Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Jeste strasna ekipa, ali je Dortmund na domacem terenu sila. Tamo ne ides da vadis stvari i popravljas utisak sa domaceg terena. Nije bilo Flaminia, svakako mana za Arsenal, ali mene vise brine to sto svi stoje kada se Ozil zatvori. Navikli da ga niko ne moze cuvati, pa se svi oslanjaju previse na to. Nije bas da su ti ostali vezni duduci. Nedopustivo da ti izdominira Dortmund bez Gundare. Bender je ok igrac, a Nuri daleko od onog Nuria iz 2010. godine. Ja se nadam da Arsenal nece ispasti, ali znas ti kakav ti je to pritisak ako izgubis sledecu, a verovatnoca da Napoli nece dobiti Marseille je ravna 0. Jos veci problem ce biti sto Arsenal u odlucujucim tekmama gostuje.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #92
      Ma jebo Gustava sad.. Djaba o njemu pricat kad je veceras tekma izgubljena pod jedan zbog smusenosti Sagne jer nije prepoznao opasnost na vrijeme i pod dva greske sudije sto nije iskljucio Lewandowskog, al ajde da zanemarimo sudijsku gresku, pa cemo reci da je Dortmund pobjedio zbog prvog gola koji je Remzika skrivio. Odigrala Borusia poprilicno na nivou, ali i Arsenal podbacio po pitanju killer passa koji je izostao veceras.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • #93
        Црна ствар по Арсенал је та што иду на ноге тимовима који врло вероватно имају најбољу публику на свету у смислу да осећају игру и с обзиром на то гурају навијањем свој тим напред, одлично осете када треба аплаудирати, када звиждати, када певати, када бодрити, понављам осећају игру. Говорим о одличним навијачима и то свакако може бити само отежавајућа околност по Арсенал.

        Comment


        • #94
          Kom da uputis killer pass kad se na terenu krecu 2 ipo igraca?
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • #95
            Aki, pitanje je sta si ti gledao, Arsenal je bio prosecan........na svom terenu. Ovi vas ubili na sredini i to je to. Ramsey nista, plus skrivio gol, Arteta nula, Wilshere slabo, posle je i izasao. Zatvorili Ozila, i sta da ocekujes od tekme. Flamini je falio, covek bi pozatvarao ove kontre, covek je u strasnoj formi. Rekao sam da je on ta razlika u vezi. Rekli smo svi koliko Arsenalu treba jedan vrhunski zadnji vezni.

            Jedino dobro jeste da je Giroud delovao stvarno dobro na terenu, ali ostali vrlo slabo...

            Ocekivati pobedu na Westfalenu je stvarno podvig, mislim da Klopp nema sanse da dozvoli da izgubi na svom terenu, a na Sao Paolu ce isto biti vrlo tesko.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #96
              Gledao sam samo kroz multiprenos pa ne mogu da garantujem,ali tekma je izgubljena zato sto je Arsenal natrcan u to smijem da se kladim i zbog toga sto Ozila nije imao ko da stiti od flastera...

              Jebo Gustava i ja kazem,neka nije dosao

              Brajkulice najbolju publiku na svijetu imaju Argentinci,da li si ti kada gledao najveci derbi na svijetu,Superklasiko

              Slazem se za Napoli i Dortmund salim se
              Last edited by AK47; 22-10-13, 22:02.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • #97
                Originally posted by AK47 View Post
                Gledao sam samo kroz multiprenos pa ne mogu da garantujem,ali tekma je izgubljena zato sto je Arsenal natrcan u to smijem da se kladim i zbog toga sto Ozila nije imao ko da stiti od flastera...

                Jebo Gustava i ja kazem,neka nije dosao

                Brajkulice najbolju publiku na svijetu imaju Argentinci,da li si ti kada gledao najveci derbi na svijetu,Superklasiko

                Slazem se za Napoli i Dortmund salim se
                10km ovi pretrcali vise garant...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #98
                  Originally posted by AK47 View Post
                  Gledao sam samo kroz multiprenos pa ne mogu da garantujem,ali tekma je izgubljena zato sto je Arsenal natrcan u to smijem da se kladim i zbog toga sto Ozila nije imao ko da stiti od flastera...

