Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    Ja u opste ne pratim &d$7
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      Vec vode 17:0, ima da razguze Cowgirls-e sa pola snage.
      Znas mozda sta je radio New England, znam da je bilo 17:10 za Lions-e na pocetku drugog poluvremena, posle nisam mogao da gledam.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Prosle nedelja sam gledao Jacksonville Jaguars-Clivlend,kakav mec,zadnje dvije minute za infarkt,posto sam cekao taj par za tiket,odlican mec. &8@^J
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          Ma NFL je strasno zanimljiv sport, samo kad ukopcas pravila i poentu ceka te uzivanje svake nedelje uvece. h5g6k8
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=T-Mac link=topic=1371.msg204611#msg204611 date=1290724934]
            Ma NFL je strasno zanimljiv sport, samo kad ukopcas pravila i poentu ceka te uzivanje svake nedelje uvece. h5g6k8
            [/quote]
            Nemam ja uslova da to gledam,moram preko strima. //h*svb
            Nikada nije bila televizija kod nas koja je prenosila NFL. *%@(D!RY-
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Pa zar niste dobili ESPN na kablovskoj?
              E jbg, ja mislio da i ti imas ESPNA, pa da tako gledas. @(*6sd$% Kraljevi prenose 5 meceva nedeljno. &8@^J
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                [quote author=T-Mac link=topic=1371.msg204648#msg204648 date=1290726504]
                Pa zar niste dobili ESPN na kablovskoj?
                E jbg, ja mislio da i ti imas ESPNA, pa da tako gledas. @(*6sd$% Kraljevi prenose 5 meceva nedeljno. &8@^J
                [/quote]
                Ma jok,Doboj je to,samo besplatni kanali. #%d*
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  I ja imam taj ESPN America, ali slika mi je losa.

                  Comment


                  • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Ja imam neki ESPN,na total tv-u,i pitaj boga ima svacega,ima i nfl-a cini mi se,mada nisam siguran ali ja to slabo pratim.Malo sam pratio dok je islo na SK
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      Pa da, to je taj ESPN sto imamo svi. Ali samo sto je meni nekako losa slika.

                      Comment


                      • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        [quote author=manda link=topic=1371.msg204578#msg204578 date=1290723352]
                        Odigrao sam i ja nesto danas,nadam se cetvrtom tiketu dobijenom za redom.
                        http://www.williams-kladionica.ba/pr...mp;submit.y=13
                        Mislim da ce ovi NY Jets sravnii sa zemljom Cincinati,posto nemaju veze,a ovi su predendenti za titulu. %QWT&W
                        [/quote]
                        Naravno prosao tiket,ovo postaje dosadno stalno dobijam,necu vise ovog da se igram. ;D ;d
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          [quote author=Dale link=topic=1371.msg204434#msg204434 date=1290715911]
                          JC , ne znam stvarno sta da ti kazem . $%&5qw7 $%&5qw7


                          http://williams-kladionica.ba/provje...vjeri+listi%E6...
                          [/quote]

                          Prosao .


                          A danasnji : http://williams-kladionica.ba/provje...vjeri+listi%E6...
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            Ovdje se necem nadam,
                            http://www.williams-kladionica.ba/pr...mp;submit.y=11
                            Ovaj bezveze odigrao:
                            http://www.williams-kladionica.ba/pr...mp;submit.y=13


                            @dale
                            Fantastican ti je onaj tiket sto si juce prosao,ali ovaj danas nemas sanse,sto jest jest. $#^%RT
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Evo za naredna 3 dana sta sam igrao,ako nista ne prodjem oprastam se od kladionice $#^%RT:

                              1.tiket:

                              Hamburg-Stuttgart 1
                              Athletic Bilbao-Osasuna 1
                              Siroki-Nymburk 1
                              Koln-Wolfsbrug (-3+) x2
                              Bolton-Blackpool (-3+) x2
                              Marseille-Montpellier 1
                              Celtic-Inverness 1

                              Kvota:26,82 Ulog:5 km

                              2.tiket:

                              San Antonio-Dallas 1
                              Aston Villa-Arsenal (-3+) x2
                              Atletico Madrid-Espanyol 1
                              Inter-Parma 1
                              West Ham-Wigan 1
                              Lazio-Catania 1

                              Kvota:23,81 Ulog:5 km

                              3.tiket:

                              Djokovic-Roddick 1
                              Siroki-Nymburk 1
                              Inter-Parma 1
                              Juventus-Fiorentina 1
                              Nadal-Berdych 1

                              Kvota:7,37 Ulog:10 km

                              4.tiket (ovaj je rekreativan) $#^%RT:

                              Mainz-Nurnberg 1
                              Juventus-Fiorentina 1
                              Marseille-Montpellier 1
                              Kaiserslautern-Schalke (-3+) x2
                              Siroki-Nymburk 1
                              Inter-Parma 1
                              Valencia-Almeria 1
                              Portland-New Orleans 1
                              Dortmund-M&#039;gladbach 1
                              Djokovic-Roddick 1

                              Kvota:84,36 Ulog:2 km
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                Dale svaka cast za tiket. Ali na drugom si odmah pao na Nestora i Zimonjica.

                                Comment

                                Working...
                                X