Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=Rossonero link=topic=1371.msg272429#msg272429 date=1300542902]

    Davos
    Dinamo
    Bayern
    La Clippers
    Nadal


    Kvota: 8.5

    Ulog: 8 KM

    Dobitak: 68 KM


    [/quote]



    Ma ja u dvije veceri stavim 100 maraka na tiket padnem,stavim 50 maraka padnem,stavim 15 padnem,stavim 10 padnem,stavim 8 maraka i izgleda da cu dobit ovih 68

    Clipersi vode 100:90 al jos se igra $#^%RT

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      Jesam li ovo prosao tiket il me oci varaju *E8$





      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Bravo Rossonero #$&+|r #$&+|r
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          pa jebem im mater dokle vise //h*svb jebem ti smrdljivi sporting da ti jebem //h*svb

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=bice link=topic=1371.msg273075#msg273075 date=1300572592]
            Bravo Rossonero #$&+|r #$&+|r
            [/quote]


            Hvala,mada to nije bravo ulozio sam oko 200 maraka u ova dva zadnja dana #%d* al opet bolje nesto nego nista @(*6sd$%

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Ma razbio si maler,sad ce da leti lova $#^%RT $#^%RT
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                [quote author=bice link=topic=1371.msg273085#msg273085 date=1300572992]
                Ma razbio si maler,sad ce da leti lova $#^%RT $#^%RT
                [/quote]


                Ma nista nema dizanja ovih para,samo ih proslijedit na kvotu 4-5 $#^%RT


                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Hhehehe pa dobro,samo tesko ces ti tu nesto uraditi $#^%RT $#^%RT
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    [quote author=bice link=topic=1371.msg273098#msg273098 date=1300573283]
                    Hhehehe pa dobro,samo tesko ces ti tu nesto uraditi $#^%RT $#^%RT
                    [/quote]


                    Ma probat cemo nesto <thumbsup>


                    Isti mi qurac bio 150 ili 200 na glavi,ovako cemo probat sutra na kvotu 4-5.


                    Ma bit ce nesto vidis da je krenulo &*#GI(]

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      [quote author=carter985 link=topic=1371.msg273078#msg273078 date=1300572747]
                      pa jebem im mater dokle vise //h*svb jebem ti smrdljivi sporting da ti jebem //h*svb

                      [/quote]
                      Padala kvota na Sporting ceo dan, uvek kad je tako ne dodje... #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        [quote author=T-Mac link=topic=1371.msg273149#msg273149 date=1300574511]
                        Padala kvota na Sporting ceo dan, uvek kad je tako ne dodje... #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*
                        [/quote]ma ja sam konjina, video da ce biti na sk prenos, pa ih zato odigrao... imali sto sansi, al gola ne bi dali da su igrali jos mesec dana #&^Dk*

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            [quote author=carter985 link=topic=1371.msg272886#msg272886 date=1300566313]
                            pa nego sta je nego namestana, otkad je tole preuzeo ligu, nereguarnija nam je liga vise nego sto ikada bila I#^@8

                            ajme sta uradise dinamovci, 3 igraca dinama sama ispred golmana hajduka i nisu ga dali #%d*
                            [/quote]
                            Pa ja znam da je namestena,nego govno dolazi bas kod nas,sto ne ode malo do Nemacke da vide sta oni rade...?

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg273032#msg273032 date=1300571613]
                              Ja za danas od fudbala nista nisam odigrao, a evo mog jedinog tiketa za veceras.

                              Miami 1
                              Memphis 1
                              Boston 2
                              San Antonio 1
                              Portland 1
                              Kvota: 4,43
                              Ulog: 500 dinara
                              Dobitak: 2215 dinara
                              [/quote]
                              http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...50-1626274-861

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                Chelsea
                                Anderlecht
                                Kopenhagen


                                Kvota: 5

                                Ulog: 68 KM

                                Dobitak: 340 KM


                                Comment

                                Working...
                                X