Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    Slobodno mene pitaj kad budes sljedeci put u bilo kojem sportu htio BiH igrati,kod nas ti je sigurno da nije nista sigurno $#^%RT .Eto vidis RK Bosna je sad usao u osminufinala Lige prvaka,a ima 5 puta slabiju ekipu nego reprezentacija,ali je tu trener Pipe kod kojeg se krv pisa na treningu @(*6sd$% ,a kod ovog u reprezentaciji karti igraju $#^%RT .

    Zao mi je sto si pao,nadam se da nisu neke velike pare.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      Sta kazete za ovaj moj tiket. $*(5f


      CSKA Moskva- FC Porto 2 2.95
      PSV- Rangers 1 1.30
      Bayer Leverkusen- Villarreal CF 1 2.00
      Sporting Braga- Liverpool 3+ 2.25
      Benfica- Paris Saint-Germain 1 1.75
      Dynamo Kyiv- Manchester City 3+ 1.95
      FC Twente- Zenit St. Petersburg 2 2.20
      Ajax- Spartak Moskva 1 1.70


      Ulozio 30 dinara dobitak 10 200
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg264593#msg264593 date=1299707219]
        Slobodno mene pitaj kad budes sljedeci put u bilo kojem sportu htio BiH igrati,kod nas ti je sigurno da nije nista sigurno $#^%RT .Eto vidis RK Bosna je sad usao u osminufinala Lige prvaka,a ima 5 puta slabiju ekipu nego reprezentacija,ali je tu trener Pipe kod kojeg se krv pisa na treningu @(*6sd$% ,a kod ovog u reprezentaciji karti igraju $#^%RT .

        Zao mi je sto si pao,nadam se da nisu neke velike pare.
        [/quote]ma nisu velike pare kao sto sam i bio napisao, al mi krivo zato sto mi je bila falila jedna tekma za uslov i jos gedam sve one rukometne tekme, i bas izaberem onu koja jedino nije dosla, a opet racunao sam da bar estonce mozete dobiti i sa 5 igraca, al eto prevario sam se, jos reko sigurno su u hajpu zbog tog prolaska bosne u 1/8, kad ono truba, al sta je tu je, idemo dalje kolo srece se okrece $#^%RT

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          [quote author=bice link=topic=1371.msg264595#msg264595 date=1299707311]
          Sta kazete za ovaj moj tiket. $*(5f


          CSKA Moskva- FC Porto 2 2.95
          PSV- Rangers 1 1.30
          Bayer Leverkusen- Villarreal CF 1 2.00
          Sporting Braga- Liverpool 3+ 2.25
          Benfica- Paris Saint-Germain 1 1.75
          Dynamo Kyiv- Manchester City 3+ 1.95
          FC Twente- Zenit St. Petersburg 2 2.20
          Ajax- Spartak Moskva 1 1.70


          Ulozio 30 dinara dobitak 10 200
          [/quote]
          ja se sa nekim parovima slazem al sa nekim i ne slazem, al kako ti ne bi baxuzirao, recu da se slazem sa svim tekmama $#^%RT

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            Odigroa sam bezveze,hoce li mi se sreca osmehnuti? h5g6k8 h5g6k8
            Mislim da su mi kriticni Porto i Liverpul &+I}\
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              pa to, u rusiji hladno u pm a ovi dolaze sa +30, al opet ko zna $#^%RT
              a za lpool bi trebalo da bude 3+, iako sam prvo mislio da igraju sa sportingom(za kojeg sam zaboravio da je isapo u proslom kolu) #%d* , a ustvari igraju sa bragom... trebalo bi biti 3+, al aj ti znaj $8#a

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                Ma meni bitno samo da pogodim bar 4 od ovih 8 utakmica $#^%RT $#^%RT
                I to je nesto,ali umem da odigram svaka mi cast &*#GI(]
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  ako nista drugo, svidza mi se dobitak &+I}\ $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Ako nekim slucajem dobijem,obecao sam drugovima iz odeljenja da ih vodim u kafic da proslavimo...ali nista od toga nece biti &+I}\ $#^%RT
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      U petak cu da omrsim brke i dam kladionici jos koji dinar posle pauze od tridesetak dana mozda i jace
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        Dobih 7000

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Bravo dule. ;)

                          @gangrena
                          Javi se meni da ga sastavim za vikend,kvota 3,nema da omasim ;D
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            [quote author=manda link=topic=1371.msg264780#msg264780 date=1299745025]
                            Bravo dule. ;)
                            [/quote]

                            Hvala, to sam bezveze odigrao, mislio sam da cu pre da prodjem na ACM singl na 700 dinara. %QWT&W

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              e jebem ti, cele nedelje se mislim da odigram 1X na kijev i sad kad sam krenuo da odigram, kvota se dosta smanjila, tako da sad necu ni da igram 7&@%q
                              sad cem pogledam od ovih tekma jel ima sta za 3+ (%fsd%&j

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                JA ovo igram :


                                Ajax - Spartak M.(s.t.)
                                [img width=6 height=1]http://williams-kladionica.ba/slike/1px_null.gif[/img]8588 1 1,85
                                Twente - Zenit
                                [img width=6 height=1]http://williams-kladionica.ba/slike/1px_null.gif[/img]2261 X2 1,37
                                Sp.Braga - Liverpool
                                [img width=6 height=1]http://williams-kladionica.ba/slike/1px_null.gif[/img]2257 X2 1,31
                                Leverkusen - Villarreal(d/n)
                                [img width=6 height=1]http://williams-kladionica.ba/slike/1px_null.gif[/img]2314 DA 1,65
                                PSV - Gl.Rangers(zg)
                                [img width=6 height=1]http://williams-kladionica.ba/slike/1px_null.gif[/img]2283 3+ 1,80
                                Uk. koef.: 9,86


                                City necu , jer imam x2 na sedmicnom
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X