Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene obori samo Dinamo

    Comment


    • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...50-4846618-906

      Pa ne mogu da verujem, ponovo gubitak

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        @ Vule_89


        Cestitam
        Hvala

        Comment


        • Sad sam dosao kuci.

          Dusane,molim te,poruke posle 17h.
          Evo vam za dobro jutro nesto,slusajte dok ne dodjem (http://www.youtube.com/watch?v=BVa0t...eature=related)

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Originally posted by Phenom View Post
            Sad sam dosao kuci.

            Dusane,molim te,poruke posle 17h.
            Evo vam za dobro jutro nesto,slusajte dok ne dodjem (http://www.youtube.com/watch?v=BVa0t...eature=related)
            Pravi sportista,profesionalac
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Phenome, kako ti nekad ne dosadi...

              Comment


              • Ja cu danas igrati na Ukrajince protiv Crnogoraca,ipak su ovo pripreme...

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  Ja cu danas igrati na Ukrajince protiv Crnogoraca,ipak su ovo pripreme...
                  Ma ja cu danas odvaliti tiket, sve na prvu, ebz razmisljanja velikog. ;)
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Prolazim taman pored kladionice i ocu-necu i uplatim 1KM=50dinara na lud tiket , kvota je 1200

                    Udine - Arsenal - X-2
                    Rubin - Lyon - X-1
                    BATE - Sturm - X-X
                    Benfica - Twente - 1-1
                    Plzen - Kopenhagen - 1-1
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Rangers-Maribor 1
                      Rennes-Zvezda 1
                      PSV-Ried 1
                      Sporting-Nordsjael 1
                      FC Brugge-Zestaponi 1

                      Kvota:5,38 Ulog:15 KM

                      Udinese-Arsenal x2
                      Birmingham-Nacional 1
                      Rennes-Zvezda 1
                      Exeter-Liverpool 2
                      Turska-Novi Zeland 1

                      Kvota:9,67 Ulog:10 KM
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Rangers-Maribor 1
                        Rennes-Zvezda 1
                        PSV-Ried 1
                        Sporting-Nordsjael 1
                        FC Brugge-Zestaponi 1

                        Kvota:5,38 Ulog:15 KM

                        Udinese-Arsenal x2
                        Birmingham-Nacional 1
                        Rennes-Zvezda 1
                        Exeter-Liverpool 2
                        Turska-Novi Zeland 1

                        Kvota:9,67 Ulog:10 KM
                        Rangers igra ocajno , nece uzeti Maribor videces kao ni Birmingem , Nacionala ... Ali sretno ti mozda i prodjes
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Hvala na lijepim zeljama

                          Kad si tako siguran fino odes uplatit Maribor i Nacional x2,vjeruj mi fina je kvota ;)
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ja bi KUCU stavio na Rendzers,odlicni tiketi JC,narocito ovaj prvi mi se svidja ;)
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • JC , ovaj prvi prolazis 100 % , a za drugi samo ne znam Birmingham , jer sam vidio neki dan da ih neko ubio i u Championshipu , ali valjda ce ovo dobiti , sretno ;)


                              Ja danas na sedmicnom imam Arsenal prolaz , a za danas ako sta odigram odigrat cu Lyon 1/2
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Ja bi KUCU stavio na Rendzers,odlicni tiketi JC,narocito ovaj prvi mi se svidja ;)
                                Ti bi na sve dao kucu, eno onaj JC-ov Vasteras sto mu rekla ona cistacica pao, sad bi i na Rendzere dao kucu

                                JC prolazis oba tiketa ;) Ja cekam Phenoma

                                Comment

                                Working...
                                X