Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    Srecno Mamba!

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg242651#msg242651 date=1296843520]
      Srecno Mamba!
      [/quote]


      Hvala. h5g6k8
      sigpic

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1371.msg242638#msg242638 date=1296842721]
        Prilicno siguran $#^%RT :


        Stoke - Sunderland X
        Almeria - Espyanol X
        Bologna - Catania X
        Chelsea - Liverpool X2
        Boston - Dallas 1
        Collison 2 (-13,5+)
        B.Lopez 2 (-20,5+)
        Miami 2 (-96,5+)


        Kvota : 555,84. h5g6k8
        [/quote]
        &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


        Ala smo ambiciozni &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


        Da li te za ove X-eve savetovao nas drug, da ga ne imenujemo sada ? $#^%RT
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          Nije,to je moje delo...a smejaces se ti kada ja ovo dobijem...pripremi da prodas PS3 de te ne moram pobedjivati uvek kod tebe,da malo predjemo i kod mene. $#^%RT
          sigpic

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg242649#msg242649 date=1296843491]
            Jedino ti je Liverpool siguran @(*6sd$% h5g6k8 ,trebao si i na Boston x odigrat &*#GI(]
            [/quote]


            Mislio sam 1X,ali se nisam setio u kladionici. $8#a
            sigpic

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1371.msg242659#msg242659 date=1296843946]
              pripremi da prodas PS3 de te ne moram pobedjivati uvek kod tebe,da malo predjemo i kod mene. $#^%RT
              [/quote]
              &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


              Ajde neka ti je sa srecom, nadam se da ces dobiti brate @(*6sd$%
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                D-Wade,hvala...ali najsladje su one pobede na bb-court-u.Vodovod. $#^%RT
                sigpic

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Bayern osvaja Bundesligu 100 %

                  Definitvno je , kad god ja igram na Dortmund on kiksa , sad cu ih stalno igrati da ih Bayern stigne
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Otisao i u platio tiket u 18:55,jedva stigao prije Burse. h5g6k8
                    Bursa 1 1,55 http://www.rezultati.com/detail/socc...3600&amp;tab=1
                    Keni Miler &amp;8@^J
                    Grac-Medvescak 1 1,8 http://www.rezultati.com/detail/hock...3600&amp;tab=1
                    Preokret u zadnjo trecini h5g6k8
                    Ajaks 1 1,15 lagano 2-0
                    Kvota:3,3
                    Uplata:15 dobitak 50KM O0
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      Tesko da moze Bayern @(*6sd$%


                      Cestitke mandusicu #$&amp;+|r
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        [quote author=Rossonero link=topic=1371.msg242428#msg242428 date=1296823584]
                        Ako tonemo tonemo do kraja...



                        Dortmund
                        Miami
                        San Antonio


                        Kvota : 4

                        Ulog : 50 KM

                        Dobitak : 200 KM


                        Sad cu ovo uplatit kad podjem vani, i odigram jos nesto na markicu dvije i to je to od mene...


                        Ovo sinoc me samo tako nazivciralo jebeni NY Rangers #%d*
                        [/quote]


                        Koja sam ja budala petak ja stavio 50 KM,a sutra subota ponuda ogromna #%d*

                        + E ovo se dobije kad se zivcima tiket sastavlja &amp;*(@W6


                        Nista preostaje sutra na markicu dvije nadat se necem $%&amp;RQa


                        A Dortmud rastavio Schalke isto kosto je Milan rastavio Lazio,al samo bod uzeli fghj48d

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Znao sam da Dortmund ne moze da pobjeduje sve,zato ga nisam igrao i kada je pobjedjivao,pa ga preskacem i sad. h5g6k8
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            Cestitam manda,meni od danasnja 4 listica samo jedan ostao u igri #%d* ,tu sam zasad pogodio Ajax hendikep,na drugom padnem Dortmund,na trecem Dortmund 3+ i na cetvrtom Cilica,bolje da sam prespavao danas $#^%RT
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Sta za vikend?
                              Rossonera imas li dva tiketa po 3-4kvota. $#^%RT
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                Meni je City sutra siguran ko smrt $#^%RT ,a mozda treba probati jos Bayern,Aston Villu i Tottenham.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X