Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    Salke 1
    Inter 1
    Lion GG
    Bursa ne daje gol
    Efes 2
    It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

    Comment


    • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      [quote author=dallee link=topic=1371.msg182048#msg182048 date=1287584017]
      Barca 1/1
      Twente - Werder gol u prvom pol.
      Schalke 1
      Berdych 1
      Inter 1
      Manchester 1
      [/quote]

      Dobar listic,kolika je kvota i koliko si ulozio?
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        [quote author=Djuka99gp link=topic=1371.msg182053#msg182053 date=1287584862]
        Moze li neko da mi kaze sta misli o Lionu,kako ce proci???
        [/quote]

        Igrao sam ga keca na dva tiketa, gledao sam u nedjelju dio utakmice sa Lilom, dobro su odigrali. U prvenstvu Benfika poslije 7 kola kasni već 7 bodova za Portom.

        Comment


        • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          [quote author=High_Hopes link=topic=1371.msg182062#msg182062 date=1287585888]

          Igrao sam ga keca na dva tiketa, gledao sam u nedjelju dio utakmice sa Lilom, dobro su odigrali. U prvenstvu Benfika poslije 7 kola kasni već 7 bodova za Portom.
          [/quote]

          Ja cekam jos Inter i Lion,valjda ce doci.A Romu sam isto hteo da odigram ali streca pa nisam.

          Comment


          • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            Celzi -2
            Arsenal- 1
            Marsej- 1
            Inter- 1
            Lion- 1

            kvota 16.79

            Samo da dodju zadnje dve... &8@^J

            Comment


            • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              [quote author=Djuka99gp link=topic=1371.msg182064#msg182064 date=1287586696]
              [quote author=High_Hopes link=topic=1371.msg182062#msg182062 date=1287585888]

              Igrao sam ga keca na dva tiketa, gledao sam u nedjelju dio utakmice sa Lilom, dobro su odigrali. U prvenstvu Benfika poslije 7 kola kasni već 7 bodova za Portom.
              [/quote]

              Ja cekam jos Inter i Lion,valjda ce doci.A Romu sam isto hteo da odigram ali streca pa nisam.
              [/quote]

              Intera me malo strah, sve kladionice ga stavljaju u bonus par, a to nije dobar znak. Inter i Lion su favoriti, ali lopta je okrugla, vjerovatno će biti iznenađenja, meni se čini da će Schalke večeras kiksati.

              Comment


              • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                Kambiaso i Pandev se vraćaju za Inter a i Semi je u strašnoj formi, na 11 mečeva 12 golova &+I}\. Od čega 4 u LŠ. Inter pored prednosti domaćeg terena ima i više iskustva u ovakvom takmičenju. A i Rafa je pravi lisac u LŠ.
                Ovo nije samo navijačko razmišljanje, trebalo bi Inter da dobije večeras...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Dubl

                  Twente X
                  Inter 1


                  idemoooooooo &+I}\

                  Comment


                  • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Niko nije igrao Twente - Werder 4+, mislim da će to doći. (%fsd%&j

                    Comment


                    • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      [quote author=High_Hopes link=topic=1371.msg182097#msg182097 date=1287591140]
                      Niko nije igrao Twente - Werder 4+, mislim da će to doći. (%fsd%&j
                      [/quote]
                      Igrao sam ja. +*@WT*48*
                      I na tom tiketu jos neke perverzije, postovacu kasnije.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        @ Joe Cole : Kvota 10 , ulozio 7
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          [quote author=High_Hopes link=topic=1371.msg182097#msg182097 date=1287591140]
                          Niko nije igrao Twente - Werder 4+, mislim da će to doći. (%fsd%&amp;j
                          [/quote]

                          Ja sam pomislio da igram 3+ ali nisam smeo,isto tako sam hteo da igram Partizan 0-2 i isto nisam smeo pa je doslo.

                          Comment


                          • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            tiket

                            Twente X
                            Inter 1
                            Lyon 1
                            Barca 3+
                            Valencia X2

                            Comment


                            • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Juče ako ste primetili nije bio nijedan remi. 6 pobeda domaćih i 2 gostiju. Bio bi odnos 7-1 da glupa Roma nije razočarala &amp;+I}\
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                [quote author=MKSerbia link=topic=1371.msg182077#msg182077 date=1287589453]
                                Kambiaso i Pandev se vraćaju za Inter a i Semi je u strašnoj formi, na 11 mečeva 12 golova &amp;+I}\. Od čega 4 u LŠ. Inter pored prednosti domaćeg terena ima i više iskustva u ovakvom takmičenju. A i Rafa je pravi lisac u LŠ.
                                Ovo nije samo navijačko razmišljanje, trebalo bi Inter da dobije večeras...
                                [/quote]
                                Cambiaso i Pandev ne igraju u prvih 11 ali mislim da ce i pored toga dobit-vazno je da igra ETO h5g6k8
                                It&#039;s not just a club - It&#039;s a history It&#039;s not only a victory - It&#039;s passion They&#039;re not just players - They are legends

                                Comment

                                Working...
                                X