Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    Ma ja igram Inter sutra , pa gdje puklo da puklo , valjda im je vise vrijme da dobiju

    Vjerujem da ce Biabiany donijeti prevagu ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      Vjeruj mi za Liverpool ove sezone,slobodno igraj na njih kad kuci igraju,ali kada u goste odu onda nastaje belaj.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Ja sutra NFL i koji fudbal.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          Ja vec imam nesto isplanirano

          Inter 2
          City x2
          Boston 2
          Murray 2
          Federer vise gemova

          i dodati jos 1-2

          To je u slucaju da ne dobijem ovaj veceras , a ako dobijem ide jedan na jos veci ulog
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            valjda ce morati da &quot;sredi&quot; sudije ako nista drugo I#^@8
            mislio sam da igram studgart i inter u dublu (%fsd%&amp;j
            a ko sve nece igrati sutra za inter, tj ko e igrati?

            Comment


            • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Ovu su ti pozvani igraci za utakmicu:

              Portieri: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta

              Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 36 Simone Benedetti, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino

              Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini, 40 Obiora Nwankwo

              Attaccanti: 9 Samuel Eto&#039;o, 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec, 88 Ludovic Biabiany
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                Meni sutra ovaj Juventus mirise na 2 , i Aston Villa poprilicno , ne znam zasto , ali imam neki osjecaj . . .

                I mislim da treba igrati Porto sutra 2/2 u kupu , igraju protiv Moreirense , a kvota na 2/2 je 1.50 , a znamo svi u kakvoj formi igraju ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg200553#msg200553 date=1290298420]
                  Ovu su ti pozvani igraci za utakmicu:

                  Portieri: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta

                  Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 36 Simone Benedetti, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino

                  Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini, 40 Obiora Nwankwo

                  Attaccanti: 9 Samuel Eto&#039;o, 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec, 88 Ludovic Biabiany
                  [/quote]pa ako im to nije dovoljno da pobede kjevo, onda missim stvarno nisu ni za drugu ligu &amp;+I}\

                  Comment


                  • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Carter , sa slicnim , skoro istim igrackim kadrom su kuci s Bresciom , koja je objektivno losija od Chieva igrali 1-1 . $%&amp;5qw7
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      Da meni znati koga ce Benitez polati na teren,ja bi i igrao inter. (%fsd%&amp;j
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        [quote author=dallee link=topic=1371.msg200559#msg200559 date=1290298854]
                        Carter , sa slicnim , skoro istim igrackim kadrom su kuci s Bresciom , koja je objektivno losija od Chieva igrali 1-1 . $%&amp;5qw7
                        [/quote]

                        Baš sam to hteo da napišem h5g6k8

                        Ove godine 6.januara kad je Mourinho bio trener Inter je pobedio 1:0 u Veroni... Debi Pandeva je bio a Kivu je zadobio onu uĹľasnu povredu &amp;+I}\
                        Ja uvek pričam moraće Inter da prekine ovu seriju kikseva a ono ništa...
                        Za sutra ima dobra ekipa da se sastavi na sredini i u napadu ali odbrana je slaba, još ako igra Materaci... #%d*

                        Baš teško gostovanje, Rafa je pod velikim pritiskom &amp;+I}\
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          [quote author=manda link=topic=1371.msg200561#msg200561 date=1290299073]
                          Da meni znati koga ce Benitez polati na teren,ja bi i igrao inter. (%fsd%&amp;j
                          [/quote]

                          Vjeruj mi to i on sam ne zna,gospodin zvani rotacija.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            [quote author=dallee link=topic=1371.msg200559#msg200559 date=1290298854]
                            Carter , sa slicnim , skoro istim igrackim kadrom su kuci s Bresciom , koja je objektivno losija od Chieva igrali 1-1 . $%&amp;5qw7
                            [/quote]previse se milan i ostali odlepio da bi inter imao pravo da kiksne, a vidim da je kjevo u poslednje 4 tekme dao ukupno nula golova $%&amp;5@$A ne kazem da sutra nece dati, al nek bar onda prime jedan vise $#^%RT

                            Comment


                            • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Ma da djecu izvede Inter je jaci od Chieva , ali dzaba mu sve to kad ne zna posloziti kockice kako treba

                              I da dobiju sutra , ja mislim da oni nece imati sanse da se bore s Milanom ..

                              Prethodnih godina sam govorio da ce Inter osvojiti , ove sam rekao Milan , jer sto se tice italijanske lige tu govorim stvarno sta mislim , a ne srcem

                              jer u Italiji navijam za Napoli , a oni nemaju sansu da osvoje , tako da nemam razlog da ne kazem sta mislim realno


                              Ja mislim da se sutra osim dvice moze pokusati i sa oba ne daju go ;) , a tome u prilog ide i ovo sto je Carter napisao , da Chievo nije dao go na zadnje 4 utakmice ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                Prognoziram minimalnu pobedu za šampiona Evrope sutra &amp;8@^J $8#a
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X