Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    Evo 1. tiketa (da ne bude da lazem &*#GI(] )

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...50-4175262-835

    Srce mi je stalo kad je PAO stigao Efes. Ali Tunceri polozio kao protiv Srbije. &8@^J

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg214753#msg214753 date=1292453607]
      Evo 1. tiketa (da ne bude da lazem &*#GI(] )

      http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...50-4175262-835

      Srce mi je stalo kad je PAO stigao Efes. Ali Tunceri polozio kao protiv Srbije. &8@^J
      [/quote]


      Znaci sudije su ti pomogle. $%&5@$A


      Ja sam promasio glupu Caju Laboral, sa 10 razlike su izgubili poslednju cetvrtinu. &*(@W6
      sigpic

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        A sada nije bilo gazenja aut linije, sudija sudio lepo ceo mec, onaj Dijamantidis usla mu trojka sa 11 metara, ja sam hteo da cepam tiket, ali kakva nepaznja odbrane i Tunceri polaze. $#^%RT

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...


          Ovi pingvini prime 4 komada u zadnjoj trecini znaci ne verujem -.-

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            Gangrena , znam kako ti je i ja sam samo jos njih cekao , kakvi kreteni ..


            I to prvi go primili 9 minuta do kraja i onda jos 3 .


            #$&+|r #$&+|r
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Zato ja i preskacem ovaj hokej,a pocet cu i NBA prestat igrat,sve pogodis i onda cekas u 3 ujutro zadnji par i naravno padnes #%d* .Na mojoj crnoj listi su NHL,NBA,Italijanska liga i Turska liga $#^%RT
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                Ma brate isao sam s rodjakom u kladionicu i dam listic kad mi kvota 9 rekoh dodat cu ovaj Pittsburgh, kaze rodjak bolje ti je Detroit , rekoh ma jok , i eto

                Detroit zgazi , a Pittsburgh zgazen
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Jos se covjek djaba ponada pa ostane budan cijelu noc i dobije onda po usima $#^%RT ,ko ja sinoc za Scolu,ostao mi jos on i San Antonio,treba mi da ce dati Scola vise od 20 poena i u trecoj cetvrtini on ima 18 i trener ga izvede u trecoj cetvrtini i ne uvede ga do kraja utakmice i Scola sinoc od mogucih 48 minuta igrao 26 #%d* .Mislim da je veceras kvota na Atletico Madrid fina jer ce Leverkusen najvjerovatnije izvesti rezervni sastav.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    hahaha , znam brate to su mi najgore situacije


                    I meni je prosle godine bilo isto za Chris Paula , samo jos gore , igrali protiv Phoenixa , ja igrao da ce dati vise od 25 , on dao 25 za 3 cetvrtine ,ali Phoenix vodio 30 razlike i nije usao nikako , a dobre su pare bile u pitanju , ali sta da se radi

                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        mater im lopovsku vec pala kvota na salke sa 1.55 na 1.45 , a na kraju jos nece ni doci 7&amp;@%q
                        lm, ako ove ne prodje ja ne znam sta ce $%&amp;5qw7
                        arsenal 1
                        lpool 1
                        salke 1
                        barsa 2
                        psv 1
                        ukupno 4,2

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg214859#msg214859 date=1292498221]
                          Zato ja i preskacem ovaj hokej,a pocet cu i NBA prestat igrat,sve pogodis i onda cekas u 3 ujutro zadnji par i naravno padnes #%d* .Na mojoj crnoj listi su NHL,NBA,Italijanska liga i Turska liga $#^%RT
                          [/quote]
                          Ma turci najvise namestaju garantujem ti za to ..
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            sunce ti zareno koje su po ovim kladionicama pare vrte, pa to mozak da ti stane...
                            juce je preko milon evra bilo uplaceno na pobedu dortmunda...
                            za sutra trenutno najvise se trpa na pobedu ahena u gostima, do sad uplaceno preko 15 hiljada eura... i sad aj ti budi pametan, jel treba odigrati na ahen ili kontra h5g6k8

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Nije to nista sigurno, evo ti primer super kup Barsa-Sevilja ( 2006) kvota na barsu oko 1,5,uplaceni su milioni na barsu a bilo 3-0 za Sevilja &amp;d$7
                              Bagra je to &amp;+I}\


                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                pa o tome se upravo i radi, sto na kraju bude vece uplata, daleko je veca mugucnost da nece doci to &quot;realno&quot;

                                Comment

                                Working...
                                X