Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto zasto Kavani ne vrijedi vise od 30-ak milki, ako i toliko. Dvije mec lopte, to bi Ibra pjeske pretvorio u golove.

    Strasni Murinjo, doktor fudbala! Sta on radi sa ovom ekipom je van svake pameti.
    sigpic

    Comment


    • Bice zanimljivo u petak na izvlacenju.

      Special One presao igricu.

      Cholo povedi sutra svoje ratnike u polufinale.

      Comment


      • Аде и оде..

        Comment


        • Mnogo mi zao Dortmunda... bas steta. Nisam gledao mec ali po vasim komentarima mozda Real nije zasuzio da ide dalje.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Mnogo mi zao Dortmunda... bas steta. Nisam gledao mec ali po vasim komentarima mozda Real nije zasuzio da ide dalje.


            Pogledaj ovo na 2:0, i posle jos dva suta sa 10 metara.

            Dal je moguce da svi nesto velicaju Murinja, iskren da budem ja u ovom dvomecu nigde nisam video njegovu klasu.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • download (1).jpg
              Doktor, respect...

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post

                Dal je moguce da svi nesto velicaju Murinja, iskren da budem ja u ovom dvomecu nigde nisam video njegovu klasu.
                Ma nije ni morao da pokazuje klasu...Retko ko bi ovo dobio posle 3-1 u Parizu.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Izvinite, ali ako je neko doktor posle vecerasnjih utakmica onda je to Klop.

                  Comment


                  • Originally posted by chofy88 View Post

                    Dal je moguce da svi nesto velicaju Murinja, iskren da budem ja u ovom dvomecu nigde nisam video njegovu klasu.
                    Veceras sam gledao Dortmund i video samo golove Celsija. 2 gola userska iz 2 karambola. Ako su tako igrali citavu tekmu onda je to daleko od klase. Klopara sa Jojom i Kirhom izdominira na sredini, ponisti citav Real, ne prodje na cist baksuluk ali pamte se samo prolazi, vec sutra se niko nece secati sta je covek izvukao iz ovog tima a Murinjo ce se velicati. To je fudbal jbg.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma Blanc ocajno postavio utakmicu i ovde, i tamo u Parizu, 3-1 je stvarno smesan rezultat, jer je Chelsea bio skroz ravnopravan, jos ih prebili u prvom poluvremenu.
                      Golovi jesu smesni, ali igrom je Chelsea bio stvarno dobar veceras.
                      Azpilicueta je masina, ja ono u zivotu nisam video, jos covek desni bek.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pa ne, imas tim koji je pravljen tako sto dovedes koga pozelis, nije bitna cena, bukvalno krades igrace drugim timovima pred nosom jer imas pare, onda uopse ne ubijes protivnika nekom senzacijonalnom igrom, drhtis dal ce Kavani da pogodi dosta dobre dve sanse, i prodjes dalje slucajnim golom u 80 i nekom minutu, pritom znajuci da nijedan gol nije dosao iz neke izgradjene akcije

                        Edit: Moram da priznam da nisam gledao utakmicu iskreno, odgledao sam ovaj 20-ominutni pregled
                        Last edited by mark !t zer0; 08-04-14, 22:18.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Murinju treba odati priznanje jer covek gde god je otisao napravio je nesto, sad kako do toga dolazi zna samo on (da ga non stop sreca prati ne verujem), jer ocigledno lepu igru njegovi timovi nemaju...

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post


                            Pogledaj ovo na 2:0, i posle jos dva suta sa 10 metara.

                            Dal je moguce da svi nesto velicaju Murinja, iskren da budem ja u ovom dvomecu nigde nisam video njegovu klasu.
                            Hvala i sta reci a ne zaplakati nad ovakvom i na ovaj nacin propustenom sansom.
                            Last edited by AIRBORNE; 08-04-14, 22:20.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • најбољи играч челсија ове сезоне се повреди у 20. минуту у уђе немац. ето није био 100% спреман за овај меч. кад погледате клупу видите да сем кљакавог дембе и тореса челси нема праву измену која би допринела нешто на терену. лампард 36 година није могао да издржи такав темпо, луиз држао средину ту крпили нешто оскар и вилијан. на крају реше текму два најлошија играча у челсију.

                              нисмо одустали и прошли смо даље апсолутно заслужено, да не спомињем тек први меч где смо сами себе победили.
                              биће занимљиво у полуфиналу. бане је суспендован, а не знам каква је ситуација са осталим играчима што се тиче картона.

                              и ја не знам шта ви очекујете да челси прегази псж као арсенал нпр. :d

                              Comment


                              • Samo neka njega sreca prati u LS a nek se u PL izbalansira i ja zadovoljan.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X