Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=Melo link=topic=1371.msg187735#msg187735 date=1288660982]
    Cygnus

    ne razumesh...

    postavljaj ti slobodno dobitni tiket.. ali postavi i pre nego sto ga odigras cisto da obavestis sta ces odigrati.. to je poenta ove teme.. da mi govorimo drugima sta planiramo da odigramo da bi nam mozda neko ukazao na neke stvari ili dao savet ili mozda mi njemu damo ideju sta da igra...
    @(*6sd$%
    [/quote]

    Da, pa kao sto rekoh, ko bi poslusao tacne rezultate..? Niko.
    Shvatam o cemu pricas, mada licno uopste ne gledam sta ko predlaze, radije verujem sebi, i mislim da svako treba da dodje do tog nivoa da mu ne treba niko drugi. Prepisivanja i slicne stvari su glupe...to je onda bingo, a ne kladjenje...ali postujem svaciji nacin, iako tu ima hiljadu nivoa (ne)ozbiljnosti.

    Comment


    • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      Ti postavi svakako sta si igrao,sad hoce li neko prepisati ili ne to je njegova stvar,bilo je i ovde tiketa sa velikim kvotama postavljenim,vjeruj nek jos jednom odigras slican tiket sa velikom kvotom,pa tek pokazes nakon zavrsetka utakmica da je dobitni,99,9% ljudi ti nece vjerovati da si to odigro.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg187738#msg187738 date=1288661265]
        Ti postavi svakako sta si igrao,sad hoce li neko prepisati ili ne to je njegova stvar,bilo je i ovde tiketa sa velikim kvotama postavljenim,vjeruj nek jos jednom odigras slican tiket sa velikom kvotom,pa tek pokazes nakon zavrsetka utakmica da je dobitni,99,9% ljudi ti nece vjerovati da si to odigro.
        [/quote]

        To je pretpostavljam njihov problem u sta ce ko da veruje...mada ne shvatam zasto ne bi..

        Ako je stvarno toliki procenat, onda takvi ljudi definitivno imaju neki problem.

        Comment


        • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          [quote author=Cygnus X link=topic=1371.msg187737#msg187737 date=1288661201]
          [quote author=Melo link=topic=1371.msg187735#msg187735 date=1288660982]
          Cygnus

          ne razumesh...

          postavljaj ti slobodno dobitni tiket.. ali postavi i pre nego sto ga odigras cisto da obavestis sta ces odigrati.. to je poenta ove teme.. da mi govorimo drugima sta planiramo da odigramo da bi nam mozda neko ukazao na neke stvari ili dao savet ili mozda mi njemu damo ideju sta da igra...
          @(*6sd$%
          [/quote]

          Da, pa kao sto rekoh, ko bi poslusao tacne rezultate..? Niko.
          Shvatam o cemu pricas, mada licno uopste ne gledam sta ko predlaze, radije verujem sebi, i mislim da svako treba da dodje do tog nivoa da mu ne treba niko drugi. Prepisivanja i slicne stvari su glupe...to je onda bingo, a ne kladjenje...ali postujem svaciji nacin, iako tu ima hiljadu nivoa (ne)ozbiljnosti.
          [/quote]

          I ja nisam nikad prepisao neciji listic kompletan,ali ako neko ima dojavu ili neke informacije koje nam dobro dodju,onda prepisem par.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg187740#msg187740 date=1288661473]
            [quote author=Cygnus X link=topic=1371.msg187737#msg187737 date=1288661201]
            [quote author=Melo link=topic=1371.msg187735#msg187735 date=1288660982]
            Cygnus

            ne razumesh...

            postavljaj ti slobodno dobitni tiket.. ali postavi i pre nego sto ga odigras cisto da obavestis sta ces odigrati.. to je poenta ove teme.. da mi govorimo drugima sta planiramo da odigramo da bi nam mozda neko ukazao na neke stvari ili dao savet ili mozda mi njemu damo ideju sta da igra...
            @(*6sd$%
            [/quote]

