Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ga Kevin ne zabi tačno bi prestao gledati LP, jeste da je Ajax malo usro na kraju ali sve u svemu dan ne može bolji

    Milanu i Schalkeu želim sve najgore kako u domaćem prvenstvu tako i u LP

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Neznalica sram ga bilo. Mada da je ovakvu loptu dao Iguain npr. kakvo bi to veselje na forumu bilo.
      Jbg, sta ces covek ne zna, doduse nikad nije ni znao. Moguce da bi bilo veselje.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Moj brat Brajkula hoce da Snajder zameni Pirla <3
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Nisam ciljao konkretno na tvog mezimca, dobro je odradio LŠ ove godine, već na deo da samo on igra a ostlali kita, eto igrač koga tako često kudiš Insinje je dao 2 gola i 1 asistenciju npr. od toga oba gola nosiocu grupe na kraju.
          Samim tim sto nije zabio go 18 kola u Kalcu znaci da nije pouzdan,a jos je drama sebican.Pa ograniceni Callejon dao 9 golova ove sezone za Napoli,ej Callejon jbt ovaj nece do kraja sezone zabiti kao on i mi tu jos razgovaramo,ne mogu nije ozbiljno gledam ja Insignea svaki mec i nisam slijep.Najdrazi mi Talijan bio dok ga nisam poceo gledati,sebican i zato ne igra i nadam se da ce doci neko jace krilo da se on s fosnom druzi...

          Jebe se meni za Napoli ali eto dragi mi Pipita normalno i Callejon,zalim samo sto nije otisao u malo jacu ekipu da jos vise pokaze kakva je to snaga.Place jbt covjek sto su ispali,a tu tri mjeseca
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            Milanu i Schalkeu želim sve najgore kako u domaćem prvenstvu tako i u LP
            Ok brat kapiram da ne gotiviš Milan, ali ima ovde i naviča Milana, eto @Valentinik Rossifumi je sasvim korektan forumaš.

            Originally posted by Condition23 View Post
            Moj brat Brajkula hoce da Snajder zameni Pirla <3
            Obesio bih se pertlom da se to desi. Pu pu daleko bilo.

            Comment


            • Combined record of Atleti, Barça and Madrid in the group stage:
              14 Wins, 3 Draws, 1 Loss
              51 GF, 13 GA, +38 Goal Difference
              Samo nisu racunali Sociedad...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • WTF?!! Ovo nema ni u BH kukurz ligi.

                Comment


                • E sad kad bi Realu došao Milan a Atleticu Schalke a može i obrnuto e to bi bilo baš onako po mjeri nas običnih gledalaca

                  Comment




                  • poginu co'ek.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      WTF?!! Ovo nema ni u BH kukurz ligi.

                      Spoiler
                      Gazprom sekta, prodje i Zenit...tako ce i Crvena Zvezda da prodje u 1/8 finala, Mrdja het trik u poslednjem kolu grupne faze, Dzajic privatnim avionom (naravno ruskim) na ponedeljsko zrebanje.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Samim tim sto nije zabio go 18 kola u Kalcu znaci da nije pouzdan,a jos je drama sebican.Pa ograniceni Callejon dao 9 golova ove sezone za Napoli,ej Callejon jbt ovaj nece do kraja sezone zabiti kao on i mi tu jos razgovaramo,ne mogu nije ozbiljno gledam ja Insignea svaki mec i nisam slijep.Najdrazi mi Talijan bio dok ga nisam poceo gledati,sebican i zato ne igra i nadam se da ce doci neko jace krilo da se on s fosnom druzi...

                        Jebe se meni za Napoli ali eto dragi mi Pipita normalno i Callejon,zalim samo sto nije otisao u malo jacu ekipu da jos vise pokaze kakva je to snaga.Place jbt covjek sto su ispali,a tu tri mjeseca
                        Niko nije rekao da je velemajstor, ali dečko zna fudbala, jebi ti tu tvoju statistiku nije sve u tome, dečko je dribler, izvodi prekide odlično, brz, vidi, razume igru...eto dokaz da zna ti je asistencija od večeras, dokaz prekida gol Dortmundu, dokaz da je brz i razume i ništa manje oseća igru je drugi gol Dortmundu. Da se razumemo jebe se i meni za Napoli, ali ne gledaš na sve igrač istim očima. Iguain dobije loptu u ulicu po boku i samo zavrne paralelnu sa golom i na drugoj je dočeka Kaljehon i grune u gol to je wow, ludnica Pipita igrač, dok eto Iguain ne zna iako prosledi fenomenalnu loptu ispod lakta preko najvišeg igrača na terenu i pri tom završni pas, pri tom je pod presingom. Neznalica rekao bih, možda je čak i Kaljehon kompletniji igrač jer je dao 9 golova, jbg statistika tako kaže.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Niko nije rekao da je velemajstor, ali dečko zna fudbala, jebi ti tu tvoju statistiku nije sve u tome, dečko je dribler, izvodi prekide odlično, brz, vidi, razume igru...eto dokaz da zna ti je asistencija od večeras, dokaz prekida gol Dortmundu, dokaz da je brz i razume i ništa manje oseća igru je drugi gol Dortmundu. Da se razumemo jebe se i meni za Napoli, ali ne gledaš na sve igrač istim očima. Iguain dobije loptu u ulicu po boku i samo zavrne paralelnu sa golom i na drugoj je dočeka Kaljehon i grune u gol to je wow, ludnica Pipita igrač, dok eto Iguain ne zna iako prosledi fenomenalnu loptu ispod lakta preko najvišeg igrača na terenu i pri tom završni pas, pri tom je pod presingom. Neznalica rekao bih, možda je čak i Kaljehon kompletniji igrač jer je dao 9 golova, jbg statistika tako kaže.
                          U pravu si tako je nekako,samo da te ispravim za 9 golova Pipita brojao do 11 toliko od mene
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Samo nisu racunali Sociedad...
                            Šta te robove raspale da računaju, gori su od Juventusa

                            Comment


                            • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1103753

                              Tacno sam znao.

                              Veliko je sranje da prodje Venger koji u dvomecu nista ne moze da ponudi i koji glat ispada a ne Rafa. Rafa sa toliko limitiranih likova se ovde kolje u najjacoj grupi. Svaku drugu bi glat prosao. Jos usercina dobije iz jednog suta Dortmund tamo gde Ziru zabada lakat Groskrojcu i pada onaj usrani gol. Steta zbog Rafe, Pipite i Kaljehona. Ogromna steta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X