Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Siti na Barsu, Arsenal na Reala, pa da vidimo koja je liga jaca u direktnom okrsaju.
    sigpic

    Comment


    • Pa sto mag nije neutralisao u revansu, kada je Dortmund igrao bez odbrane? Kada moze tako da se zatvori, kako je moguce da mu Dortmund stvori 5 100% sansi u jednoj utakmici? Da nije celavi branio kao nenormalan, Rafica bi debakl doziveo. Ubio ga Klopp sa osakacenim timom.

      Ne moze on da zatvori koliko njegova odbrana moze da pogresi. Nema on odbranu kakvu je imao u drugim timovima. U Napoli-u se ne zna koji je veci panj.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Ne bi jer covek zna da se zatvori i igra na kontre, da napravi smislenu izmenu, iznenadi protivnika. Idi po sezonama redom od sezone 01/02 pa ces videti da je imao jedan jedini kiks i to je Benfika u sezoni 05/06 kada smo branili LS i to je to. Sve ostalo na produzetke, penale ili gol razlike nesrecno. Mag. A i Rafa da je prosao mogao bi na Mojzija recimo da naleti i unisti ga, Murinja opet da prevaspita, nesretnog Blana, da se Kolje sa Cholom na dve 0-2 tekme.

        Napoli je neutralisao Dortmund lagano onda takticki, Arsenal nije. Slucajno dobiju iz jednog suta.
        Hajde ja bih te zamolio da pogledas tekmu o kojoj govoris i onda da nesto komentarises. Nikakve veze to nema sa srecom.

        Kada neko koga gotivis dobije na taj nacin to je takticko nadmudrivanje, a kad neko ko ga ne gotivis to uradi to je sreca. Pogledaj 10 minuta nakon tog gola Remzike, moglo je hladno 4-0 da zavrsi i da se posrami Klopp pred zutim zidom.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Kad je izvlacenje ?
          16.12

          Comment


          • @edohz

            Nema sanse da bude isti dan, nisu toliko blentavi.Posto ima cetiri engleska predstavnika, nema sanse da igraju istog dana zbog TV prava.Odlicno bi bilo kada ne bi igrali u istoj nedelji, treba tu da se napravi neki balans.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Nema sanse da bude isti dan, nisu toliko blentavi.Posto ima cetiri engleska predstavnika, nema sanse da igraju istog dana zbog TV prava.
              E zbog toga je Arsenal izgubio i bio drugi u grupi.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                E zbog toga je Arsenal izgubio i bio drugi u grupi.
                Jedva cekam da ti nesto govoris protiv TV-prava, ah da cekaj ti zelis svom klubu poraze u ovom momentu jer zelis da se rijese trenutnog trenera, pravi simpatizer/navijac, keep it up
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Protiv Blana jedino Venger ima sanse, protiv ostalih ne, na to sam mislio.
                  Tesko da imaju sanse protiv bilo koga, ali opet i mi kenjamo u prazno. Ko zna sta Wenger moze da dovede u januaru, ko ce biti u kakvoj poziciji u februaru, ko ce u kakvom sastavu zbog eventualne nesrece sa povredama itd.

                  Opet mi se ne svidja zestoko potcenjivanje Arsenala, kao da su tamo neki ZNJ klub, a ne prvi tim Premier Lige.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Prica se vala ovdje uveliko da su jaci do svakoga osim Reala i Bayerna ili sam ja pogresan utisak stekao

                    Ja ne znam kakva su ti to objasnjenja,kazem ti Napoliju su ovi vazni nego tamo neki OX sto je odigrao 5 utakmica u karijeri dobro,a u LS Boga pitaj je li ista.Santi je danas bio tu koliko vidim i ja sam vidio da su zreli za poraz.Dortmund je imao skoro sve igrace u prvoj protiv Napolija pa kako se ja sjecam karanje je bilo.Rijec pregazio znaci 5:0,6:1 u dvomecu i Napoli bi ispao vjerovatno od vecine ekipa,ali ga pregazio ne bi niko...cuj pregazio Beniteza
                    Pa ne pricam ja, lepo sam u temi govorio da treba da se ide na pobedu, kako se ne bi ispalo u osmini. Je li receno da je bio Gindo da bi Dortmund pregazio Arsenal, znaci to ne vazi ako ne igra protiv Napoli-a?

                    To je prica za malu decu da niko ne moze da pregazi Beniteza, pricalo se to za Mourinha, pa je i on pucao 5-0, 4-1 u jednom mecu, a ne u dva. Carlo bi ga prvi razbio, onakvu odbranu Bale i Ronaldo spakuju tri gola u svako doba dana i noci.