            Da, pa kao sto rekoh, ko bi poslusao tacne rezultate..? Niko.
            Shvatam o cemu pricas, mada licno uopste ne gledam sta ko predlaze, radije verujem sebi, i mislim da svako treba da dodje do tog nivoa da mu ne treba niko drugi. Prepisivanja i slicne stvari su glupe...to je onda bingo, a ne kladjenje...ali postujem svaciji nacin, iako tu ima hiljadu nivoa (ne)ozbiljnosti.
            [/quote]

            I ja nisam nikad prepisao neciji listic kompletan,ali ako neko ima dojavu ili neke informacije koje nam dobro dodju,onda prepisem par.
            [/quote]

            Da, s tim sto ja nemam nikakve dojave niti specijalne informacije, imam samo svoje znanje i iskustvo, i nesto malo vise.

            Drugo, ovde verovatno nikad necu napisati kombinacije sa tacnim rezultatima, jer je to previse na dugom stapu da bi se shvatilo kao ozbiljan tip. Svako ima svoj nacin, i mozda ce cudno zvucati, ali ja na takve tikete gledam kao na intimne, jer je to cista magija, i ako bih na primer to podelio svuda pre njihovih zavrsetaka, mogao bih lose da uticem na konacni ishod, posto je sve povezano....i od svakog coveka na svetu zavisi sta se desava u realnosti, i nekad nije dobro prekidati tokove univerzuma

            To opet ne znaci da takav dobitan tiket ne treba postaviti.

            Ovo je verovatno za mnoge visa metafizika, ali tako stoje stvari u realnosti. Uglavnom, naravno da treba da se pisu obicni tipovi, i eventualno neke dojave, mada je to bolje kroz privatne poruke.

            Comment


            • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Kad smo vec kod tipova i predloga...sad za ligu sampiona bih odigrao nesto od ovoga ispod.

              Rubin - PAO 1
              Totenhem - Inter 1
              Milan - Real 1
              Benfika - Lion 1
              Celsi - Spartak X2
              Okser - Ajax 2
              Partizan - Braga 2
              Sakhtar - Arsenal 2

              Ne sve na istom tiketu, ali generalno to od utakmica..

              Comment


              • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                I dok sam jos tu, evo jos jednog od prosle nedelje...jos jedan genije

                [img width=1024 height=532]http://img263.imageshack.us/img263/2513/genius2.jpg[/img]

                Comment


                • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  [quote author=Cygnus X link=topic=1371.msg187744#msg187744 date=1288663378]
                  Kad smo vec kod tipova i predloga...sad za ligu sampiona bih odigrao nesto od ovoga ispod.

                  Rubin - PAO 1
                  Totenhem - Inter 1
                  Milan - Real 1
                  Benfika - Lion 1
                  Celsi - Spartak X2
                  Okser - Ajax 2
                  Partizan - Braga 2

                  Ne sve na istom tiketu, ali generalno to od utakmica..
                  [/quote]

                  Ovde ako 2 dodju da ga ***em..
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    [quote author=Gangrena link=topic=1371.msg187749#msg187749 date=1288669017]
                    [quote author=Cygnus X link=topic=1371.msg187744#msg187744 date=1288663378]
                    Kad smo vec kod tipova i predloga...sad za ligu sampiona bih odigrao nesto od ovoga ispod.

                    Rubin - PAO 1
                    Totenhem - Inter 1
                    Milan - Real 1
                    Benfika - Lion 1
                    Celsi - Spartak X2
                    Okser - Ajax 2
                    Partizan - Braga 2

                    Ne sve na istom tiketu, ali generalno to od utakmica..
                    [/quote]

                    Ovde ako 2 dodju da ga ***em..
                    [/quote]

                    =)) Ne znam cemu predlozi i tipovi, ako su ovakvi komentari na njih..? =) Ovakav komentar definitivno ne ide u prilog onome sto su Joe Cole 10 i Melo zdusno predstavili kao atmosferu na ovoj temi....ili samo ja mozda treba da naviknem na kucni red koji mi je nepoznat. Neko napise par tipova, a ja kazem, "Ako dodje jedan, da ga jebem" ? =)))
                    Koja je poenta? =)

                    Uglavnom, kao sto vidis ja ***em dobro, i definitivno ocekujem vise od 2.

