Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=carter985 link=topic=1371.msg213258#msg213258 date=1292170642]
    a coeka... i koje sa mnom u timu? aj davaj odma tih 10 tekmi, da te se otarisim vise &*#GI(] $%&5@$A
    [/quote]
    Pa ne pocinje to sada nego od januara,a to s kim ces biti u timu se ti dogovoris sa nekim.Vidi ko je jos slobodan,Black Mamba ce igrati pa mozes s njim biti u timu.Evo necu vise da te smaram. h5g6k8
    sigpic

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      [quote author=caniggia7 link=topic=1371.msg213260#msg213260 date=1292170776]
      [quote author=carter985 link=topic=1371.msg213258#msg213258 date=1292170642]
      a coeka... i koje sa mnom u timu? aj davaj odma tih 10 tekmi, da te se otarisim vise &*#GI(] $%&5@$A
      [/quote]
      Pa ne pocinje to sada nego od januara,a to s kim ces biti u timu se ti dogovoris sa nekim.Vidi ko je jos slobodan,Black Mamba ce igrati pa mozes s njim biti u timu.Evo necu vise da te smaram. h5g6k8
      [/quote]ma svejedno s kim sam u itmu i onako nista ne razumem, ko hoce nek upise da je sa mnom, i samo jedan uslov, ekipa ce se zvati slepci &*#GI(]

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        To carter majstore..Znao sam da si covek #$&+|r
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          [quote author=carter985 link=topic=1371.msg213247#msg213247 date=1292168254]
          jao usranog li bazela +-*^%*
          [/quote]
          na oba tiketa ce da me obori ne znam koji sam ih tuki stavljao :@
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=bice link=topic=1371.msg213263#msg213263 date=1292171292]
            To carter majstore..Znao sam da si covek #$&+|r
            [/quote]
            taki sam ti ja h5g6k8

            al kako se bazel posro po meni, sve lepo krenulo, milan 2, ajax 2, fejnord 1, roma 1 i lyon vodi sa 2:0 i jedino od bazela nista //h*svb

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Ne igramo Svajcarsku ligu. $#^%RT
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                ma najgore je to sto uvek igram samo 3+ kad se kladim na bazel al bas danas ko za qratz odigram fix #%d*

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Ljudi da se pohvalim dobio sam 8 hiljadarke. ^%@7f

                  http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...50-9749536-834

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Dule jesi ovo mene poslusao za Como-Spal,ako jesi red bi bio da me pocastis $#^%RT
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg213085#msg213085 date=1292116569]
                      Sutra ko zeli neka proba na par italijanske serije C1/A Como - Spa,kvota na gosta je bila 2.60 sada je 1.90
                      [/quote]

                      Proslo +*@WT*48* ,ali kod mene par bio blokiran.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg213305#msg213305 date=1292173285]
                        Dule jesi ovo mene poslusao za Como-Spal,ako jesi red bi bio da me pocastis $#^%RT
                        [/quote]

                        Poslusao sam te, nego sta. A i procitao sam negde da Como ima puno povredjenih igraca. %QWT&W

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Prvo mi Gomes odbrani penal, a onda i Neuer, e jebem ga u usta ako sad ne dobijem. h5g6k8
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            ja cu tacno da se obesim $JS}|
                            frajburg-m`gladbah 3+ 3-0
                            hercules-malaga 3+ 4-1
                            albasete-barselanab 3+ 2-2
                            totenhem-celzi 3+ 1-1 , drogba promasi penal u `91 minutu +-*^%*

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Poserem se na smrdljivi Anderleht, ne mogu da daju gol Lokerenu koji sat vremena ima igraca manje! &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                [quote author=manda link=topic=1371.msg213189#msg213189 date=1292155688]
                                Celzi X2
                                Barsa 1
                                Real 2
                                Jets-Majami 1X

                                Kvota:2.70



                                Ajaks 2
                                Herta 1
                                Lion 1
                                Juve 1
                                Salke X2
                                Wasinkton-Tampa 1X

                                Kvota:15.5
                                [/quote]
                                Na prvom tiketu Celzi dosao,Real vodi 2-0,Barsa ce ubiti ove indijance,i jos Jets 1X,i to ce doci vjerovatno.
                                Drugi tiket,Ajaks,Herta,Lion,Salke prosli,Wasinkoton vodi 7-0,a Juve se ceka,a pobjedice raspali Lacio.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X