Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imate li sta prijedloga za sutra?? I jedno pitanje, da li se u ovom mozzartu moze registrovati i uplatiti preko kartice ili to samo ide preko poslovnica? Cujem da su najjaca kladara na nasim prostorima

    Comment


    • Pa evo ja na primer u Mocartu imam karticu i ostavim nekad 500 dinara na karticu i kad hocu da uplatim skidam polako a ako mislis preko platnih kartica dal moze stvarno ne znam..
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by StruX View Post
        Imate li sta prijedloga za sutra?? I jedno pitanje, da li se u ovom mozzartu moze registrovati i uplatiti preko kartice ili to samo ide preko poslovnica? Cujem da su najjaca kladara na nasim prostorima
        Nadal - Ferer igraj vise gejmova
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Pa evo ja na primer u Mocartu imam karticu i ostavim nekad 500 dinara na karticu i kad hocu da uplatim skidam polako a ako mislis preko platnih kartica dal moze stvarno ne znam..
          Kakvu karticu? Clansku ili bankovnu? Kod nas u Premieru imas clansku karticu, odes u poslovnicu uplatis kesh i prebace ti oni na racun...

          Comment


          • Btw ima li Nenada (cini mi se da se tako zove) komentatora na forumu, nema veceg majstora za tenis, da on sta pomogne.

            Comment


            • Originally posted by StruX View Post
              Btw ima li Nenada (cini mi se da se tako zove) komentatora na forumu, nema veceg majstora za tenis, da on sta pomogne.
              da slusao sam ga par puta u onom "studio", covek stvarno zna znanje, treba ga angazovati po tom pitanju vamo na forumu
              i kad smo vec kod tog studija, ko je ona "mala" voditeljica?

              Comment


              • Kako ovi talijani namjestaju to je strasno!
                sigpic

                Comment


                • Djubrad
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by StruX View Post
                    Kakvu karticu? Clansku ili bankovnu? Kod nas u Premieru imas clansku karticu, odes u poslovnicu uplatis kesh i prebace ti oni na racun...
                    Clansku karticu i ne moras da se bahces sa tim prebacivanjem para prosto ostavis kod coveka u mocartu sto radi koliko para hoces na karticu i kraj price
                    Takodje imas foru da sastavis tiket na netu i dobijes broj tiketa i samo ih nazoves kazes broj tiketa i koliko hoces da ti skinu sa kartice tako ja ponekad radim kad mi mrsko da odem do kladze
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ponte Preta - Palmeiras 2 pobeda za titulu 2,15 kvota

                      Comment


                      • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-7491548-869
                        http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...71-4894922-869

                        Na dva tiketa pucam po jedan par...Jebeni Arsenal je morao da primi gol...

                        Comment



                        • Jos ti ostao San antionio i Boston, SA 5 razlike vodi
                          sigpic

                          Comment


                          • zivota vam kakva ono zajebancija sa arsenalom bila nisam gledao tekmu, nego preko txt-a gledam i oko 19h izbacuje 1:0 u 100`minutu, i onda nakon 2-3 minuta 1:1

                            Comment


                            • Originally posted by carter985 View Post
                              zivota vam kakva ono zajebancija sa arsenalom bila nisam gledao tekmu, nego preko txt-a gledam i oko 19h izbacuje 1:0 u 100`minutu, i onda nakon 2-3 minuta 1:1
                              Bolje ne pitaj ja nisam znao dal da placem il da se smejem
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment

                              Working...
                              X