Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaooo 2 gola u 90. pa cista namestaljka
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Cartere,sada reci da nemas srece
      jao bolje da nisam video... mame im ga sugave nabijem pa vidis da ne da nemam srece, nege me jos i u mozak siluju prosao sam grashopers 1-1 a na inter sam imao iz 2-2... tako da se crni niz produzava
      Last edited by carter985; 30-04-11, 19:07.

      Comment


      • Originally posted by carter985 View Post
        jao bolje da nisam video... mame im ga sugave nabijem pa vidis da ne da nemam srece, nege me jos i u mozak siluju prosao sam grashopers 1-1 a na inter sam imao iz 2-2...
        A jbg, Pazzini uš'o tek u 2. poluvremenu
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          A jbg, Pazzini uš'o tek u 2. poluvremenu
          to namerno samo mene da zajebu ma meni da daju da uplatim na odigranu tekmu, kakve sam srece garant bi pogresnu sifru tekme prepisao

          Comment


          • Barelona i Real su ovo kolo namestili...

            Comment


            • mamu im vise maminu jebem da im mamu maminu jebem
              proslo psg 1, sporting 1, gorica 3+. st.trojden 3+ i padnem na racingu 1X a celo drugo poluvreme imali igraca vise

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                Barelona i Real su ovo kolo namestili...
                Ne zaboravi Inter,Celsi,Leverkusen...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ne zaboravi Inter,Celsi,Leverkusen...
                  Ja sam Celsi igrao 4+,ne znam za tebe,ali ja stvarno mislim da je ono namestaljka,gledao sam celu utakmicu,u drugom poluvremenu su stalno vracali loptu nazad,nisu ni pokusavali da napadnu,pogledaj ti Nemce,cuo si da su igracima Kelna pretili?Leverkuzen ih je pustio,a Dortmund je osvojio titulu,Hsv gubi kod kuce,Stutgart dolazi iz 1 u 2,pa lepo ja kazem,da je od fudbala ostalo samo slovo F,koliko se samo vrti para u danasnjem fudbalu to je strasno,jebes ti ovo,namestaju Brazilci i Argentinci,ali oni su siromasni,pa i nekako razumem,ali Evropljani sta rade...Tek ce da bude komedjie,kod Italijana,Turaka,Nemaca,Spanaca,ma svugde ce da namestaju,sta ce nam ostati,kada se zavrse ove lige?"Posteni"Rusi,Norvezani,Svedjani,Finci,tu ce tek biti "strava i uzas"Ovaj fudbal mi se gadi,a uefa cuti,posto i njima to odgovara...

                  Evo pogledajte moj tiket...http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...71-9429227-873

                  Comment


                  • Pa stvarno neam smisla,dosta je bilo namestanja,stvarno sam mislio da neam mnogo namestanja ali sad vidim da je Hanover puko od Menhengladbaha kod kuce,a i ti si to pogodio
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • ma kakvo crne namjestaljke,pa motiva fali,kraj je prvenstva pa nece visu da grizu ekipe kojim za nista ne treba,dok davljenici imaj za sta da igraju i da ginu na terenu.levera je bajern smirio sa 5 komada a stutgart je u par zadnjih kola pokazao znakove zivota i pobjeda protiv hofenhajma koji jedva ceka da dodje kraj sezone jer ekipu ceka remont.

                      Comment


                      • Barca i Real nisu namjestili 1000 % , vec jednostavno nemaju motiv da se trose ..

                        Nas je sastav bio : Pinto , Pique , Fontas , Montoya , Milito , Xavi , Thiago Alcantara , Keita , Messi , Afellay , Jeffren , sto znaci da su igrali samo 3 igraca iz prve postave , to se znalo , pa je zato kvota bila cak i do 1.5 , a i Real je igrao skoro s drugom postavom , iisto se znalo , jer je kvota bila 1.3 kuci protiv Zaragoze ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by goodboy View Post
                          ma kakvo crne namjestaljke,pa motiva fali,kraj je prvenstva pa nece visu da grizu ekipe kojim za nista ne treba,dok davljenici imaj za sta da igraju i da ginu na terenu.levera je bajern smirio sa 5 komada a stutgart je u par zadnjih kola pokazao znakove zivota i pobjeda protiv hofenhajma koji jedva ceka da dodje kraj sezone jer ekipu ceka remont.
                          Hanover se bori za LS a Borusija je skoro ispala,ovo su oni namestili da bi Bajern otisao u LS,nema malo sutra namestanja,pa shvatas li ti koliko se para vrti u fudbalu?

                          Comment


                          • Pa Gladbach s novim trenerom igra jako lijep fudbal , jebi ga , po tebi nikad zadnji na tabeli ne bi smio pobijediti , a da nije namjestaljka
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • upravo to dale,pa sta to zadnji nemaju prava da nekog dobiju ccc,kladim se i ja al ne gledam tako stvari.hanover je ako se ne varam bio bez nekoliko igraca a mgladbach je pocelo dobro igrat i sta je tu cudno.

                              Comment


                              • treba gledat i drugu stranu a ne samo svog favorita kojeg imas na tiketu,pa i druga strana hoce pobjedu ,pa lopta je okrugla

                                Comment

                                Working...
                                X