Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg267028#msg267028 date=1300018035]
    Ja cu 0-2 ili PPX, a mozda i dam 200 dinara na tr. 0:0.
    [/quote]
    Ma gde nemce 0:0... #%d*
    Mislim probaj,ali jako tesko...srecno...

    Milan 0:1...Ne mogu da verujem...

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      E ne znam , ali mislim da su oni posljednji koji ce odigrati bez golova

      Ali eto , sretno

      Opa , Bari 0-1 , Vule izgleda da ces proci @R&}*
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Vule moras da castis. $#^%RT

        Odigracu Mainx prvo poluvreme X, ipak previse je rizicno 0:0.

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          Jebem ti Bari jednom debili centar predju i prekid lik se namjesta ko pucat iz slobodnjaka sa nekih 25 metara ce i doda izmedju 4 Milanova igraca i ovaj sam izlazi pred Abiatija i to je to, 0:1 pol &amp;*(@W6


          Ima da u 2 pol ne predju centar,a i ovaj Gillet brani odlicno #%d*

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=Dale link=topic=1371.msg267034#msg267034 date=1300018257]
            E ne znam , ali mislim da su oni posljednji koji ce odigrati bez golova

            Ali eto , sretno

            Opa , Bari 0-1 , Vule izgleda da ces proci @R&amp;}*
            [/quote]


            Nadam se.. #$&amp;+|r

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Bravo Allegri #$&amp;+|r


              Merkel izaso &lt;thumbsup&gt; usao Emanuelson #$&amp;+|r



              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                jebo im bog mater, sad su nasli da prodaju utakmicu kladionici &amp;*(@W6 &amp;*(@W6

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  [quote author=carter985 link=topic=1371.msg267074#msg267074 date=1300022695]
                  jebo im bog mater, sad su nasli da prodaju utakmicu kladionici &amp;*(@W6 &amp;*(@W6
                  [/quote]


                  Nije brate nista predano gledo sam cijelu utakmicu,ekipa Bari-a je od 1 do 94 min igrala sa 11 igraca u svom sesnestercu.

                  A evo ti i neke statistike pogledaj,ja nemogu da vjerujem protiv koga kiksamo.


                  http://www.rezultati.com/detail/socc...3600&amp;tab=1



                  + Moram dodat da je po meni igrac utakmice golman Bari-a Gillet.

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    da mrtvi inter nije kiksnuo, danas bi bilo 10:0 za milan, al kako su ovi prvi slepci kiksnuli, onda su i ovi drugi slepci resili da varte koji euro svojim sponzorima &amp;+I}\ (&amp;$E#

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      [quote author=carter985 link=topic=1371.msg267092#msg267092 date=1300024328]
                      da mrtvi inter nije kiksnuo, danas bi bilo 10:0 za milan, al kako su ovi prvi slepci kiksnuli, onda su i ovi drugi slepci resili da varte koji euro svojim sponzorima &amp;+I}\ (&amp;$E#
                      [/quote]


                      Da nisam gledo utakmicu imao bi isto razmisljanje kao ti,al posto sam gledo ne slazem se ovim gore navedenim @(*6sd$%

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        Rossonero brate , hajde mi objasni za sta je Ibra dobio crveni

                        Ja sam gledao , ali ondje nisam vidio nista , a vidim da se on nije bunio
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Ja koliko sam primjetio spucao ga je rukom namjerno u stomak.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            [quote author=Dale link=topic=1371.msg267095#msg267095 date=1300024511]
                            Rossonero brate , hajde mi objasni za sta je Ibra dobio crveni

                            Ja sam gledao , ali ondje nisam vidio nista , a vidim da se on nije bunio
                            [/quote]


                            Da ti ne objasnjam sad idi na Milanovu temu stavio sam tamo video i kad bude usporena snimka prati desnu ruku Ibre.

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              [quote author=Rossonero link=topic=1371.msg267094#msg267094 date=1300024490]

                              Da nisam gledo utakmicu imao bi isto razmisljanje kao ti,al posto sam gledo ne slazem se ovim gore navedenim @(*6sd$%
                              [/quote]bitno je da se ja slazem sa svojim razmisljanjem $%&amp;5@$A $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                [quote author=carter985 link=topic=1371.msg267106#msg267106 date=1300024850]
                                bitno je da se ja slazem sa svojim razmisljanjem $%&amp;5@$A $#^%RT
                                [/quote]

                                hmmmmm legenda si &lt;thumbsup&gt; $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X