Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by edohz View Post
    Ajd svega ti ohladi malo odi vani i udahni malo svježeg vazduha, 100% pomaže



    Poniziti protivnika u finalu LP ......ma ne može bolje
    Ma boli me racku, nije moj tim izgubio. A vidim da te pogadja, idi ti izadji udahni vazduha. Ili radjuj se jednostavno, ima i za sta.

    Jedva izboriste produzetke, a sad ste kao ponizili protivnika ?!!!!

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Posle abnormalnih ulaganja prethodnih godina u tim, bilo je i vreme vec da osvoji Real.

      Cestitke navijacima Reala.
      Hiljadu miliona ili ti ga 1 milijarda je ulozeno, od zadnjeg usatog
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Real zasluzeno, svaka im cast.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • ZiZu
          Last edited by miloolja; 24-05-14, 22:30.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • @Прото
            Пусти трола, не улази у даљу дискусију. Чуј понизили их. Боже.

            Свака част Реалу на освојеној 10 титули, и сасвим заслужено, нема шта. Јбг вратила им се срећа у најбитнијем тренутку, и после је било лако у продужетку докрајчити већ утучене игрече Атлетика. Али заиста треба похвалити Чолу Симеонеа и његов тим, борили су се као лавови. И ово је превелики успех.
            Last edited by Nightbird; 24-05-14, 22:32.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Real na svim igračima koje kupi zaradi tako da rlx. Te priče o novcu i to, ne pije vodu, tim igra a ne novac što je i Atletiko dokazao.
              Ronaldo proda više dresova od šampiona Bajerna. Oćemo još

              Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Koliko sam se iznervirao tresem se od nervoze , kakva tragedija i kakav baksuz ja ne mogu da verujem ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Zi Zu
                  Otac igre
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Koliko sam se iznervirao tresem se od nervoze , kakva tragedija i kakav baksuz ja ne mogu da verujem ...
                    Haj ba, naviko si sa Arsenalom, plus ono finale ove godine je bilo 2 puta dramaticnije i MASTERCLASS Wengera u produzetcima
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Real na svim igračima koje kupi zaradi tako da rlx.
                      Pa i ne zaradi baš, kupi ih u zenitu i proda na zalasku karijere.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Steta, ko zna kad ce i oce li im se uopste ovakva prilika ikada vise ukazati. Nevjerovatno je da su svi neutralni ljubitelji fudbala maltene navijali za Atletiko, ali neka cuda nisu predvidjena da se dese. Vazno je da su osvojili ligu, da imaju nesto, mogli su na kraju vrlo lako da ostanu bez icega. Dva minuta samo, ali Real dokazao da je strasna ekipa, sacuvana svjezina, skoro mjesec dana samo o ovome misle, Atletiko se trosio na ligu samo tako i na kraju zasluzen trijumf Kraljeva, iako je rezultat stvarno ruzan, nisu zasluzili da ovako izgube.Treca LS za Ancelotija, strasno dostignuce.
                        sigpic

                        Comment


                        • Atletiko je samo jedan minut delio od pehara ali na kraju odlazi realu koji je bio bolji u produzecima
                          rezultat je nerealan jer real u regularnom delu utakmice nije dao gol
                          zasluzeno je real sampion jer ipak trebalo je poniziti bajern u minhenu
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Real ni pod razno nije zasluzio da dobije ovolikom razlikom ,ali imali su vise srece nego znanja ...

                            Ne racunajuci izlazak Koste jos u 10-i minut ,povredio im se jedan od kljucnih igraca Felipe Luiz i to je prvi kljucni momenat u mecu ,pa onda primise gol u 93 minut ,pa skoro ceo produzetak Huanfran igra bez jedne noge ,sto je drugi kljucni momenat ,i jednostavno videlo se da vise ni sredina sa Gabijem,Kokeom i Tiagom ,nije vise mogla da izdrzi ,ljudi istrcali po 15 km ponaosob.

                            P.S.Austrija osvoji evroviziju,Atletko primeru,Real ligu sampiona,ovo je znak da se igra na Englesku da osvaja Svetsko ..

                            Comment


                            • Iako sam sam trol za neke stvari, uvek ima ljudi na forumu koji me oduseve svojim komentarima. Hvala vam puno

                              ps: Anceloti...
                              Last edited by l1m4r; 24-05-14, 22:35.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Real na svim igračima koje kupi zaradi tako da rlx. Te priče o novcu i to, ne pije vodu, tim igra a ne novac što je i Atletiko dokazao.
                                Ronaldo proda više dresova od šampiona Bajerna. Oćemo još

                                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                                To nema nikakve veze sa fudbalom.

                                Ramos igrač utakmice, Di Maria isto odličan.

                                Comment

                                Working...
                                X