                    Ako ce lakse da ti padne, onda..

                    Rubin 1
                    Totenhem 1X
                    Milan 1X
                    Benfika 1X
                    Okser X2
                    Partizan X2
                    Sakhtar X2

                    Comment


                    • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      Dobrodosao na forum,Cygnus X,nadam se da ces biti aktivan i na drugim temama.
                      Svaka cast na tiketu,mada za ono treba srece,ali i znanja.

                      Cilj ove teme da se postuju odigrani tiketi,kao sto rekose dolje.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        [quote author=manda link=topic=1371.msg187758#msg187758 date=1288683624]
                        Dobro dosao na forum,Cygnus X,nadam se da ces biti aktivan i na drugim temama.
                        Svaka cast na tiketu,mada za ono treba srece,ali i znanja.

                        Cilj ove teme da se postuju odigrani tiketi,kao sto rekose dolje.
                        [/quote]

                        Pa da, ja sam odigrane tikete i postovao. I naravno da treba znanja za 3 tacna rezultata na jednom tiketu

                        Voleo bih da vidim sto vise dobitnih tiketa ovde...gledao sam nekoliko strana unazad i nisam video..

                        Sto vise price o tome i slika od dobitnih tiketa, to je veca sansa i za svakog drugog da dobije...tako funkcionise kosmos u vezi sa svim stvarima, pa i ovim.
                        Ono na sta obracate paznju ce se i desavati. Kada promasite jedan par, bez obzira sto je to 1088 put po redu, predjite preko toga sa sto manje emocija, jer cete inace nastaviti da privlacite ista iskustva.

                        Comment


                        • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Mi ovdje ne ljepimo slike,nego napises tiket kao sto si ti sada,ili kao sto cu ja malo kasnije,onda se zna da li si prosao ili nisi,nema potrebe za slikom. @(*6sd$%

                          Aj postuje ti te tacne rezultate da vidimo kada ces proci ponovo. (%fsd%&j
                          Pogoditi tri tacna rezultata je lutrija,po meni. @(*6sd$%
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            [quote author=manda link=topic=1371.msg187779#msg187779 date=1288691326]
                            Mi ovdje ne ljepimo slike,nego napises tiket kao sto si ti sada,ili kao sto cu ja malo kasnije,onda se zna da li si prosao ili nisi,nema potrebe za slikom. @(*6sd$%

                            Aj postuje ti te tacne rezultate da vidimo kada ces proci ponovo. (%fsd%&j
                            Pogoditi tri tacna rezultata je lutrija,po meni. @(*6sd$%
                            [/quote]

                            Pa ok, samo sto ljudi igraju raznorazne tikete, sigurno ne postave sve zajebancije ovde. Tacne rezultate necu pisati, to samo na kraju ako prodje javljam.

                            U vezi pogadjanja, to je uvek kombinacija znanja i srece, normalno...osim ako neko bas ne lupeta bez ikakvog rezona. A ovo sto sam pogodio na ova 2 tiketa je bas ludilo.

                            [quote author=manda link=topic=1371.msg187779#msg187779 date=1288691326]Pogoditi tri tacna rezultata je lutrija,po meni. @(*6sd$%
                            [/quote]

                            A pogoditi dva takva tiketa, dva puta za redom...? @(*6sd$%

                            Sta ne bi bila lutrija po tebi...tj. u kojoj varijanti bi mislio da nije lutrija? =)

                            Comment


                            • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Ti si bas neki sreckovic da 2 puta za redom dobijes pare @(*6sd$%
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                [quote author=bice link=topic=1371.msg187782#msg187782 date=1288692263]
                                Ti si bas neki sreckovic da 2 puta za redom dobijes pare @(*6sd$%
                                [/quote]

                                Da, samo nije ovde najveca stvar sto su dva puta za redom pare...nego odakle te pare ...od 5 tacnih rezultata.

                                Comment

                                Working...
                                X