Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89 View Post
    Hanover se bori za LS a Borusija je skoro ispala,ovo su oni namestili da bi Bajern otisao u LS,nema malo sutra namestanja,pa shvatas li ti koliko se para vrti u fudbalu?
    i ovo sto si napisao skoro je ispalo,pa druze dok ima nade igra se

    Comment


    • Originally posted by goodboy View Post
      i ovo sto si napisao skoro je ispalo,pa druze dok ima nade igra se
      Bajern mora u LS,zato su ovi i izgubili..

      Comment


      • nema sta on morat,on je zasluzio da igra u lp.pa jesul petardu uvalili bajernu,jesul salke demolirali cccc ne kontam kako tako razmisljate pa sta to hanover nebi htio u lp pa su pustili m gladbacuh hahahaa dajte ljudi odnosno djeco uozbiljite se malo i prestanite gluposti pricat

        Comment


        • Ha ha,ti stvarno mislis, da se utakmice ne namestaju?Ajde da je 5-6 kola do kraja pa da i izgube neku utakmicu,nego pred kraj sezone oni pukli,a imali zicer,i normalno Bajern pobedio Salke,kome bodovi nisu bili potrebmi,i znas li ti koliko bi Bajern izgubio samo para,ne ulaskom u LS?

          Comment


          • Objasni mi sta je drugacije bilo 2007. godine ??

            Ni tada nisu igrali , pa zivi ostase ;)

            Tako da ta prica nema smisla ..

            Hannover je gubio ove sezone po 4-0 od Kelna , pa mi nije jasno sta je skandal ako izgube od Gladbacha .. + ovaj njihov visoki plasman je fenomen , gol razlika im je oko 0 , a nalaze se na 4. mjestu .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ma necemo da se sada svadjamo,samo nemojte da ste naivni,pa pogledaj bre covece sta sve uefa radi...
              Last edited by Vule_89; 01-05-11, 17:08.

              Comment


              • Nemam razlog da se svadjam ;)

                Samo mi reci zasto je 2007. godine moglo da se desi da Bayern ne igra LS , a 2011. to ne moze da se desi ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Pa verovatno,zato sto Roben nece da igra LE,sto je izjavio nedavno,to je valjda rekao i Riberi,verovatno bi onda otisli iz kluba,sto bi Bajernu,predstavljalo problem zbog zamena,priznaces da od Riberija i Robena sve zavisi...

                  Comment


                  • Jbt,ja odigrao Ajaks 4+ kvota je 1.9 bila i nije doslo,a kvota na Rubin 4+ 4.6 i evo sada je 2:2...

                    Comment


                    • jebote ti vule od hanovera napravi ko da su barca ccc,daj decko joj si mlad ne provaljuj se bezveze,m gladbach je zasluzeno dobilo i kraj price,Dale ti je od prije dao rezultat ,ja ti samo kazem prestani gledat stvari sa kladionicarske strane,ubi te paranoja djete drago.

                      Comment


                      • i kad bi samo gledali stanje na tabeli pa svi bi mi dobijali na kladi statistika ti je ko bikini a lopta je okrugla

                        Comment


                        • ma nek si ti meni rekao...ti samo veruj i dalje kako je sve regularno..

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Cestitam Dule

                            Orlando-Atlanta 1 (ovo je vec sinoc proslo )
                            Lyon-Montpellier 1
                            Liverpool-Newcastle 1
                            Chelsea-Tottenham 1
                            City-West Ham 1

                            Kvota:6,62 Ulog:20 km
                            Prosao listic,a na drugom sam jednom pao za 90 km na Realu samo.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Cestitam JC ;)
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Hvala Dale ;)

                                Nisam se kladio jedno mjesec dana i sad u zadnje dvije sedmice dobar 350 km
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X