Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA LIGA 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Peković je mala beba za njega. Tj ovaj će u njegovim godinama uveliko biti lider tima nekog u NBA. Gde da potpišem? Dečko ima mozak, NEVEROVATAN OSEĆAJ, dobro rezonuje situacije, hrabrost, sve, lider. Polivalentan
    A Hezonja tek Pratim ga od 2011 i Jordanovog kampa. Hezonja je tek ludilo. Oni ako ne naprave sad reprezentaciju ne znam kada će. Lovre Bašić iz Zadra, Bošnjak iz Širokog... Ima tu dosta potencijal igrača još, sreTno im.
    Bogdanović neće ostati ako voli sebe. Ako voli Partizan, ostaće.
    Last edited by Cassius Clay; 28-04-14, 18:46.

    Comment


    • Peković Partizan-PAO-NBA
      Šarić Cibona-Efes itd.?-NBA

      Mislio sam na to jedna ili dve sezone u nekom jakom evroligašu...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Peković je vrhunski, nemam nameru da umanjim njegov kvalitet, aliii Šarić perverzija. Ne znam to za Efes? Ja ne bih voleo da ode u Tursku, sem u Fener.
        Last edited by Cassius Clay; 28-04-14, 18:51.

        Comment


        • Peković je jedan od retkih pravih centara koji igraju u NBA i mnogi klubovi bi sve dali da jednog takvog imaju u svojim redovima. Šarić je veoma dobar igrač i strašan potencijal, što ne znači da će sve ispasti idealno po njega i da baš može da napravi takvu ogromnu karijeru o kojoj ti pričaš Kers.

          Šarić je hteo da igra za Partizan, ali je odustao plašeći se za svoju bezbednost u domovini. To je ta EU državica.

          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Peković je jedan od retkih pravih centara koji igraju u NBA i mnogi klubovi bi sve dali da jednog takvog imaju u svojim redovima. Šarić je veoma dobar igrač i strašan potencijal, što ne znači da će sve ispasti idealno po njega i da baš može da napravi takvu ogromnu karijeru o kojoj ti pričaš Kers.

            Šarić je hteo da igra za Partizan, ali je odustao plašeći se za svoju bezbednost u domovini. To je ta EU državica.

            Dobar je i onaj Mirza Teletović.

            Comment


            • Jeste, ali teško da će on ikada u karijeri imati snažan uticaj na igru nekog NBA kluba.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                Jeste, ali teško da će on ikada u karijeri imati snažan uticaj na igru nekog NBA kluba.
                Odličan igrač, veruj bratu. A dobar je i onaj Lebron Džejms, taj može da igra šta hoće, cenim čak i fudbal.

                Comment


                • samo Čarls, samo Dženkins !
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    samo Čarls, samo Dženkins !
                    Moj brat

                    Comment


                    • A Bogdan?

                      Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        Bogdanović neće ostati ako voli sebe. Ako voli Partizan, ostaće.
                        Reci mi samo gde bi mogao da predje sledece sezone,a da ima bolji tretman nego u Partizanu.Gde ti vidis njegov korak napred u karijeri?ABA liga je za tvoju informaciju sesta/sedma najjaca liga u Evropi tj jace su Spanska, VTB, Italijanska, Grcka i Turska liga.Nemci imaju jaca imena na papiru, ali na terenu je skroz drugacija situacija.Gde god da predje nece imati toliki prostor kao u Partizanu, a bolje bi mu bilo da ostane jos jednu sezonu sa Duletom nego da zapali u inostranstvo.

                        Imas isti slucaj i sa Novicom pre par sezona, covek je imao ponude i ostao je jos jednu sezonu, a posle toga je usledio prelazak u Real.

                        Comment


                        • Možda kod Željka u Fener, njima ne cvetaju baš ruže i cenim da bi imao pristoju minutažu pogotovo ako bi točio u obruč skoro svaki šut kao dobrim delom ove godine.

                          Comment


                          • Ma Bogdanovic moze da igra u pola EL timova vaznu ulogu. Tracenje godine je igranje aba lige SAMO. Jedino ako cete igrati cipiripi ali kapiram da je za vas to ponizavajuce.

                            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • "Komsinica" savetuje onako u poverenju i iskreno uz kafu a u pozadini naravno "Neka komsiji crkne krava".
                              Pustite vi Bogdana Partizanu i njemu samome!
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                "Komsinica" savetuje onako u poverenju i iskreno uz kafu a u pozadini naravno "Neka komsiji crkne krava".
                                Pustite vi Bogdana Partizanu i njemu samome!
                                Ne izmišljaj. Hvalim 5 meseci Bogdanovića kao veliku nadu srpske košarke. To što se vi vodite tim načelom, ili ti lično, to je manje bitna stvar. To je isto kao kad se ne bih radovao Markecu u Benfici i Mitrogolu, ili vi Vidiću. Smešno. Ja ne mogu Partizanu želeti uspeh kada se takmiči sa Zvezdom, ali isto tako svakom našem sportisti sve najbolje. To ovaj put stvarno nema veze sa Partizanom, nego da dečko ne stagnira, sada kada je u naletu.

                                Comment

                                Working...
                                X