                    Da ne pricam sta bi im Bayern uradio.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      cuj pregazio Beniteza
                      Brate gledaj ovo kako je covek ispadao u dvomecu ako je uopste ispadao:

                      01/02, prva sezona u Valensiji, nedostatak dubine, ispadanje od Intera u cetvrtfinalu Kupa UEFA na gol razlike. Ventola dao gol u 4. minutu u revansu, prvi mec u Milanu 1:1, na Mestalji ih gazio i nece kurva u gol.
                      02/03 opet Inter u LS. Prosao brat lagano i prvu i drugu grupnu fazu. Cetvrtfinale na gol u gostima ispao.
                      03/04 osvojio Kup UEFA
                      04/05 osvojio LS sa Traoreom, Finanom i Kjuelom u prvoj postavi.
                      05/06 kiks protiv Benfike jedini, nemoguce LS odbraniti
                      06/07 finale LS, gol razlike, najsrecniji gol u istoriji nekog finala pred kraj prvog
                      07/08 polufinale LS, na produzetke od Celsija
                      08/09 ono ludilo sa Hidinkom i 4:4
                      09/10 Atletiko produzetak, gol u gostima mrtvi
                      12/13 osvojio LE.

                      I njega neko da pregazi. Daj bre.
                      sigpic

                      Comment


                      • Drugi u grupi, a najjaci klub 2013. godine, jebena TV prava
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Pa sto mag nije neutralisao u revansu, kada je Dortmund igrao bez odbrane? Kada moze tako da se zatvori, kako je moguce da mu Dortmund stvori 5 100% sansi u jednoj utakmici? Da nije celavi branio kao nenormalan, Rafica bi debakl doziveo. Ubio ga Klopp sa osakacenim timom.

                          Ne moze on da zatvori koliko njegova odbrana moze da pogresi. Nema on odbranu kakvu je imao u drugim timovima. U Napoli-u se ne zna koji je veci panj.
                          Ti poredis dvomec i grupnu fazu sto je totalno suprotno i nema nikakve veze jedno sa drugim. Ako je mogao Djimija Traorea da natera da dvomec odigra perfektno, moze bilo koga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Pa ne pricam ja, lepo sam u temi govorio da treba da se ide na pobedu, kako se ne bi ispalo u osmini. Je li receno da je bio Gindo da bi Dortmund pregazio Arsenal, znaci to ne vazi ako ne igra protiv Napoli-a?

                            To je prica za malu decu da niko ne moze da pregazi Beniteza, pricalo se to za Mourinha, pa je i on pucao 5-0, 4-1 u jednom mecu, a ne u dva. Carlo bi ga prvi razbio, onakvu odbranu Bale i Ronaldo spakuju tri gola u svako doba dana i noci.

                            Da ne pricam sta bi im Bayern uradio.
                            Ja jos nisam vidio da ga je neko pregazio volio bi ta cuda da vidim...

                            Napoli je satrao tempom Dortmund,satrao Pipita unistio Subotica i Hummelsa,a i tamo od tog silnog promasaja svelo se na to da je Higuain imao sansu da zabije pa bi bilo veselo.To sto Reina je branio kakav ti je to argument,pa valjda je njegova uloga da odbrani nesto ili nije

                            Od tolikog satiranja tresli se da sudija svira kraj,bas su pregazeni ovu grupu jedva 12 bodova skupili

                            Pregazila ih je i Barsa one godine pa 1:2 mekano Arbeloa unistio Ronaldinha,svi su govorili gazenje sta ce mrtvi Liverpool
                            Last edited by AK47; 11-12-13, 22:47.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Jeste drugacije, ali precenjujete kvalitet Napolia. Benitez jest dobar trener, ali on protiv Reala, Barselone, PSG-a i Atletica bez odbrane ne moze, a odbranu Napoli nema. Moze on zatvarati koliko hoce, ubili bi ga opet.

                              To sto je osvojio LE sa ekipom Chelsea-a je bas tesko. Ne znam kako mu je uspelo to.:S

                              Akane, to sto imaju 12 bodova me ne interesuje. Ti gledaj opet utakmicu u Nemackoj i u Engleskoj i reci da ih nisu satrali pa da zavrsimo diskusiju. Dortmundovi igraci sami ne znaju kako nisu dali vise golova. Imali vise srece nego pameti. A kad kod 3-1 kazes da su imali srece, nema tu sta vise da se prica. Bez odbrane ljudi igrali, bez najboljeg igraca...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Benitez je takticki mag. Mrzim njegov stil, mrzim tu filozofiju fudbala, a s druge strane volim Vengerovu ali je on takticki daleko jaci. Zato je majstor dvomeca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X