Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andrlecht-Mechelen 1
    Verdasco-Stepanek 1
    Baghdatis-Young 1
    Monfils-Tipsarevic 1
    Troicki-Isner 1

    Kvota:9,90 Ulog:10 KM
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Pogledajte kako rasrafljujem Pinnacle Sports

      JUL

      AVGUST

      Nastavljam da dobijam, od one duze pauze od kladjenja bas me je krenulo, podig'o sam 500 evra preko Moneybookers-a, pa sad sam te pare usmerio na bankovni racun, pa ako neko ima iskustva da mi kaze koliko dana se ceka prosecno za Srbiju.

      Comment


      • J**o si im kevu sa ovih 500 evra,svaka cast...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Dule, ajde objasni na pm kako sve to sljaka i kako si uplatio...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Ovi holandjani su komedija,ej puknem kvote koje su trebale doci,Dordreht-Volendam kvota 1.55 i bude 0-0 a stalno je dolazilo 3+ ovo je verovatno namestaljka,moguce je da su treneri igrali bez napadaca,kako drugacije objasniti ovo?Sto se tice drugog para,tamo je isto kao i kod prvog para stalno dolazilo 3+ i sada kada sam ja odigrao bude 1-0 i ostane tako do kraja a jedini pogodak je pao u 17 minutu
            Last edited by Vule_89; 06-08-11, 06:31.

            Comment


            • Vule veze ti nemas,cim padnes namjestanje,pa pocetak sezone niko nece da izgubi,pa timovi nisu uigrani,i zato je takav rezultat.I ti bi zelio da vazda favorit pobjedjuje,pa to onda nije sport,lopta je okrugla,i svako moze pobjediti,i da favorit pobjedjuje svi bi mi zgrnuli pare
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • A ti bas imas5 utakmica doslo 3+ a te dve 0-2,mislim strasno!Pa napisao sam da su ti timovi stalno igrali sa dosta golova i sada kada sam ih ja odigrao bude o-2
                Last edited by Vule_89; 06-08-11, 07:58.

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  A ti bas imas5 utakmica doslo 3+ a te dve 0-2,mislim strasno!Pa napisao sam da su ti timovi stalno igrali sa dosta golova i sada kada sam ih ja odigrao bude o-2
                  Hahaha,nema tebi pomoci,pa mozda su na te dvije promasen penali i pogodjena 3.puta stativa i precka,jednostavno nije bilo srece.I kada se namjesta ko ce da namjesta broj golova,namjesti se prelaz fino I jos nesto,ti kada namjestis mec,i dodju visoke uplate na neki mec(visoke milionske) onda je taj mec sumljiv mec i ide na posmatranje,tako su oni iz njemacke pohvatani,a sada da ce niki diletanti namjestati drugu holandsku,ma daj.Pa kod francuza je stalno od 0-2,i desi se da pola bude 3+,to je namjestanje,pa ti si rekao da se u PL namjesta,to bi bilo dovoljno za sada.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Necemo vise o tome,evo jedan tiket za danas

                    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...71-1116263-901

                    Comment


                    • jel moze neko da mi predlozi dobar sajt za kladjenje? igrao sam na bet-at-home ali je bzvze ponuda i razmisljao sam da predjem na 365bet
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        jel moze neko da mi predlozi dobar sajt za kladjenje? igrao sam na bet-at-home ali je bzvze ponuda i razmisljao sam da predjem na 365bet
                        Pinnacle Sports, Bet365 ili William Hill, pa biraj

                        P.S. Dobrodosao!

                        Comment


                        • hvala dusane izbor ce verovatno biti bet365
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Na onom listicu od cetvrtka do nedjelje imam jos danas PSG , sutra Leverkusen x2 i Bayern 1 .

                            Za danas sam odigrao 2 :

                            1. listic :

                            Milan (P) 1
                            Chelsea 2
                            Dinamo ZG 2
                            Basel 1
                            Werder 1


                            2. listic

                            Hertha - Nurnberg 2/1

                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Milan(P) 1Bazel 1Marsej 1Kvota: 4 Ajmo ljudi krenula je sezona,zar je problem napisati par meceva i kvotu.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • hannover - hoffenheim 1/1 (gol pada u oba poluvremena) 1.7
                                hertha - nurnberg 1/1 1.75
                                werder - k'lautern X2 1.9
                                lierse - genk 2 1.85
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X