Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vredi i to probati....samo ti postavi
    Par drugova i ja smo nekom liku iz Bosne placali 100 eura po dojavi, 2 puta je bio promasio i ja nisam vise hteo igrati i bas kad ja nisam odigrao pogodio prelaz iz 1-2 kvota 30....
    Ovi moji ojadili kladionice uzeli samo takve pare a ja ostadoh praznih saka....
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Takva ti je kocka.Nekad dobijes,nekad ne.Mora da se igra.

      Evo na primer,ja svake sezone na pocetku odaberem jednu ligu,i samo nju pratim,znaci sve sve...i tipujem i uzimam skromne pare i dajem na ovakve dojave i to..isplati se.

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Vidis nije ti to losa ideja, ja pokusavam pratiti sve lige al tako ne ide....
        Msm da cu se bazirati na Skote, oni se stalno pune....onaj Bervick iz 3 Skotske lige, standardno ga igram 3+
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Odaberes jednu ligu i cepas,i brzo ces da znas sve o njima,o povredama,suspenzijama,istoriji,3 za 3 i ostalim glupostima.

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Bravo Phenom, nemoj da zaboravljas da postujes svaki dan

            Comment


            • Njemačka/21 - Cipar/21 9.8. 20:05 1 1,15
              A.Murray - K.Anderson 9.8. 20:00 1 1,10
              Troicki - Yani 9.8. 20:40 1 1,12
              Tipsarević - Falla(s.t.) 9.8. 19:20 1 1,40

              Kvota:2
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Mando, ja mislim da ti je od toga bolje da prostudiras lepo neki mec sa kvotom 2 (singl), nego da pakujes po 4-5 meceva do te kvote... Ne znam, meni je to daleko bolje i sigurnije, pogledaj sta je recimo Bayern uradio za vikend, najmanja kvota, a svi zivi su popadali.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ma znam,ali staces kada danas nemas nista noramalno.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Mando, ja mislim da ti je od toga bolje da prostudiras lepo neki mec sa kvotom 2 (singl), nego da pakujes po 4-5 meceva do te kvote... Ne znam, meni je to daleko bolje i sigurnije, pogledaj sta je recimo Bayern uradio za vikend, najmanja kvota, a svi zivi su popadali.
                    Da,i ja mislim da je tako bolje.Cekas jedan mec za pare,a ne da se nerviras za 4,5 meceva ;)

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ma znam,ali staces kada danas nemas nista noramalno.
                      Tu si u pravu. Sve zivo se namesta ali matematicko-statisticki ti je mnogo izvesnije ovo sto ti predlaze T-Mac.
                      Izaberes neki sport koji pratis ili jos bolje neku ligu, pogledas parove, tradiciju, kome sta treba, itd... i pronadjes jedan sa kvotom 2 i vise. Ako recimo izaberes 4 para i na njih dodas peti da bi napravio kvotu, tebi se umanjuje mogucnost dobitka za 63%. Zbog toga neke kladionice traze dodavanje parova na tiket da bi stekao uslov za igru. Zato na singl imas maksimalanu mogucnost dobitka koju mozes imati pri kladjenju.

                      Evo jednog sajta za "tradiciju" i ostale potrebne podatke za izbor para na koji hoces da se kladis: www.betexplorer.com

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Mozete li vi meni strucnjaci pomoci,ja imam pare samo mi treba covjek koji ce tu kvotu da mi nadje i kaze igraj to
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • E evo ja sad cuo od jednog lika, msm nije dojava niti tako nesto...
                          Hull - Macclesfield 2 @ 6.0
                          Razlog: Hull igra bez celog prvog tima a ovima nedostaje samo napadac i jedan veznjak valjda, pa ono vredi probati al za neke sitne pare....
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Mozete li vi meni strucnjaci pomoci,ja imam pare samo mi treba covjek koji ce tu kvotu da mi nadje i kaze igraj to
                            Da se igraju utakmice NBA lige dobio bi siguran par. Ovako mogu samo da lupetam.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post
                              Da se igraju utakmice NBA lige dobio bi siguran par. Ovako mogu samo da lupetam.
                              Bane,pa tek u Nba nije nista sigurno

                              Comment


                              • Originally posted by Vule_89 View Post
                                Bane,pa tek u Nba nije nista sigurno
                                Mislim na Over/Under. Najsigurnija igra koja postoji. Jeste standardna kvota 1.85 ali stavis malo vise novca i to je to.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X