Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=manda link=topic=1371.msg236109#msg236109 date=1295972593]
    Nema danas nista,kupovi,rukomet(zadnj kolo,neke utakmice revijalne),tenis male kvote,danas bez mene.
    [/quote]


    I ja sam odigro nako od oka parove,nikakve statistike nisam gledo tako da...uplatio sam ih samo da imam sta pratit,slazem se sa svime gore navedenim.

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      [quote author=manda link=topic=1371.msg236000#msg236000 date=1295956449]
      [quote author=manda link=topic=1371.msg235643#msg235643 date=1295894192]
      Celzi 1,8
      Djokovic 1 1,35
      Fedrer 1 1,3
      Kvota:3,1
      Ulog:20KM
      Dobitak:60KM
      [/quote]
      Prosao.
      [/quote]

      Čestitke manda.

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1371.msg236111#msg236111 date=1295972861]
        [quote author=manda link=topic=1371.msg236109#msg236109 date=1295972593]
        Nema danas nista,kupovi,rukomet(zadnj kolo,neke utakmice revijalne),tenis male kvote,danas bez mene.
        [/quote]


        Ma kakvi tenis male kvote,dva sigurna para a kvota 2,05.Prvi set zs1 (9,5),sigurica.
        [/quote]

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          Manchester United
          Murray
          Clijsters
          Zvonareva
          Nadal
          Schalke prolaz


          Palermo
          Llodra / Zimonjic
          Hrvatska
          Aston Villa
          Francuska
          Kostelic 1.-3.
          Spanija
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=High_Hopes link=topic=1371.msg236141#msg236141 date=1295977518]
            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1371.msg236111#msg236111 date=1295972861]
            [quote author=manda link=topic=1371.msg236109#msg236109 date=1295972593]
            Nema danas nista,kupovi,rukomet(zadnj kolo,neke utakmice revijalne),tenis male kvote,danas bez mene.
            [/quote]


            Ma kakvi tenis male kvote,dva sigurna para a kvota 2,05.Prvi set zs1 (9,5),sigurica.
            [/quote][/quote]


            Dolgopolov - Murray ne verujem da ce biti 6-4 prvi set...a i Nadal - Ferrer mozda.
            sigpic

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              [quote author=Rossonero link=topic=1371.msg236105#msg236105 date=1295971715]


              Manchester
              Spanjolska
              Danska
              Francuska
              Lakersi
              Brazil (20)
              Dallas


              Kvota : 15

              Ulog : 10 KM

              Dobitak : 150 KM
              [/quote]


              Mozda opet nesto uleti $#^%RT h5g6k8

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg235522#msg235522 date=1295879219]
                Berdych-Djokovic 2
                Wawrinka-Federer 2
                Liverpool-Fulham 1
                Madjarska-Njemacka 2
                Uzbekistan-Australija 2
                Arsenal-Ipswich (h.0:1,5) 1

                Kvota:10,94 Ulog:20 km

                Bolton-Chelsea 2
                Island-Spanija 2
                Njemacka-Madjarska (-55,5+) 1
                Brand (-14,5+) 2
                Na Li-Petkovic 1
                Minnesota-Houston (-218,5+) 1

                Kvota:21,97 Ulog:5 km
                [/quote]

                Sta bi s ovim prvim , koliko je Njemacka igrala ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Izgubili retardi i najvjerovatnije cu samo na njima pasti.Ne bi mi bilo krivo da su od neke jake reprezentacije izgubili,ali sam gledao utakmicu i Madjari veze nemaju,a kod Njemaca golmana ne moze stati u go,ali se boji lopte ko da je bomba,nije 5 odbrana imao.Jbg.zadnja 3-4 listica padam na jednom za dobre pare,valjda me veceras ove dame na AO nece unistiti.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Pa to , dobitni bi bio 100 % , da nije njih bilo .

                    E stvarno ne mogu vjerovati da su od Madjarske izgubili $JS}| $JS}|
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      Zadnja 3 listica oko 400-500 maraka dobitci bili,a sve na jednom padao.Iznervirao sam se juce ko nikad,gledam danas ih i Norvezani klepili 10 razlike #%d* .Jos Madjarima ne igra onaj Nadj i Eklemovic,nakav crnac Perez im najbolji igrac,a lik veze nema,ali zato imaju boljeg golmana 10 puta od Njemaca.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        I ja pao juce samo na Nemcima, kako su bogaljski odigrali, ne mogu da verujem. #%d* #%d* #%d*
                        Zato sam danas pohvatao Spance i Hrvate, obe kvote 1.8, jos imam 4 tekme NBA-a nocas.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          Sta cekas od NBA,ja sinoc sve pogodio i ostane mi samo Houston under i naravno padnem,raspucali se ko da im je zadnja utakmica u zivotu $JS}|
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            Ma neke gluposti ukljucujuci Washington i Sacto, pa ti vidi. h5g6k8
                            Odigrao cisto onako bzvz na osecaj, pa ako dodje dodje. @(*6sd$%
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              Ja sam sinoc dobio 100 KM imate dole listic,a veceras cekam 3 para 150 KM isto imate dole listic $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                Ja na jednom cekam Zvonarevu , Nadala , Murraya i Clijsters ( mislim da cu dobiti ako prodjem Zvonarevu ) , a na drugom isto kao T-Mac pogodim Hrvatsku i Spaniju rukomet i jos cak Aston Villu 2 , ali padnem na Palermo i Kostelica 1. - 3.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X