Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...



    Upravu si zato ja i neverujem mnogo favoritima jer, svako kolo u svim ligama poneki favorit pukne( proda) od pacera.
    Jebiga mislim da samo jos englezi u premier ligi igraju posteno, svi ostali za kladionice ,pa one su im najveci sponzori.

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      ma nisu ni englezi cvecke... a ovaj ahen bi i probao za hiljadu, al necu zbog snega... kad su ove "manje" uplate onda i vredi probati, al cim pocne da se uplaceje preko stotine hiljade eura na neki par, onda bezi od tog para...

      ps. za ovih 20 minuta upalceno jos 2 i po hiljade na pobedu ahena i sad je trenutno 17, 5 hiljada... ide to do sutra bome do 50 hiljada kako je krenulo h5g6k8

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Barca igra posteno ! &+I}\
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          ma doce ova dvojka na ahen sto posto, al nekako ne smem da odigram $#^%RT
          odigracu tiket ovaj onda
          ahen 2
          hsv X2
          brighton 1
          braga 1
          duisburg 1
          novaro 1
          chateauroux X
          I#^@8

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            Sjebao me PSV sinoc za dobre pare. &amp;*(@W6 Ako Barca kupi Afelaja, to ce im biti najgori potez u istoriji! &amp;*(@W6 &amp;*(@W6 &amp;*(@W6

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg215120#msg215120 date=1292570580]
              Sjebao me PSV sinoc za dobre pare. &amp;*(@W6 Ako Barca kupi Afelaja, to ce im biti najgori potez u istoriji! &amp;*(@W6 &amp;*(@W6 &amp;*(@W6
              [/quote]
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                pa to su presmesne pare za afelaja fghj48d mogao je i lukic da digne kredit i ponudi psv-u 4 miliona &amp;+I}\ h5g6k8

                lm, strasno koliko je meridian jadan, za ahen se po svetu kretala dvojka oko 2.2-2,4 a oni su od starta ponudili kvotu 2 i sad gledam i trenutno kvota 1.7 #&amp;^Dk*

                edit:
                [quote author=carter985 link=topic=1371.msg215090#msg215090 date=1292541224] ps. za ovih 20 minuta upalceno jos 2 i po hiljade na pobedu ahena sad je trenutno 17, 5 hiljada... ide to do sutra bome do 50 hiljada kako je krenulo h5g6k8
                [/quote]
                do ovog trenutka 324.000 eura uplaceno na pobedu ahena &amp;*#GI(]

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Mazembe-Inter 2
                  Schalke-Koln 1
                  Sunderland-Bolton 1
                  Arsenal-Stoke 1
                  Espanyol-Barcelona 2
                  PSG-Monaco 1
                  Leverkusen-Freiburg 1
                  Chelsea-Manchester 1
                  Real Madrid-Sevilla 1
                  Lille-Nancy 1
                  Partizan-Krka 1
                  Ajax-Feyenoord 1
                  PSV-Roda 1
                  Liverpool-Fulham 1/1
                  St.Etienne-Arles 1
                  Oklahoma-Sacramento 1
                  Mgladbach-Hamburg (dg) 1

                  Kvota:606,75 $#^%RT Ulog:2 km
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    JC,samo cu reci. *T_*@SR &amp;*#GI(]
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      Sta se smijes ja sam siguran 99% u ovaj listic $#^%RT ,prodajem ovaj listic za 500 km,pa ako ima neko zainteresovan nek se javi $#^%RT
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        Dajem ti 3KM za tiket,dobro promisli. ;D
                        Bolje vrabac(marka) u ruci,nego golub na grani. ;D
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Sta ti je,sad da mi ponudis 200 km,hladno bi te odbio,nisam odavno bio sigurniji u neki listic $#^%RT ,znas li hoce li mi moci isplatit odmah 1200 km kad dobijem $#^%RT
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg215283#msg215283 date=1292601773]
                            Sta ti je,sad da mi ponudis 200 km,hladno bi te odbio,nisam odavno bio sigurniji u neki listic $#^%RT ,znas li hoce li mi moci isplatit odmah 1200 km kad dobijem $#^%RT
                            [/quote]
                            Ako ides u Willams do 20hiljada isplacuju,a skinuce ti PDV samo. ;D
                            Castis sa dopunom od 20KM,ako prodjes. ;)
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Sad si i ti uvidio koliko je dobar listic pa trazis neku korist $#^%RT ,ali nema veze uvijek sam bio gospodin tako da dopunu mozes ocekivati vec u ponedeljak kad dignem pare $#^%RT
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                Pa realno nije nemoguce

                                Ima puno parova , ali je 90 % njih realno
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X