Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=S-Nash link=topic=1371.msg260464#msg260464 date=1299256312]
    Lecce-Roma 1-2
    [/quote]

    Umalo Bazel da pogodis, da si samo brojke obrnuo. %QWT&W

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg260465#msg260465 date=1299256375]
      Umalo Bazel da pogodis, da si samo brojke obrnuo. %QWT&W
      [/quote]
      Ma to je bila dojava,nego je utakmica pocela pola sata kasnije i promenjen je sudija.Ceo grad je igrao to na kraju je bilo i blokirano.A ovo za Romu bi moglo vrlo lako,ipak je to Italija. h5g6k8
      sigpic

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Ja ne verujem u dojave.

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          [quote author=S-Nash link=topic=1371.msg260466#msg260466 date=1299256491]
          Ma to je bila dojava,nego je utakmica pocela pola sata kasnije i promenjen je sudija.Ceo grad je igrao to na kraju je bilo i blokirano.A ovo za Romu bi moglo vrlo lako,ipak je to Italija. h5g6k8
          [/quote]
          A uefa cuti... 7&@%q

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg260468#msg260468 date=1299256599]
            Ja ne verujem u dojave.
            [/quote]
            Veruj mi da postoje odlicne dojave ali tih nema svaki dan,nego samo ponekad kad su 100% sigurni.Ovi likovi meni javljaju to,jedan zivi u Svajcarskoj a jedan u Turskoj i sve su do sada uboli osim ovoga gde je sudija promenjen i ko zna sta namesteno.Ali te sto stavljaju svaki dan te ni ne gledaj.
            sigpic

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg260468#msg260468 date=1299256599]
              Ja ne verujem u dojave.
              [/quote]

              Ni ja

              Znam kad je prije jedno godinu bila dojava fol Brescia 1/2 , bukvlano je svi igrali , bila blokirana u svim kladionicama , ja pogledam 2/2
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                Jbg meni su ovi doneli oko 26000 dinara tako da vam kazem da postoje dobre dojave ali te ne budu svaki dan kao neki sto stavljaju za sve moguce.Ovo su insajderi iz Svajcarske i Turske koji su odlicno upuceni u stanje u njihovom fudbalu.Ako bude nesto u skorije vreme stavicu ja ovde,nece doci samo ako promene sudiju.
                sigpic

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Gde gledas te &quot;dojave&quot; ?

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Bio je jedan sudija (necu da ga imenujem),iz istog grada je iz kojeg sam i ja...sudio je utakmice KUP UEFA,kvilifikacije itd.Bio je dobar sudija,priznat od strane UEFA.
                    Kladio se na meceve na kojima je on sudio,dodje covek u kladionicu i svima govori &quot; igraj na ove,igraj na one&quot;...
                    Kladio se na utakmicu Svajcarska - Gruzija U21,ne znam sta je odigrao,znam da je dosudio 2 penala. $#^%RT
                    UEFA ga skontala i dobio dozivotnu suspenziju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      [quote author=S-Nash link=topic=1371.msg260464#msg260464 date=1299256312]
                      Lecce-Roma 1-2
                      [/quote]jel ti to prelaz il tacan score? $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        Andrlecht-Genk 1
                        Dodig-Kohlschreiber 2
                        Capdeville-Isner 2
                        Philadelphia-Minnesota (-9,5) H2
                        Dortmund-Koln 1

                        Kvota:11,35 Ulog:10 km

                        Hannover-Bayern 2
                        City-Wigan 1
                        Inter-Genoa 1
                        Liverpool-Manchester United 1x
                        Santander-Real Madrid 2
                        Lyon-Arles 1
                        Napoli-Brescia 1

                        Kvota:9,45 Ulog:20 km
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          [quote author=S-Nash link=topic=1371.msg260472#msg260472 date=1299256744]
                          Veruj mi da postoje odlicne dojave ali tih nema svaki dan,nego samo ponekad kad su 100% sigurni.Ovi likovi meni javljaju to,jedan zivi u Svajcarskoj a jedan u Turskoj i sve su do sada uboli osim ovoga gde je sudija promenjen i ko zna sta namesteno.Ali te sto stavljaju svaki dan te ni ne gledaj.
                          [/quote]
                          Drugi put,podeli sam nama dojavu,ja se necu ljutiti i ako puknem,jebes 200 dinara... %QWT&amp;W

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            S-Nash, postavljaj ovde svaku dojavu i naglasi koliko je posto, ako nije problem. @(*6sd$%

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Evo momci ako ovde naguraju 250 clanova bice dojava.Sad ko zna jeli to tacno @(*6sd$%


                              http://www.facebook.com/pages/Free-d...90217747668947
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                [quote author=bice link=topic=1371.msg260516#msg260516 date=1299258492]
                                Evo momci ako ovde naguraju 250 clanova bice dojava.Sad ko zna jeli to tacno @(*6sd$%


                                http://www.facebook.com/pages/Free-d...90217747668947
                                [/quote]
                                Nije,za dojave,mali broj ljudi zna,i uplacuju dojave,mozda 5 minuta pre pocetka meca...

                                Comment

                                Working...
                                X