Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real ocekivano pobedio i sada je vec izvesno da ce proci dalje u polufinale. Borusija mnogo slabija nego prosle sezone, ali daleko od toga da je 1/4 finale LS los rezultat za njih.

    PSZ - Celsi je bilo veoma neisvesno kao sto se i ocekivalo. Rezultat mozda i ne daje najbolju sliku utakmice, posto su ekipe bile egal veci deo meca. Na kraju je presudio individualni kvalitet igraca PSZ-a sto im je mozda i obezbedilo polufinale. Nista nije nemoguce, ali Celsi ima relativno male sanse za plasman dalje.
    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

    Comment


    • Pored sinocnjeg poraza, moglo se videti jedno: Kakva je klasa Rojs! Jedina svetla tacka po meni, probijao, pa samo Auba je bacio tri dobre sanse koje je iskljucivo Rojs stvorio. Mnogo gotivan igrac.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Chelsea team v PSG: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; David Luiz, Lampard; Willian, Oscar, Hazard; Eto’o. #CFC
            PSG XI to play Chelsea: Sirigu; Jallet, Alex, Silva, Maxwell; Verratti, Motta, Matuidi, Lucas Moura; Cavani, Lavezzi
            ....
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Kad smo kod tog PSŽ-a batice pazi ti ovu sliku, pazi ti ovo

              Comment


              • Dodaj tu i Pjanica od naredne sezone.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Fantastičan Dortmund! Sa koliko sreće Real prolazi dalje.... ali i to je potrebno... Savka čast Nemcima na prikazanom!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Svinja ne iskljuci Alonsa , samo zato sto je Alonso i svinja produzi dvije minute , mrs bijednice !

                    Courtois moze braniti koliko god dobro , ali Petr dok ne odluci da se oprosti od fudbala on treba ostati Chelseajeva jedinica .. Kakva odbrana , spektakularno ..

                    Demba zasluzuje vise povjerenja kod Josea , veceras je to i potvrdio , jer ipak u odnosu na minutazu on je i solidan broj golova zabio
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Doista jeste, kad ga navijač Milana nabode na avatar znaj da je to to, da je prešao igricu.

                      No Klopari i dovitljivom fudbalu bez glavnih igrača 2:0 i napada Real od milijardu evra, provlači se Real, svi mogu da se sagnu. Kakav fudbal, kakva ljubav

                      Jojić ovo da igra i za repku, dobar 3 ocena, da se apgrejduje i ide na vrlo dobar 4+, lako, Zeka bez pardona pika na vrhunskom nivou.
                      Ma znao je Klop sta dovodi on je sigurno poslednji na svetu koji bi doveo igraca a da nije ubedjen da ce od njega da napravi masinu. Jojic je vec sad klasa u odnosu na Levandovskog koji je bio najobicniji hrast dok nije prosao obradu ovog velikog majstora imena Jirgen

                      Vidi Murinja vidi koja predanost, pogine on za ekipu isto kao Cholo <3 Joj sto volim sto sam rodjen u ovo doba, sto nisam umro i sto se nisam rodio negde 2042. Hvala ti Boze sto si mi dao da gledam ovakve velicine.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Steta za Dortmund, steta za najjaceg trenera na svetu, Klopa bogaoca ove igre.
                        Jojic ovo moze da djuska sa Maticem u repki.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by chofy88 View Post
                          Sad bih ja oterao Jermena iz kluba, kunem se bogo, jbt pa ne sme ovo protiv Reala u 1/4 finala da se desi, ne sme.
                          I ja sam navijao da ljubav pobedi, da ljubav osvoji LŠ, ali ne može jednostavno, ne možeš ti sa timom od milijardu evra bez par bitnih igrača, da ne pričamo o prvom meču gde si bio bez gotovo cele prve postave. Sve pet za ove momke što su igrali večeras, ove zamene za glavne iglice, ali da su prisustvovali Gindo, Sahin, Kuba, Neven itd. u dvomeču....

                          Na kraju baš Real vratio Dortmundu sa merom, nekako identičan dvomeč ove dve ekipe samo što ovaj pu Real ide dalje.

                          Originally posted by Condition23 View Post
                          Ma znao je Klop sta dovodi on je sigurno poslednji na svetu koji bi doveo igraca a da nije ubedjen da ce od njega da napravi masinu. Jojic je vec sad klasa u odnosu na Levandovskog koji je bio najobicniji hrast dok nije prosao obradu ovog velikog majstora imena Jirgen

                          Vidi Murinja vidi koja predanost, pogine on za ekipu isto kao Cholo <3 Joj sto volim sto sam rodjen u ovo doba, sto nisam umro i sto se nisam rodio negde 2042. Hvala ti Boze sto si mi dao da gledam ovakve velicine.
                          Pajkec kaže da su Jojića uvalili Klopu

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Sad bih ja oterao Jermena iz kluba, kunem se bogo, jbt pa ne sme ovo protiv Reala u 1/4 finala da se desi, ne sme.
                            Tri 101% sanse je imao... ali tri!

                            Comment


                            • Da napišem da ni ovaj Karlo Anćeloti nije kao što je nekada bio. Alo on se ladno muči da zatvori 3:0 i to sa multimilijarderskom ekipom protiv osakaćenog Dortmunda, dakle popusta godinama stari as.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                I ja sam navijao da ljubav pobedi, da ljubav osvoji LŠ, ali ne može jednostavno, ne možeš ti sa timom od milijardu evra bez par bitnih igrača, da ne pričamo o prvom meču gde si bio bez gotovo cele prve postave. Sve pet za ove momke što su igrali večeras, ove zamene za glavne iglice, ali da su prisustvovali Gindo, Sahin, Kuba, Neven itd. u dvomeču....

                                Na kraju baš Real vratio Dortmundu sa merom, nekako identičan dvomeč ove dve ekipe samo što ovaj pu Real ide dalje.



                                Pajkec kaže da su Jojića uvalili Klopu
                                Sto je fora i mozes sa timom od milijardu i kusur da Henrik ne omasi sve ono. Nece Kloparu nista ove sezone, nisam skoro vecu kolicinu nepravednog baksuzluka video. Ovo mora da se vrati dogodine i da ide po Usatog. Svaka cast i Murinju na prolazu ali tvrdim da njemu das ovaj tim i da igra veceras sa Realom ne bi gol dao. Ne Murinju, nikome. Rade strasan posao Cholo, Martinez, Rodzers, Konte, Gvardiola i jos poneki ali niko kao bradonja s cvidzama.

                                Jojic menadzerski igrac, nije se Klop nista pitao kod transfera. Zna Pajkec
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X