Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Rossonero , ja bih najvise volio da bude x , ali mislim da ce 2
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Mainz 1X
      Chelsea
      Lille
      Dortmund


      Kvota: 4

      Mainz 2 min 0:1

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Mainz 2 min 0:1
        Vidis o cemu ja pricam,sve vise namestaljki,ja sam tu utakmicu igrao tgg3+,pa da vidimo...

        Comment


        • Vule , sta je tgg 3+ ?

          Ukupno 3 i vise golova , ili tim gost golova 3+ ili kako vec ?
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Vidis o cemu ja pricam,sve vise namestaljki,ja sam tu utakmicu igrao tgg3+,pa da vidimo...

            E jebiga Vule ja se s tobom nikako ne slazem,pa tebi je svaka utakmica namjestena mislim ne kontam te nikako

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Vule , sta je tgg 3+ ?

              Ukupno 3 i vise golova , ili tim gost golova 3+ ili kako vec ?
              Stvarno ne znas?Treba da bude 2:1 i ti si dobio,posto su oba tima dala gol i ostislo je u 3+

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                E jebiga Vule ja se s tobom nikako ne slazem,pa tebi je svaka utakmica namjestena mislim ne kontam te nikako
                Dok god su na dresovima,kladionice"sponzori"tu "postenja"nema,veruj mi,kada sam poceo da se kladim,a poceo sam pa pre skoro 5 godina,rezultati su dolazili ocekivani,a sada,ne mozess nista ubosti...

                Comment


                • Stoner 1-3 mesto , Man Utd x2 , Real , Partizan i Arsenal

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    Dok god su na dresovima,kladionice"sponzori"tu "postenja"nema,veruj mi,kada sam poceo da se kladim,a poceo sam pa pre skoro 5 godina,rezultati su dolazili ocekivani,a sada,ne mozess nista ubosti...

                    A vidi ovo ja igram kladionicu vec nekih 8-9 godina i imam potpuno drugo misljenje o svemu tome,naravno i ti imas pravo na svoje misljenje samo eto sto se ja ne slazem s tobom sto se toga tice.

                    Comment


                    • Aha , hvala Vule sto si mi objasnio

                      Ni ja Rossonero nisam mislio da se namjestaju utakmice niakko , ali ovo u zadnje vrijeme je fakat malo sumnjivo , ali i dalje sam jedino siguran da Italijani , druga liga namjestaju
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Aha , hvala Vule sto si mi objasnio

                        Ni ja Rossonero nisam mislio da se namjestaju utakmice niakko , ali ovo u zadnje vrijeme je fakat malo sumnjivo , ali i dalje sam jedino siguran da Italijani , druga liga namjestaju

                        Ma Dale normala da ima namjestanja,al po Vuletovim postovima ja zakljucujem cim neki favorit gubi da je to namjesteno,e to se ne slazem nikako.

                        Vule nemoj da se ljutis to je samo moje misljenje ;)

                        Comment


                        • Nemci dominiraju...

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Ma Dale normala da ima namjestanja,al po Vuletovim postovima ja zakljucujem cim neki favorit gubi da je to namjesteno,e to se ne slazem nikako.

                            Vule nemoj da se ljutis to je samo moje misljenje ;)
                            Ma ne ljutim se,ti imas svoje misljenje...Evo Celsi gubi...

                            Comment


                            • Ali Nemci i Turci sto namestaju,pa ja nisam video ligu sa vise namestanja
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sta odigram danas od 18sati u kladzi,Rossonero,Dale...
                                Ajde pomagajte,liste nisam gledao.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X