Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    Ma Celzi niste trebali igrati,oni su raspadnuti.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      Ovako, Arsenal - Everton je tezak mec, Everton dosta namucio Celzi u FA Kupu, a Arsenal jedva dobio Hadersfild 2-1, i to odlucujucim golom iz penala Fabregasa. Stvarno ce biti tesko, ali ocekujem pobedu Arsenala, ipak liga i kup su dve razlicite stvari potpuno, za Topdzije ne igra Samir Nasri, e sad ne znam da li se za Everton vratio Kejhil sa Kupa Azije.

      Mancester Junajted - Aston Vila, isto tezak mec, ali ocekujem pobedu United-a. Samo da Bent i Young ne zaigraju dobro.

      Milan - Lacio, takodje tezak mec, Milan ima puno problema sa povredama i suspenzijama. Nece igrati Van Bommel (zbog crvenog kartona protiv Katanije), Ambrosini, Strasser, Nesta, Gatusso, Seedorf, Pirlo, Boateng, Zambrota i Inzagi, pod znakom pitanja su Abate, Flamini i Pirlo. Ali i Lacio ima problema sa povredama ne igraju Flokari, Diakite, Bresano, Zarate, Garido i Roki. Tako da mislim da ce ACM na San Siru pobediti.

      Ren - Reims, ovo je po meni lagan mec, prvoligas protiv drugoligasa, ali ipak kup je to. Sve je moguce. Za Ren ne igraju Sylvain Marveaux i Georges Mandjeck, a za Reims ne igraju Alexandre Barbier i Grzegorz Krychowiak Plasim se samo rezultata 0:0, steta sto ja nemam u kladionici tu opciju da igram prolaz 1

      Aberdin - Seltik, mislim da ce Seltik lagano pobediti, u formi su, zadnji poraz su doziveli jos 10. novembra prosle godine. Prosecno Seltik protiv Aberdina daje 2,5 golova po mecu. A u gostima 2,76 golova po mecu. Ocekujem kao i prosle subote pobedu Seltika 4-1. Ali me i pobeda od 1-0 zadovoljava.

      Sanderlend - Celzi, kao sto rekoh, mnogo teska utakmica. Celzi prosecno protiv Sanderlenda u gostima postize 3,13 golova po mecu, a ukupno 2,40 golova po mecu. Za razliku od proslog meca kada je Sanderlend razbio Celzi na SFB-u 3-0, za Sanderlend nece igrati Wellback. Ocekujem tvrdu utakmicu, sa malo golova i minimalnu pobedu Celzija.

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Mancester uzma,garantujem,Arsenal mora,ne smiju vise kiksati.
        Milan ce da utrpa laciu dva tri komada,nazalost.
        Seltik kida u zadnje vrijeme.
        Ren je cetvrti na tabeli prve lige,a ovaj je cetvrti od pozada druge lige.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          [quote author=manda link=topic=1371.msg240607#msg240607 date=1296580235]
          Ren je cetvrti na tabeli prve lige,a ovaj je cetvrti od pozada druge lige.
          [/quote]

          Ma u tim kupovima je sve moguce. Okser, koji igra u ligi sampiona, izgubio je od Wasquehal-a, koji igra u petoj ligi sa 2:1. Okser povede 1:0 i zadrzava prednost do 80. minuta, posle toga u 80. minutu 1:1, a u 88. minutu 2:1 za Wasquehal. Inace za taj tim prvi put cujem.

          EDIT: Uplatio sam jos jedan tiket, na njemu nema fudbala.

          http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...50-3612480-848

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            Pa da li je moguce ?

            Rennes je promasio 2 penala , tako su ih ocajno osutali .

            Da li je namjesteno ili stra je ja ne znam l , ali ovo je stvarno previse $JS}| $JS}|

            I sada 3-4 , pa da li je moguce $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              [quote author=Dale link=topic=1371.msg240750#msg240750 date=1296596565]
              Pa da li je moguce ?

              Rennes je promasio 2 penala , tako su ih ocajno osutali .

              Da li je namjesteno ili stra je ja ne znam l , ali ovo je stvarno previse $JS}| $JS}|

              I sada 3-4 , pa da li je moguce $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
              [/quote]

              Cista namestaljka. Znao sam, kupove treba izbegavati. ACM nije mogao da da jedan gol.

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                I mene je Milan oborio. #%d*
                sigpic

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Ma i mene je na sedmicnom , debili , niko ne zna igrati osim Ibrahimovica #%d*

                  Ali ovaj listic cekam prolaz Rennesa , Real i Inter , ali nemoguce je da Rennes prodju , lopovluk ! $JS}|

                  Nije mi samo jasno zasto M&#039;Vila nije sutao penal $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7

                  Stativa :/
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Ja ne mogu da verujem da Ren prima 4 gola od drugoligasa. #%d*

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      [quote author=manda link=topic=1371.msg239783#msg239783 date=1296482394]
                      http://www.williams-kladionica.ba/pr...amp;submit.y=0
                      [/quote]
                      I ja pao na Milan,ali ostao mi ovaj sedmicni. $#^%RT
                      Samo ne znam kako tu ne stavi Milan. #%d*
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        Mene ne cudi ..

                        Ibrahimovica trojica napadnu , on nekako izvuce , doda Robinhu koji je ostao sam , a ovaj jedva dobaci #%d*
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Sta cemo za sutra da igramo?

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            Napoli
                            Liverpool
                            Real
                            PSG
                            Lille
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg239724#msg239724 date=1296471480]
                              Ja sam ih gledao protiv Catania-e i nisu uopste nesto igrali,bolje su cak igrali kad je Van Bommel dobio crveni (meni nije jasno sto njega dovedose),uglavnom im se igra svodi na Ibrahimovica,Cassano je tek stigao jos se nije naviknuo,a onaj Robinho moze finte one prodavat u Brazilu,ali ono u Italiji ne prolazi,jos im fali Pirlo,Boateng,Nesta i jos dosta igraca tako da je mene najsigurnije preskocit ih,ali kad bi ih igrao i ja bi odigrao 1.
                              [/quote]

                              Kao sto sam i pretpostavio ne mozes zabare pogodit nikako,sreca preskocio sam ih na sva tri listica,ali malo je falilo da ih odigram,ali sam odolio iskusenju h5g6k8 ,mislim da sutra isto treba preskocit Udinese,mala je kvota za igrat,a jos im ne igra ja mislim Alexis Sanchez.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                Retardi,ali Lacio je uvek za nas bio nezgodan,tako da nisam ni ocekivao pobedu,pogotovo kad je ovoliko igraca odsutno,a i forma nam nije neka iskreno....
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X