                  Jebo Gustava i ja kazem,neka nije dosao

                  Brajkulice najbolju publiku na svijetu imaju Argentinci,da li si ti kada gledao najveci derbi na svijetu,Superklasiko

                  Slazem se za Napoli i Dortmund salim se
                  O ovome se radi najvise, u najavi lepo laik Wilsherica napise "nema smisla igrati flastera na Ozilu ako se ostali krecu", a ostali k'o mrtvaci.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • #99
                    Jaca Borusija igracki, uopste mi nije iznenadjenje sto su pobijedili, stavise to sam i ocekivao
                    sigpic

                    Comment


                    • Cek , da li je moguce da je Boateng bio CF veceras u Schalkeu ?

                      HAHAHAHA , e ovaj Keller je stvarno genije , proslu tekmu zavrsi s 3 LB-a , sad ovo ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Jaca Borusija igracki, uopste mi nije iznenadjenje sto su pobijedili, stavise to sam i ocekivao
                        S obzirom da su po pitanju fizicke spreme glavni igraci bas ocajnicki losi, moze se reci da je Arsenal bas podbacio veceras.

                        Reus, Bender i Sahin su roviti igrali veceras. Ja sam ocekivao da se barem bod uzme, ako ne moze pobeda.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Negde oko 70. minuta je Dortmund imao ravno 10km vise pretrcanih, do kraja ne znam koliko je bilo.Ja sam lepo reko da ce ovi mecevi koji slede pokazati na cemu smo...Nema tu bas puno da se prica, bolji je Dortmund i tacka.Pojeli su nas u vezi, zatvorili Ozila i cao dovidjenja.Prvih 15 minuta su me podsetili na one meceve sa Barsom i onaj mec sa Milanom kad smo izgubili 4-0, nismo mogli pas da sastavimo.Drugo poluvreme smo odigrali bolje, Santi je razmrdao ekipu, nije da nismo imali sanse da damo drugi gol ali Dortmund je zasluzio pobedu po meni.Bice pakleno sada proci grupu,pogotovo sto jos za vreme ovih teskih gostovanja imamo derbije u PL protiv Junejteda i Liverpula.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            S obzirom da su po pitanju fizicke spreme glavni igraci bas ocajnicki losi, moze se reci da je Arsenal bas podbacio veceras.

                            Reus, Bender i Sahin su roviti igrali veceras. Ja sam ocekivao da se barem bod uzme, ako ne moze pobeda.
                            Ja sam se odlucio ipak za jedan od evropskih klasika, pa nisam gledao, ali sam ocekivao da ce Klop zatvoriti Ozila i da ce to biti dovoljno, da ne pricam koliko su oni fizicki mocni i kakvu transformaciju iz odbrane u napad imaju, pa iako su igrali bez glavnog igraca sredine.
                            sigpic

                            Comment




                            • Vidje masinu...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Skroz korektna utakmica Milan - Barselona. Pretpostavljam da su obe ekipe zadovoljne podjelom bodova. Moram priznati da nisam očekivao da će Milan onako dobro otvoriti utakmicu na osnovu onog viđenog u prethodnom dijelu sezone od strane njih, svaka im čast. Posebno se vidi koliko je drugačije kada Kaka igra ali ja vjerujem da će on, što sezona bude odmicala, biti još jači na fizičkom planu. Iniesta u zadnje tri utakmice baš slab na San Siro-u. Busquets bio najbolji po meni u dresu Barselone, koliko je samo posla odradio na sredini terena.

                                Vidim da se Čelsi baš raspucao, nisam gledao tu utakmicu ali vjerujem da su izdominirali i igrom.

                                Comment

                                Working...
                                X