Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    1.45 super tip .

    Meni je to cak i previse , jer ona Zakopalova je meni smijesna teniserka , prije 3 sedmice nije mogla da uzme poen na servis Wickmayer
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      jankovic igra sve bolje i bolje,i mislim da je klasa vise za ovu cehinju ,kvota 1,45 se mora iskoristit $#^%RT

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        [quote author=manda link=topic=1371.msg254395#msg254395 date=1298543919]
        Koja je kvota,a koji ulog?
        [/quote]kvota je 4,79 ulog srednji $#^%RT

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          [quote author=Dale link=topic=1371.msg254402#msg254402 date=1298545880]
          1.45 super tip .

          Meni je to cak i previse , jer ona Zakopalova je meni smijesna teniserka , prije 3 sedmice nije mogla da uzme poen na servis Wickmayer
          [/quote]da bas kvota 1,45 je super na JJ,i ako Jelena ponovi igru od jucer nema sta cehinja ta trazi.

          Comment


          • Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Zasto na oba listic protiv Peng HH ?

              Ona ima mutave udarce i sva je mutava , ali zna da bude bas , bas nezgodna , pa i ovim najboljima , ali nadam se da ce dobiti Bartoli

              1. :

              Liverpool 1
              City 1
              Wozniacki 1
              Zvonareva 1
              Jankovic 1
              Del Potro 1

              Ulog 15 km = 70 km

              2. :

              Napoli prolaz
              PSG 1
              Bellucci 1
              FIsh 1
              Zenit 1
              Benfica prolaz
              Almagro 1
              Ferrer 1
              Anderson 1


              Ulog 3 km = 67 km
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Ma znam brate , rijetko ko moze Peer dobiti sa samo jednim izgubljenim gemom , i ja mislim da ce Bartoli danas da dobije , ali sto su ove Kineskinje i Japanke nezgodne u WTA-u , to je stvarno nevjerovatno .. Peng , Date Krumm , ja mislim da su 1000 puta skinule neku od favoritkinja ..

                  Ali eto , danas valjda nece @(*6sd$%
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    ma da pneg je dobila francesku jer je italijanka umornija,a sto se tice bartoli ona je sad u formi ,gledao sam je proslu sedmicu u dubajiju kad igrala lose,izgleda je tad bila bolestna al sad u dohi posve druga i bolja bartoli koja mete sve pred sobom $#^%RT jbg odigro sam i ja na bartoli,nekako mi uljeva povjerenje $#^%RT

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      da da ove azijatkinje $#^%RT su vrlo nezgodne,bore se pravo. kad bakica date onako igra a gdje ove mladje nece $#^%RT to su te kamikaze,nema predaje ,ginu na svaki poen $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        Sta mislite imam li sanse na ovom tiketu? h5g6k8


                        Sporting vs Rangers--1
                        Liverpul vs Sparta--1
                        PSV vs Lille-- 2-1
                        Villareal vs Napoli--1
                        Ajax vs Anderleht--1
                        Stutgart vs Benfica--2

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          [quote author=manda link=topic=1371.msg254348#msg254348 date=1298533357]
                          Prosao tiket
                          Prvi put sam odgledao utakmicu Nba kosarke nakon dugo vremena,i prosao tiket zato sto tamo nema taktike na kraju.
                          Rezultat je bio 99-100 za indijanu,i lopta za Denver i 24sekunde do kraja,i sreca kreteni sutaju i daju kos 11sekundi do kraja,i onda primaju kos od Indijane i gube.
                          Atlanta-San Antonio,skoro ista situacija,samo sto je bilo tri za SA,i lopta za Atlantu i do kraja 24sekunde...
                          Ali ne zalim se,pogodio si Rossonero da cu dobiti tiket ponovo. ;)
                          [/quote]


                          Dusan ti je vec rekao za Detroit,a da li stalno mesas i Atlantu i Oklahomu? $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            [quote author=troickifans link=topic=1371.msg254444#msg254444 date=1298551004]
                            Sta mislite imam li sanse na ovom tiketu? h5g6k8


                            Sporting vs Rangers--1
                            Liverpul vs Sparta--1
                            PSV vs Lille-- 2-1
                            Villareal vs Napoli--1
                            Ajax vs Anderleht--1
                            Stutgart vs Benfica--2
                            [/quote]sanse su ti vrlo male $#^%RT al na sitno mozes probat,mozda i uleti

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              [quote author=manda link=topic=1371.msg254348#msg254348 date=1298533357]
                              Prosao tiket
                              Prvi put sam odgledao utakmicu Nba kosarke nakon dugo vremena,i prosao tiket zato sto tamo nema taktike na kraju.
                              Rezultat je bio 99-100 za indijanu,i lopta za Denver i 24sekunde do kraja,i sreca kreteni sutaju i daju kos 11sekundi do kraja,i onda primaju kos od Indijane i gube.
                              Atlanta-San Antonio,skoro ista situacija,samo sto je bilo tri za SA,i lopta za Atlantu i do kraja 24sekunde...
                              Ali ne zalim se,pogodio si Rossonero da cu dobiti tiket ponovo. ;)
                              [/quote]


                              Zar sumnjas u mene? @R&amp;}*

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                [quote author=goodboy link=topic=1371.msg254452#msg254452 date=1298551250]
                                sanse su ti vrlo male $#^%RT al na sitno mozes probat,mozda i uleti
                                [/quote]


                                iskreno ovo igram za svoju dusu h5g6k8 ,bar jednom nedeljno.


                                Kvote su velike pogotovu ovaj prelaz na PSV(99% sam pukao na tom paru ali ok).

                                Comment

                                Working...
                                X