Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=Vule_89 link=topic=1371.msg272743#msg272743 date=1300560777]
    Jbt,Lacio od 1 minuta vodi,i evo sada ce kraj... *E8$ Besiktas iz 2 u 1 juce Fenerbahce iz 1 u 2.... *E8$
    [/quote]znao sam al nisam imao m da odigram.. mada kakve sam srece doslo bi iz 1 u 2 #%d*


    [quote author=manda link=topic=1371.msg272695#msg272695 date=1300558092]
    Vidim,Arsenal vas sjebo #%d*
    [/quote]
    ja i dalje ne mogu da dodjem sebi, da ta tri para nisu prosla, a sve sam bio proracunao i brzinu vetra, i slepca almuniju, i visinu trave i opet nista #%d*

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      [quote author=carter985 link=topic=1371.msg272753#msg272753 date=1300561151]
      znao sam al nisam imao m da odigram.. mada kakve sam srece doslo bi iz 1 u 2 #%d*
      [/quote]
      Ja sam odigrao 2,posto znam da Besiktas namesta,jbt,imao sam danas 4 tiketa,sve sam pukao,prve utakmice su me srusile... #%d*

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        [quote author=Vule_89 link=topic=1371.msg272756#msg272756 date=1300561309]
        Ja sam odigrao 2,posto znam da Besiktas namesta,jbt,imao sam danas 4 tiketa,sve sam pukao,prve utakmice su me srusile... #%d*
        [/quote]promenilu si trenera pred ovu tekmu, tako da kec nije bio upitan, posto su igraci donekle i bojkotovala proslog trenera, a naslucivao sam da ce vrlo verovatno doci iz 2-1, posto treba vratiti novce od onih silnih transfera (%fsd%&j al kao sto rekoh, nisam odigrao prelaz kad sam debil

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          [quote author=carter985 link=topic=1371.msg272763#msg272763 date=1300561504]
          promenilu si trenera pred ovu tekmu, tako da kec nije bio upitan, posto su igraci donekle i bojkotovala proslog trenera, a naslucivao sam da ce vrlo verovatno doci iz 2-1, posto treba vratiti novce od onih silnih transfera (%fsd%&j al kao sto rekoh, nisam odigrao prelaz kad sam debil
          [/quote]
          Pa da treneri su "krivi za ocajne rezultate"a ne uprava,tako su i Magata oterali,vec sam napisao,ali cu napisati ponovo: "Onaj Platini je govno smrdljivo!"

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            sto platini?

            lm, jel gleda neko dinamo-hajduk? trave nema ni pola metra ko da igraju fudbal na pesku ^*#(-

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              88.minut,sve pade u vodu,Manjc izjednacio *%@(D!RY-
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                A idi Dortmund u kurac vise , znaci znao sam , 100 % sam bio siguran da ce primiti gol na par minuta do kraja , koji put ove sezone vec $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  [quote author=manda link=topic=1371.msg272785#msg272785 date=1300562325]
                  88.minut,sve pade u vodu,Manjc izjednacio *%@(D!RY-
                  [/quote]


                  Ima jos 3 min nade,a sta se desava nemozes da vjerujes $JS}|



                  Petar Sliskovic dabogda sa majkom brata imo $JS}|



                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    [quote author=Rossonero link=topic=1371.msg272429#msg272429 date=1300542902]

                    Davos
                    Dinamo
                    Bayern
                    La Clippers
                    Nadal


                    Kvota: 8.5

                    Ulog: 8 KM

                    Dobitak: 68 KM





                    [/quote]



                    Samo ovo ostalo u igri $JS}|

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      [quote author=carter985 link=topic=1371.msg272780#msg272780 date=1300562230]
                      sto platini?

                      lm, jel gleda neko dinamo-hajduk? trave nema ni pola metra ko da igraju fudbal na pesku ^*#(-
                      [/quote]
                      Zato sto je dosao kod Tadica&quot;Tvrdeci da ima dokaze da je nasa liga namestena&quot;A moron ne gleda sta njegovi Francuzi rade,zatim:Nemci,Englezi,Spanci,Norvezani,ma cela Evropa,tu kaznjava male klubove,a velike ne,zato sto dobija lovu da cuti...

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        [quote author=Vule_89 link=topic=1371.msg272810#msg272810 date=1300563800]
                        Zato sto je dosao kod Tadica&quot;Tvrdeci da ima dokaze da je nasa liga namestena&quot;A moron ne gleda sta njegovi Francuzi rade,zatim:Nemci,Englezi,Spanci,Norvezani,ma cela Evropa,tu kaznjava male klubove,a velike ne,zato sto dobija lovu da cuti...
                        [/quote]pa nego sta je nego namestana, otkad je tole preuzeo ligu, nereguarnija nam je liga vise nego sto ikada bila I#^@8

                        ajme sta uradise dinamovci, 3 igraca dinama sama ispred golmana hajduka i nisu ga dali #%d*

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Ma jebem ti kladionicu,Lion sa igracem vise prima gol u 87.,a prije toga sam pao na Dortmund u 88.,raspale lige i klubovi!
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            Ovo je postalo neverovatno majke mi, jebu nas kako stignu...
                            Seti se prosle nedelje i Villareal-a sa 2 igraca vise... #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              I posle nema namestanja u fudbalu $JS}| $JS}|
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                Ja za danas od fudbala nista nisam odigrao, a evo mog jedinog tiketa za veceras.

                                Miami 1
                                Memphis 1
                                Boston 2
                                San Antonio 1
                                Portland 1
                                Kvota: 4,43
                                Ulog: 500 dinara
                                Dobitak: 2215 dinara

                                Comment

                                Working...
                                X