znacila promena na proslogodisnje gume. Njima najvise, pa Red Bullu, po istrazivanju f1fanatic...

              Comment


              • #52
                Prvi vozac posle Dejmona Hila koji je u jednoj sezoni osvojio 3 dragulja Formule 1.. u bednu Indiju po titulu
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Au pa Lotus možda iskopa i nešto više iz konstruktorskog. Jao Grožan, sad si uzeo da se budiš. Ok, za takvog vozača je uspeh stići na podium, ali sa tako dobrim startnim mestom i još boljim startom trke je morao da uzme više.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Pretvori se F1 u onu sa pocetka decenije,ko bi rekao da ce se to ponoviti.Steta

                    Comment


                    • #55
                      Ricciardo's team-radio:
                      Ricciardo: "Before I go off and kill somebody was (the penalty) for the move in turn 15?"
                      team: "Yes."
                      Ricciardo: "Unbelievable."
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #56
                        Smejurija za kaznu.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Nastavi li Seb da terorise vidim ja da se za poslednje trke nece ni otvarati teme, nema svrhe
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Najnoviji dokumentarac o vozacima f1

                            http://www.imdb.com/title/tt2518788/

                            Last edited by tasa01; 14-10-13, 11:32.
                            sigpic

                            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by tasa01 View Post
                              Najnoviji dokumentarac o vozacima f1

                              http://www.imdb.com/title/tt2518788/

                              Sa tavana vidim da je sranje od nekog lika preopterećenog britanskim narodom. Ima Buttona i Hamiltona, a nema Alonsa i Raikkonena. Najobjektivnije gledano, Raikkonena su morali da ubace ako su već ubacili Buttona i Hamiltona, jer se upravo on smatra projekcijom ranijih ponašanja i navika u novom dobu, u novom vozaču.

                              Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Nastavi li Seb da terorise vidim ja da se za poslednje trke nece ni otvarati teme, nema svrhe
                              Smisliću nešto inovativno za sledeću sezonu.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Malo sam razmišljao o gumama...

                                Od ovog silnog pičvajza s gumama, poželeo sam da se vrati Bridgestone. Ne samo da se vrati kao marka, već i sa onim gumama iz 2010. Te gume su odgovarale svima. Bridgestone je u MotoGP šampionatu jedini dobavljač guma. Tamo nema nikakvih problema po pitanju guma. Mogu da naprave i asimetrične gume. Kad bi Pirelli pravio asimetričke gume za motocikle, pa ja mislim da bi te gume pucale po sredini po šavovima. Oni kao da ne prave homogene već heterogene smeše guma. Zna se dobro koji su vozači bili brzi prethodne decenije. Isti ti vozači sada debelo ispaštaju u kvalifikacijama. Koliko su Alonso i Raikkonen uzeli pol-pozicija od doba Pirellija? Nijednu kada odbijemo Alonsu one dve po kiši. Vettel (Red Bull) bi našli rešenje i za Bridgestone gume. Bili su oni dobri i 2009. i 2010. F1 trenutno sa strane izgleda kao pozorište. Vettel ima ulogu novog Šumahera. Raikkonen je heroj koji je po scenariju zadužen da zasere sebi kvalifikacije pa da pretiče iz sredine grida i stiže do podiuma kako bi dokazao da u F1 može da se pretiče i da to nije toliko dosadan sport. Alonso po scenariju dođe slično kao Raikkonen. A za one koje je smorio Vettel, tu su wanna-be-Senna vozači, kao Maldonado i Perez i wanna-be-Prost Grosjean koji se zaleću po stazi u duelima na sve i svakoga sa izgovorom da su tako radili gore pomenuti vozači pre 25-30 godina.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X