Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    Pa na Milan mando jbt, procitaj 3 posta iznad. h5g6k8
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      [quote author=T-Mac link=topic=1371.msg264343#msg264343 date=1299688865]
      Pa na Milan mando jbt, procitaj 3 posta iznad. h5g6k8
      [/quote]
      Hrabro,kolega &8@^J
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        [quote author=T-Mac link=topic=1371.msg264333#msg264333 date=1299688546]
        Kakav crni prolaz, 30 jevreja na kvotu 3, nisam mogao da odolim u pm. h5g6k8
        [/quote]


        #$&+|r h5g6k8

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          Ma niste trebali nista da igrate,nego lepo u krevet i da uzivate...

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            Ja odigrao 2 tiketa, jedan teniski, i dao sam 700 dinara na ACM prolaz.

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              navijam za milan ,al realno veceras je tottenhem kompletna ekipa,po svim linijama su popunjenji kako treba dok kod milana samo je napad super ostalo sve je talasika #%d*

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                jebem ti bosanski rukomet da ti jebem &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Pa gdje igras rukomet ;D
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Trebao si pitati brate,nisu nam igrala 3 mozda najbitnija igraca,a i atmosfera u timu nije neka.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      daj nemojte zajebavati, pa igrali su protiv fuckin estonije, za koji nisam ni znao da postoji u rukometu i to jos bila smesna kvota... a ostale tekme u rukometu sve realno bile dosle i bile vece kvote, a ja se uvatio za ove baxuze #%d*

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        Milan 2
                        Valencia prolaz
                        Santos

                        h5g6k8
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Ma kakav Milan,Totenham dobija veceras &amp;+I}\
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            [quote author=carter985 link=topic=1371.msg264517#msg264517 date=1299698969]
                            daj nemojte zajebavati, pa igrali su protiv fuckin estonije, za koji nisam ni znao da postoji u rukometu i to jos bila smesna kvota... a ostale tekme u rukometu sve realno bile dosle i bile vece kvote, a ja se uvatio za ove baxuze #%d*
                            [/quote]

                            S obzirom da je trener nas kreten i da je otjerao tri najbolja igraca jer su navodno bili u kafani noc prije utakmice,a kao sto sam rekao atmosfera je 0 u timu,a i mi nismo Francuska pa da nam je svejedno ako nam 3 najbolja igraca fale,pa eto i Srbija koja je nesto jaca od nas na sta bi licila kad nema Vujina,Ilica i jos jednog dobrog igraca.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg264556#msg264556 date=1299703330]
                              S obzirom da je trener nas kreten i da je otjerao tri najbolja igraca jer su navodno bili u kafani noc prije utakmice,a kao sto sam rekao atmosfera je 0 u timu,a i mi nismo Francuska pa da nam je svejedno ako nam 3 najbolja igraca fale,pa eto i Srbija koja je nesto jaca od nas na sta bi licila kad nema Vujina,Ilica i jos jednog dobrog igraca.
                              [/quote]nije nesto, nego puno jaca $%&amp;5@$A al opet i srbija kao takva je tek u trecoj kategoriji po kvalitetu timova, a estonija ti je brate tamo predzadnja ako ne i zadnja kategorija po kvalitetu &amp;+I}\

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                [quote author=carter985 link=topic=1371.msg264119#msg264119 date=1299666192]
                                bolja je valensija, al cenim da ce ova govna provuci, njima je i onako sad samo ostala ls, pa ce se na to koncetrisati... hteo sam cistog keca odirati, al sam ipak stavio 1X, takodjer dodao X2 na milan, czv 1, keckerek ili kako vec isto kec i dvojka u rukometu na bih, sve to na sitnu uplatu, cisto da se nesto isprati I#^@8
                                [/quote]
                                lepo rekoh za salke da ce se provuci, govna su to...
                                na kraju &quot;samo&quot; bosno moja jabuko u cvetu 7&amp;@%q

                                Comment

                                Working...
                                X