Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Williana ima , nije to problem , u Chelseaju ima vise igraca koje ce zvati , ali bar bi nagovijestio da ce neko iz Atletica dobiti poziv za SP ,ali nadam se da grijesim , nadam se da ce obojica poziv dobiti , Luis mora jednostavno ..

    A sto se tice stopera meni bi Dante s Thiagom u prvoj igrao , Luiz klupa .

    I ja sam u off sad potpuno otisao , ali hajde i nije to neki problem , moze se prebaciti u opstu ili predtemu za SP , lahko cemo za to
    Last edited by Dale; 30-04-14, 22:35.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Epik izjava HAHAHA

      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Mislim da ce u finalu ceo svet navijati za Atletiko Madrid, dok ce Real podrzavati samo navijaci Reala.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ma uzmi Čolo svetsku titulu !

          Comment


          • Kakav slobodnjak Pirla.. Genijalno, ali Oblak je stvarno fantastican.

            Btw opet niste otvorili live temu.. Ccc



            Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

            Comment


            • Idemooooooooooooooooooooo!Unai Emery
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Valencia

                Koliko srece ima ova Sevilla , fuj , sve neki golovi pred kraj ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Kako mi je zao Valencie.

                  Benfica ode u finale LE.

                  Skoro pola sata sa igracem manje su igrali i prolaze dalje.

                  Bravo majstori!

                  Juve

                  Comment


                  • Kako me ovaj degener Vučinić iznervirao znači obe noge bi mu polomio
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ali na kakav nacin Benfica osta bez 3 igraca za finale , to je strasno ..

                      Enzo veoma vazan igrac dobije drugi zuti , Markovic se nesto s Vucinicem zakacio , a Salvia lopta u ruku pogodi ..

                      Nije mi nesto interesantno finale , ali bih volio da Benfica osvoji , jer su zasluzili. Protiv svih rivala su bili bolji , za razliku od Seville koja je presretno prosla i Betis , a o ovom protiv Valencie ne treba trositi rijeci .. Jos u prvoj tekmi , M'bia dao go iz ofsajda . PU !
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ja garantujem kad je Clatenburg prišao Vučiniću da ga pita sa kim si se pokacio da je ovaj rekao sa Markovićem.

                        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                        Comment


                        • Savrseno finale, sto se mene tice. Sramota za Juventus da sansu ne stvore u drugom, i to sa igracem vise, a zadnjih par min sa 2 igraca vise. Nadam se da Benfica razbija kletvu ove godine



                          Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                          Comment


                          • Vucinic je ispao kreten. Juventus me razocarao jako, tj njihova igra. Imaju igrace za vise.

                            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Ali pazi Enzo jeste zaslužio crveni , Markovića Vučinić napao na svojoj klupi toliko je glupo da ne može biti gluplje a Salvio jadan dobi žuti na pravdi boga ja majke mi ne znam po kojoj osnovi je ono bilo za karton
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Sramota za Juve da nsiu iskoristili ovu šansu. Protivnik ti dobije dva crvena i ti ne uspeš da uguraš barem jedan pogodak, a još se finale igra na njihovom stadionu. Benfiki će valjda dozvoliti bog da konačno osvoje nešto u Evropi.

                                Comment

                                Working...
                                X