Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA LIGA 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubjedljivo najbolji u Aba ligi..ocekujem lagano osvajanje,setnju.Sve ovo sto radimo u ABA je prelijepo,samo da se to zaokruzi i konacnom pobjedom u finalu.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • KRK:Crvena Zvezda-Borac Cacak,Partizan-FMP,Mega Vizura-Crnokosa Kosjeric,Radnicki KG-OKK Beograd.

      Pobednik meca Crvena Zvezda-Borac u polufinalu ce igrati sa boljim iz duela Radnicki KG-OKK Beograd,a bolji iz utakmice Partizan-FMP u polufinalu ce se sastati sa boljim iz meca Mega Vizura-Crnokosa.
      Derbi moguc tek u finalu!
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Tek sad vidim ovaj klip , izvinjavam se ako je neko prije mene kacio.



        Mozak plivadon , nista u glavi nemas!

        Comment


        • НЕМАЊА ГОРДИЋ ..... 29 поена

          Игокеа се вратила са - 16 на почетку другог полувремена и славила у Љубљани са 66:62.

          Врло важна побједа за наставак борбе за Ф4. Сада практично одлучују сами о својој судбини и имају за нијансу лакши распоред од Будућности и Цибоне
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 02-02-14, 19:09.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Prati li ko sta oko koeficijenta? I u slucaju da hrvatski timovi budu imali veci, oni dobijaju jedno mesto jos ?

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Prati li ko sta oko koeficijenta? I u slucaju da hrvatski timovi budu imali veci, oni dobijaju jedno mesto jos ?
              Da,država koja na kraju sezone bude imala najveći koef,sljedeće sezone će imati 4 predstavnika u ligi

              Comment


              • Odavno nisam vidio ruzniju kosarku nekog tima ,kao sto sam to sinoc gledao od igraca Cibone!Divlje i odvratno i dosadno a uz sve to,dobijuNe sjecam se da sam tako ruznu kosarku gledao,ne sjecam se stvarno.Nije mi jasno,kako su dobili ono sinoc,na divljastinu naravno,al dobro


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Odavno nisam vidio ruzniju kosarku nekog tima ,kao sto sam to sinoc gledao od igraca Cibone!Divlje i odvratno i dosadno a uz sve to,dobijuNe sjecam se da sam tako ruznu kosarku gledao,ne sjecam se stvarno.Nije mi jasno,kako su dobili ono sinoc,na divljastinu naravno,al dobro
                  Slozio bih se sa tobom, to se zove seljacka kosarka, veoma su slabi, masili otvorene suteve, neorganizovan i napad i odbrana. Da je Partizanu tu Milosavljevic i jos jedan od povredjenih, pobedili bi verovatno.
                  Al ono sinoc je bila posebna prilika gledati dva najbolja mlada igraca. Kakvi talenti Bogdanovic i Saric, ne zna se koji je bolji. Ovakva Cibona i ovakav Partizan nemaju sta da traze protiv Zvezde. Derbi jeste derbi, ali realnost je realnost, a to je da je Katic podigrao formu i da oni sad pre svega ne bi imali odgovor na nasu centarsku liniju. Jos sigurno stize jedno pojacanje do play off-a. Ako sad Zvezda ne uzme, ne znam kada ce. Partizan ima 2 igraca koja su po meni najbolji strelci u ligi. Bogdanovic bez dileme, on moze svima da da 30+, a i Kinsi, iskusan, borac, i ume covek, tako da ih ne treba otpisivati. Valjalo bi zbog srpske kosarke da MEGA ostane da igra, jer su tamo sve mladi igraci koji imaju prilike da se dobro razviju igrajuci ABA

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Jos da su im tu Vesterman i Milosavljevic bilo bi idealno.
                    brate,sta si se zabrinuo za njih,jesi normalan


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Da su nam tu Westerman i Dragan budala, + Berta naravno, mi bi se sprdali sa ovakvom Zvezdom. Realno i bez uvrede
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Bez uvrede,opet cemo vas minusirati,realno


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pričaćemo na kraju sezone Djenka xD
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Bez uvrede,opet cemo vas minusirati,realno
                            Svake godine ista prica.
                            Zar nije najbolje sacekati ta eventualna finala pa onda prognozirati.

                            Iz ove perspektive vi jeste favoriti, ali ima jos dosta do konacnih okrsaja

                            Comment


                            • Haha Mladene ...ok Ljubo,govorim za tekucu sezonu,jer smo vas brejknuli vec,tako da ..malo se peckamo


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • I prosle godine ste vezali nekoliko pobeda u derbiju pa smo videli kako se to zavrsilo.

                                Ne kazem ja nista. Imate apsolutno pravo da se nadate, ove godine vise nego ikad...ali ima bas jos dosta da se igra.
                                Videcemo i sa kakvim ce rosterima (povrede, pojacanja itd) timovi docekati prolece/leto.

                                Nezahvalno je prognozirati bilo sta u ovom trenutku.

                                Comment

                                Working...
                                X