Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Evo da se pohvalim i ja (dugo nisam bio na temi, zaboravio skroz u pm )...

    Starace
    Fish
    Pedex
    Feli
    pa nemoj to da nam radis pa mozemo i mi svi postavit dobitne nakon zavrsetka meceva budi faca pa budi general prije bitke , a ne poslje

    Comment


    • Osasuna ponovila 2 puta prelaz,prvo iz 1 u 2 pa juce iz 2 u 1 ma nema namestanja,jok...

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        Osasuna ponovila 2 puta prelaz,prvo iz 1 u 2 pa juce iz 2 u 1 ma nema namestanja,jok...
        hahahaha jesi ti opsjednut tim namjestanjima,po tebi sve tekme trebale da zavrse iz 1 u 1znaci gdje god ti vidis prelaz to je tebi stimanje.nekazem da nema stimanja al nema sigurno u toj mjeri u kojoj ti to zamisljas.

        Comment


        • Pa dobro,svako ima svoje misljenje,ja mislim da ima dosta namestanja,samo sto se o tome cuti,odnosno "uefa je slepa"ali ovo je vise nego sumnjivo,Sevilji nisu trebali bodovi,vode na poluvremenu 0:2 pa na kraju izgube 3:2,jos Osasuni trebaju bodovi za opstanak.Jedini klubovi po meni,koji "mozda"namestaju 2-3 puta u sezoni su Mancester i Barselona,ostali klubovi u Evropi namestaju svako kolo"jer im se moze"ne znam dali si cuo za istragu koju sprovode Nemci?Tice se "namestaljki"imaju dokaze da se namestalo u LS i jos ce da namestaju,da se namestalo za kvalifikacije za EP,kazem ima namestaljki samo sto se o tome cuti,Francusko govno prednjaci u tome,za njim sledi Svajcarac Blater,pa ti vidi koliko namestalju Svajcarci i nikom nista?pa sta mislis zbog koga?Pa zbog Blatera,ja sam do pre 2-3 godine mislio da nema puno namestaljki,ali sam se ocigledno prevario,fudbal se vise ne igra za publiku "sirom sveta"

          Comment


          • a zasto nebu izgubili barca,real,milan,manchester i oostala veca imena,pa i oni su ljudi,nisu svemirci ili neke masine koje trebaju da stalno dobijaju.shvati jednom ne igraju imena,vec igra tim,a fuca je kolektivni sport.i druga strana zeli pobjedu.pa teze je igrat velikim ekipama sa malim,jer mali se uvijek napale i ginu protiv velikih.zato nekad i rezultati budu cudni.mali protiv velikih dobiju dodatnu motivaciju da se pokazu .nema ni jedna ekipa u svijetu koja ima sve pobjede shvati to,niko nije nepobjediv pa cak i porto haha.a sto se tice tih mestanki,ipak je kraj sezone,nekom nista netreba pa i nema motivacije,pa zato i budu rezultati kakvi jesu,eto jucer barci samo bod trebao i zavrsi mec 1-1.

            Comment


            • a i po tvojoj logici finale milan-liverpul je namjesteno iz 1 u x stim da je milan vodio 3-0

              Comment


              • Pa Sevilli i kad su trebali bodovi ove sezone kockala je prednost od 2 razlike

                Koliko god bili dobri naprijed, toliko su losi nazad , i stoga ne cudi toliki broj primljenih golova .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Pa Sevilli i kad su trebali bodovi ove sezone kockala je prednost od 2 razlike

                  Koliko god bili dobri naprijed, toliko su losi nazad , i stoga ne cudi toliki broj primljenih golova .
                  bravo dele ,upravo to,al djaba kad neki nece da shvate da nije sve sto ima ime kluba,vec koga imas u tom timu

                  Comment


                  • U subotu igram Mancester X,dovoljan im je i bod,ako budete igrali na njih i puknete,nemojte govoriti da je utakmica namestena,posto ste pukli na njih...

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Marseille
                      Barcelona
                      Valladolid
                      Oklahoma
                      Miami
                      Ciudad Real X2
                      Inter 1X

                      Kvota: 9

                      Veci ulog !!!

                      Sta rec na ovaj podebljani tim ??????


                      Dokle vise padat na jednom,sve im jbm...

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Sta rec na ovaj podebljani tim ??????


                        Dokle vise padat na jednom,sve im jbm...
                        Ja sam samo prosle nedelje na tri tiketa pao po 1 par..

                        Comment


                        • I meni je vise dokurcilo Rosso , ali stvarno

                          Prekjuce Milan , i to igrao x2 , sinoc Barca + je imao na vikend listicu , gdje cu pogoti ostale parove , ali jbg , ne da se i ne da ..

                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            I meni je vise dokurcilo Rosso , ali stvarno

                            Prekjuce Milan , i to igrao x2 , sinoc Barca + je imao na vikend listicu , gdje cu pogoti ostale parove , ali jbg , ne da se i ne da ..


                            Bit ce valjda bolje,vidis da sam i ja u qurcu sto se tice kladionice,kako god okrenes jedan zajebe

                            Comment


                            • Bice,sto ne postavljas utakmice?

                              Comment


                              • Originally posted by Vule_89 View Post
                                Bice,sto ne postavljas utakmice?
                                Na ekskurziji je ;)

                                Comment

                                Working...
                                X