Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam, zato ja i ne zelim da ih stavim al' ne znam sta bih drugo pokusao pored Lyon-a u pm.




    EDIT: Bane, ti mozes da dodas Lyon na ona 2 para, jebem li ga trebalo bi da dobiju lagano.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Ova utakmica veceras nije bila od lika koji mi je slao prethodna 2 puta.

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Ja cu odigrati PSG 2/2 singl , osjecaj samo , nista drugo
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Znam, zato ja i ne zelim da ih stavim al' ne znam sta bih drugo pokusao pored Lyon-a u pm.

          EDIT: Bane, ti mozes da dodas Lyon na ona 2 para, jebem li ga trebalo bi da dobiju lagano.
          Sada sam proverio. Dortmund i Hofenhajm u medjusobnim duelima igraju prilicno "sareno". A Hofenhajm prvi put ove sezone igra kod kuce, a ovi na strani. Malo "treger situacija".

          Ja cu onda ovako:

          Prvi tiket: Liverpul 1, Salke 1, @2.55 u slucaju da ne obore kvote

          Drugi tiket: Vitesse 1, Rijeka 1, Lion 1, @3.12

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Jbg, na onom padosmo samo Karlsruhe u pm... Tako da u principu i nije bio toliko los tiket.
            Nabacajte slobodno jos parova za neki combo tiket pored ovih dublova, videcu ja sutra kad ustanem sta jos moze da se napakuje za neku sicu.





            EDIT: Sutra valja probati i sa Valenciennes-om, Brest-u fali dosta igraca dok je sa druge strane Valenciennes kompletan i debituje na novom stadionu. Kvota je 2.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ma dajte Francuze 0-2 da sklepamo, eto bas Valensien kontam da ce doci, cenim i 0-1.

              Od PL Liverpul dobija, Celsi 0-2, QPR-Bolton cenim gg3+, Blekburn 0-2 eto to je neki moj osecaj. Bajern takodje mislim da dobija.
              sigpic

              Comment


              • Nash, daj 4 komada 0-2 neke po tebi dobre

                Comment


                • Originally posted by Dusan View Post
                  Nash, daj 4 komada 0-2 neke po tebi dobre
                  Pa od ovih sto vidim, Valensijen, St. Etjen i Tuluz mi nekako deluje da ce da bude ali dogovaracemo se vise sutra.
                  sigpic

                  Comment


                  • England Championship
                    16:00
                    Ipswich T. - Hull C.
                    X-1
                    @5.50

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Na Šalke je odlična kvota u Mocartu, 1.70 (bila je 1.75 al' je smanjili). Mislim da to može da se igra. Oba tima su deklasirana u prvom kolu, Šalke od Štutgarta u gostima 3:0 a Keln od Volfsburga kod kuće istim rezultatom. A i Novaković ne igra za Keln zbog crvenog... Prethodna 3 duela ovih ekipa na Veltins Areni Šalke je dobio...

                      Hofenhajm - Dortmund bih igrao gg, 1.67 kvota.
                      Liverpul bih igrao Ip1. Krenuće sigurno silno od starta utakmice... Kvota je 2.00.
                      Twente - AZ isto gg. Kvota 1.67.

                      Tuluz - Dižon 1, kvota 1.60. Za ovaj meč sam dosta siguran i preporučujem ga svima. Dižon svi znamo deklasiran u prvom kolu od Rena na svom terenu a Tuluz čak pobedio u gostima Ajačio. A i dobra je kvota...
                      Lion - Ajačio 1. Kvota nije neka 1.30 ali doćiće sigurno...

                      I na kraju Fejnord - Roda 1, kvota 1.80. Ovo je možda najrizičniji meč. Ali gledao sam pregled Holandjana prvog kola i Fejnord je prikazao odličnu igru. Neće oni da se bore za neki vrh tabele ali ovakve ekipe mogu da dobijaju. U prošlom kolu su dobili Ekcelsior u gostima 2:0. Ali je i Roda dobila Groningem 2:1 kod kuće. Ali i Fejnordu se vratio odlični Sise koji je prošle sezonu propustio zbog povrede i sad je kao novo pojačanje. Odlično je odigrao prvi meč i vidim da je već postizao golove protiv Rode.

                      Šta mislite? Šta da se izbaci a šta da ostane?
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Igraj Liverpul 1,ako igras pp1,onda vidi 1-1,koja je kvota.Ovaj Tuluz ne igraj,francuzi nisu nizasta.A ostalo nije lose.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ali Dižon je katastrofa tim Po meni je to jedan od sigurnijih mečeva...

                          A Liverpul ni sam ne znam šta da igram.Plašim se da ne prime gol u drugom poluvremenu... Videću ;)
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Sandarlend se pojacao,doveli su 10 pojacanja,ja sam na taj tiket gde sam igrao Liverpu ggl stavio 500 dinara,

                            Comment


                            • Ja cu danas nesto da odigram ne da mi se sada ... Ako budem igrao igracu :

                              Tuluz - 1
                              Ren - PSG - 2-3
                              Arsenal - 3+
                              Liverpool - 1-1
                              Lyon - 1-1
                              Wolfsburg - Bayern - 3+

                              EDIT " Kvota 23 evo uplacujem 1 euro
                              Last edited by Mr.M; 13-08-11, 10:29.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment

                              Working...
                              X